41

Re: Amzius sekse ne riba??

Lina, 19 parašė:

na, as irgi savanaude, man reikia vyro kuris mane sutramdytu, butu dar labiau uzsispyres nei as ir dar vienas dalykas, noreciau, kad jis butu atsakingas uz seimos biudzeta, nes as islaidune, kiek duosi, tiek isleisiu... man reikia griezto vyro pasoneje big_smile

zinai kaip buna, jei tik yra is ko, mylimai moteriai nieko negaila smile aisku, kad per daug tas nesveika smile kitas klausimas ar pasiduotum vyro grieztumui (saikingam turiu omeny) wink

42

Re: Amzius sekse ne riba??

Linas, 23 parašė:
Lina, 19 parašė:

na, as irgi savanaude, man reikia vyro kuris mane sutramdytu, butu dar labiau uzsispyres nei as ir dar vienas dalykas, noreciau, kad jis butu atsakingas uz seimos biudzeta, nes as islaidune, kiek duosi, tiek isleisiu... man reikia griezto vyro pasoneje big_smile

zinai kaip buna, jei tik yra is ko, mylimai moteriai nieko negaila smile aisku, kad per daug tas nesveika smile kitas klausimas ar pasiduotum vyro grieztumui (saikingam turiu omeny) wink

jei neperdetai ir saikingai, tai tikrai paklusciau... aisku dar pasispardyciau, bet jei graziai suvystitu, tai pavyktu big_smile nesu ozka, kuriai paburk ir jau kaip ant lekstutes ir dar apkamsyta... jei mane tenkina tas valdymas, tada viskas ciki, o jei jau despotiskai nurodineja, tai jau laikykis....

43

Re: Amzius sekse ne riba??

Arunas, 21 parašė:

Lina beje tju man panasi i ta Gintare i kelias i zvaigzdes kur rode smile

neziurejau ir nezinau kaip ji atrodo... zinau tik viena, kad ten buvo toks romas, nes jis mano kursiokas ir mano kaimynas big_smile

44

Re: Amzius sekse ne riba??

Arunas, 21 parašė:

Lina padek gavau grasinanty laiska nuo Nijoles :)DDDDDDDDDDDDD

arunai dar neseniai maniau, kad turi koses smegenyse, bet jau pradedu abejoti... elgiesi kaip vaikas, niu rimtai, nesamones darai

45

Re: Amzius sekse ne riba??

na jau..despotizmas nehumaniska smile logiskas situacijos ivertinimas pats tas  ko gero butu smile

46

Re: Amzius sekse ne riba??

Linas, 23 parašė:

na jau..despotizmas nehumaniska smile logiskas situacijos ivertinimas pats tas  ko gero butu smile

agam smile

47

Re: Amzius sekse ne riba??

Arunas, 21 parašė:

Sitas ieskok forumas yra persmelktas kazkokiu mergsiu, kurios sedi ir nuodija jy savo snobiskom ziotem ir vis tos pacios smile taigi sekmes jums ir toliau snobes rytu europietes :DDDDDDDDD

  ..... o as einu toliau zaisti su barbem

48

Re: Amzius sekse ne riba??

nu bet tu cia ir uztersei tema su savo svaiciojimais, gal grzk i 1 psl ir paziurek apie ka ji, jai tik lietuviskai skaityt moki, aprt to kad keles lotyniskas raides zinai..........

49

Re: Amzius sekse ne riba??

Arunas, 21 parašė:

Lina padek gavau grasinanty laiska nuo Nijoles :)DDDDDDDDDDDDD

tuoj nuo policijos gausi ir Aras isilaus i tavo namus :::b02
<<<<<<

Arunas, 21 parašė:

Kuku ko neberasaot snobai ka ??

ta zodi snobai naudoji visose temose, ta zodi naudoji kiekviename lape kut tik parasi sita zodi galima rasti ,tai vadinama parazitavimu kai zmogus kalba ir nejauzia ka kalba :::909 bet tu rasai tai tada manau kad tai neparazitavimas o laikas pleist psihologa ir apsilankyt pas psihiatra ;D



50

Re: Amzius sekse ne riba??

Arunas, 21 parašė:

o tau ne toks vyras klausyk ir tokiom nesamonem uzssimi, kiek as pazystu 25 metu vyru truputy rimtesni jie yra nesedi forumukuose seimas kuri, Fedia :DD

O kas sake kad as tik forumue sedziu,beto as tau esu Theo o ne fede big_smile...ir tai netema ...tema yra Amzius sekse ne riba ! rasineji cia bereikalo esi bereikalio esi siuksle kuria reikia istrinti...duotu man teise po to kai tave ismes galutinai trinciau visas tavo zinutes kurias parasiai tongue netingeciau ir neiciau  sendien i bara o trinciau tavo nesamones !!

51

Re: Amzius sekse ne riba??

nas gal kazkokia riba ir yra, bet laikui begant  zmones ismoksta megautis vienas kitu kitaip wink

52

Re: Amzius sekse ne riba??

jokio skirtumo...svarbu zmogus...o ne metai

53

Re: Amzius sekse ne riba??

su kiekvienais metais ta riba dingsta... keistai atrodo kai bendrauja 13mete su  19 meciu, bet juk kai buna 20 ir 26 juk normalu...

54

Re: Amzius sekse ne riba??

nu tai ir sakau...kad nieko

55

Re: Amzius sekse ne riba??

na sesi metai tai tikrai dzin, o jei 19 ie 53? kaip tada, irgi nieko?
as tai manau kad kas per daug tas nesveika

56

Re: Amzius sekse ne riba??

Violeta, 29 parašė:

na sesi metai tai tikrai dzin, o jei 19 ie 53? kaip tada, irgi nieko?
as tai manau kad kas per daug tas nesveika

na cia jau tikrai nenormalu, bent jau man... gal keli atvejai is tukstanciu tai ir gali buti meile, bet visi kiti esami tokie santykiai manau tik pasipelnimas jai is jo... paaiskinciau nebent taip

57

Re: Amzius sekse ne riba??

tai vat, kazkaip iki 20 metu skirtumas, tai dar tiketina, bet daugiau... na man jau kazkaip neitiketina..