1

Tema: maldauti sex?

ka jius manote apie tai kad vaikinas turi maldaiti sex, merginos su kure gyvena jau 3met. o ji net nepasiraso

2

Re: maldauti sex?

nemoki prasyt kaip tu isireiskei arba keisk mergina

3

Re: maldauti sex?

as manau kad vaikinas gal per daug daznai maldauja, to sex.todel ir nepasiraso, arba merginai pabodo sex partneris:::219

4

Re: maldauti sex?

manau normali mergina pati to turi noreti lygiai taip pat kaip ir vaikinas, tuo labiau jei sakai, kad 3 metus kartu gyvena :::819 tai cia is vis tada sunkiai suvokiamas tas maldavimas...(dar tas zodis toks parinktas gradus big_smile). Yra n variantu, gal ji devstvinica,gal psichologija, gal dar kazkas...sudetingas mechanizmas tos moterys wink

5

Re: maldauti sex?

Linas, 24 parašė:

ka jius manote apie tai kad vaikinas turi maldaiti sex, merginos su kure gyvena jau 3met. o ji net nepasiraso


na, Linai, jau tu sukures esi tema apie savo santykius su tavo mergina, kuri tau ragus stato :?  tai kam to pacio klausti, tik kitaip parenkant zodzius.. kiek pamenu, beveik vieninga nuomone ten buvo susidariusi :?

6

Re: maldauti sex?

is vis, maldauti kazko zema, o dar maldauti sekso ?! atleiskit, bet cia jau zemiausias lygis, kai gali nueit ir nusipirkt visko ko tik nori. reik savigarbos turet, moterys negerbia tokiu vyru, kurie maldauja, praso.  vyras turi buti vyriskas, tada ir moteris elgsis atitinkamai.

7

Re: maldauti sex?

kazkox anekdotas buvo.. pradzios nepamenu.. bet mazdaug.. kaip buna kai tik pradedi draugaut te sexo daug ir t.t... po to laikas iki vestuviu...vis reciau ir reciau.. o po vestuviu mazdaug.. kox dar sexas? smile taip jau yra smile  visi zmones skritingi.. vieniem daugiau reikia.. kitiem maziau... zodziu kirvis turi atitikt kota.. jei ne.. ___.. dek i kuloka linai!

8

Re: maldauti sex?

na, Aldis cia gerai pasake >> vieniem reikia daugiau, kitiem maziau << jai turbut irgi reikia, bet ne taves :V o jei nereikia, nu nereikia, tada jums tikrai ten per sunku ..
Aleksandro mintis >> kad moterys negerbia tokiu, kurie maldauja ir t.t. irgi didele tiesa.. na, tu jos zaisliukas ir tiek.. stumdo is kampo i kampa, o i lova nesiguldo..
>>nepyk, bet man kosmosas skaityt, ka tu Linai rasai.. 3 metai <, manau pakankamai,kad suprastum ar ji taves verta, ar TAU jos reikia ir ar JAI taves reikia..

9

Re: maldauti sex?

Linas, 24 parašė:

ka jius manote apie tai kad vaikinas turi maldaiti sex, merginos su kure gyvena jau 3met. o ji net nepasiraso

Atsizvelgiant y tai, jog mergina ir vaikinas neturi psichologiniu problemu, tai manau, jog tokie dalykai nenormalus ir taip neturetu buti, bet jei nors pas viena is poros yra bedu, tai jau kita kalba... ir nezinant tikros esamos situacijos, nelabai kas gali ir atsakyt i vienokius ar kitokius panasius klausimus... na, bet nuomone, betkokiu atveju isreiks... big_smile

10

Re: maldauti sex?

jio na labai idomei jius man rasot man labai smagu gauti tikrus patarimus, gyvenimas toks yra istikrujiu bent jau mano, nezinau keik as zinau tai marginai su kure gyvenu buves ex, sugadino nervus psichiskai kaskokiu budu ji net nekalba su manim apei tai venge mes net susipykstam kai as meginu kalbet bandau paguosti suteikti jai gera beti ji kartais to nenoredama elgelis su manim kaip .....
tai va taip yra kartais myli dziaugesi kad kartu myluoja glamoneja bet kartais nekenciu net5 savo gyvenimo kaip ji elgesi su manim.....
aciu jiumas viseims:)

11

Re: maldauti sex?

Linai, laikykis, juk po tokiu yvykiu problemu turi ir tu... aisku, as nokompetetingas tai analizuoti, bet turiu teise, nes tema uzkuriai forume... o del problemu Tavyje, sprendziu vien jau is Tavo kelemu klausimu... mastyk, imkis priemoniu ir butinai laikykis...

12

Re: maldauti sex?

ner cia ka mastyt....jai durnas tai lauk dar 10-20metu.... taip ir liksi be nieko....arba imkis drastisku priemoniu ir ja rimtai prispausk, na ne grubumu aisku, o atvirksciai...na o jai nieko is to vistiek neiseis, tai patariu spjaut ir eit savo keliais, vadinasi jus netinkant ir tiek...na o del asarojimu kad myli...tai cia tik istizeliams taip, reikia suimt save i rankas ir pamatysi kad kuo toliau, tuo gyvenimas vis gereja ir gereja

13

Re: maldauti sex?

Linas, 24 parašė:

ka jius manote apie tai kad vaikinas turi maldaiti sex, merginos su kure gyvena jau 3met. o ji net nepasiraso


bahure nusiimesk rozinius akinius ar nepagalvojai kad ji su savo chahaliu atsiduoda tai ir taves nebereikia... buvo ir man taip kazkada..
slapta kamera isitaisyk smile arba pradek ja sekti kur ir kada iseina

14

Re: maldauti sex?

Tai man neaisku :? trys metai ir nieko :::921 bahurai pavercia panai sijona per valanda :=D, bet viska perskaites supratau kad mazai tai susije su tavim :::818 tiesiog tavo moteriske tokia :V ar vedei ja pas psihologa jei bajme nuo sekso big_smile jei reikia pasikalbeti su juo. Dar reikia kad ir tu butum kartu kad ja suprastum ."Kitaip galesi suskaiciuoti kokius penkius kartus per savo gyvenima big_smile"

15

Re: maldauti sex?

o pagal mane..jinai tavo nepasitiki..ir nejaucia tau kazko stypraus..nejauciasi saugi su tavim tdl ir neduoda.as ir neduociau big_smile

16

Re: maldauti sex?

Julija, bet jei 3 metus esi su zmogumi :? tai jau mano manymu reiketu skirtis.. nes tokiu dalyku savaime turetu noretis.. o cia.. nu nzn.. kaip kazkuris sake: tau vyruk ji ragus stato, issiduksta su kitu, o tau jegu ir noro nebelieka..

17

Re: maldauti sex?

Vienintele priezastis, ji turi kita... duodu 99 %

18

Re: maldauti sex?

Julija, 17 parašė:

o pagal mane..jinai tavo nepasitiki..ir nejaucia tau kazko stypraus..nejauciasi saugi su tavim tdl ir neduoda.as ir neduociau big_smile


na kaip nepasitiki jai buna su manim beto as jai pasakiau kad mums nelemta buti kartu jai taip elgesi,
dada ji pasidaro gera....

19

Re: maldauti sex?

na kad kita tureti negali nes visada sedi namuose neikur neina jai ir vazuoja kur tai pasako ar paskambina ,bet istikrujiu tai nesu tikras gal, as meginau kalbeti kad gal turi kita bet mes vis susipykstam beto as jau pavargau nuo tu pykciu nuo visko pavarkstu darbe tai dar namuose tas pats, taip noreciau susirasti tikrai gera mergina kuri suprastu mane atsakytu i mano jausmus meile ,atviruma rupesti bet kur seis laikais rasti toke mergina ,as nesakau gal cia forume ir yra tokiu merginu bet kas is to jios arba turi vaikaina arba neiko nenori ir t.t. aciu chebra uz patarimus....

20

Re: maldauti sex?

LInai, brangusis :V hm...sakai, kad ji tau gera kai uzsimeni apie skyrybas << tai nemanai, kad cia jos baime tave prarast, nes ji bijo.. gal ji DABAR nieko neturi, bet kai ras, tai tik nusijuoks.. gal tu ja dbr islaikai ar kas :? ir ji sau laiminga sedi, "duoda" kai reikia duoti.. nu zn.. nesamone..