1

Tema: kirpykla

gal patartumet kokia labai gera kirpykla?kur apkirpa normalei ir grazei?

2

Re: kirpykla

D end G maciau tokia :V ispudingai atrodo ,o kaip kerpa nezinau :::a55

3

Re: kirpykla

o kokio grazumo nori kad apkirptu big_smile

4

Re: kirpykla

Evaldas, 22 parašė:

o kokio grazumo nori kad apkirptu big_smile


Plikai;D

5

Re: kirpykla

Tikrai patariu nepagailėti pinigų, ir nueiti į Grožio terapijos ir chirurgijos centrą (Sugiharos g.) wink Ten visos kirpėjos labai dėmesingos, mandagios ir, kas svarbiausia, puikiai išmanančios savo darbą. Pripažintos ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Plaukų kaukės, galvos masažai, žalioji arbata.. Po poros valandų išeisi atsipalaidavus, atsigavus, pailsėjus ir patenkinta nauju įvaizdžiu wink
O kas man labiausiai patiko, kad kirpėja labai kantriai ir nuoširdžiai klausė mano norų, tikslinosi tol, kol galutinai išsiaiškino. Nukirpo taip, kaip norėjau. Ir ko gero pirmą kartą išėjus iš kirpyklos nebuvo ašarų dėl prarastų kasų ir bėgimo į parduotuvę pirkt kepurės big_smile

Rekomenduoju wink

6

Re: kirpykla

Karolina, 20 parašė:

Tikrai patariu nepagailėti pinigų, ir nueiti į Grožio terapijos ir chirurgijos centrą (Sugiharos g.) wink Ten visos kirpėjos labai dėmesingos, mandagios ir, kas svarbiausia, puikiai išmanančios savo darbą. Pripažintos ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Plaukų kaukės, galvos masažai, žalioji arbata.. Po poros valandų išeisi atsipalaidavus, atsigavus, pailsėjus ir patenkinta nauju įvaizdžiu wink
O kas man labiausiai patiko, kad kirpėja labai kantriai ir nuoširdžiai klausė mano norų, tikslinosi tol, kol galutinai išsiaiškino. Nukirpo taip, kaip norėjau. Ir ko gero pirmą kartą išėjus iš kirpyklos nebuvo ašarų dėl prarastų kasų ir bėgimo į parduotuvę pirkt kepurės big_smile

Rekomenduoju wink

o kur butent ta kirpykla randasi?kiek mokejai?

7

Re: kirpykla

Evaldas, 22 parašė:

o kokio grazumo nori kad apkirptu big_smile

no noreciau kad apkirptu..kad butu wow ant manes..tai yra grazu.kad tiktu..labai trumpu plauku as nenoriu... tongue

8

Re: kirpykla

Julija, 17 parašė:
Karolina, 20 parašė:

Tikrai patariu nepagailėti pinigų, ir nueiti į Grožio terapijos ir chirurgijos centrą (Sugiharos g.) wink Ten visos kirpėjos labai dėmesingos, mandagios ir, kas svarbiausia, puikiai išmanančios savo darbą. Pripažintos ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Plaukų kaukės, galvos masažai, žalioji arbata.. Po poros valandų išeisi atsipalaidavus, atsigavus, pailsėjus ir patenkinta nauju įvaizdžiu wink
O kas man labiausiai patiko, kad kirpėja labai kantriai ir nuoširdžiai klausė mano norų, tikslinosi tol, kol galutinai išsiaiškino. Nukirpo taip, kaip norėjau. Ir ko gero pirmą kartą išėjus iš kirpyklos nebuvo ašarų dėl prarastų kasų ir bėgimo į parduotuvę pirkt kepurės big_smile

Rekomenduoju wink

o kur butent ta kirpykla randasi?kiek mokejai?

>>> grozio teraopijos ir chirurgijos centras Vilnius Sigiharos g. (jei nzn tikslaus adreso lb padeda www.visalietuva.lt) ten rasi imone pasirinkusi miesta pavadinima ir gatve ir toje gatveje ismes visas imones kurios yra.

9

Re: kirpykla

Linai aciu smile o tu ten buvai?

10

Re: kirpykla

Julija, 17 parašė:
Karolina, 20 parašė:

Tikrai patariu nepagailėti pinigų, ir nueiti į Grožio terapijos ir chirurgijos centrą (Sugiharos g.) wink Ten visos kirpėjos labai dėmesingos, mandagios ir, kas svarbiausia, puikiai išmanančios savo darbą. Pripažintos ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Plaukų kaukės, galvos masažai, žalioji arbata.. Po poros valandų išeisi atsipalaidavus, atsigavus, pailsėjus ir patenkinta nauju įvaizdžiu wink
O kas man labiausiai patiko, kad kirpėja labai kantriai ir nuoširdžiai klausė mano norų, tikslinosi tol, kol galutinai išsiaiškino. Nukirpo taip, kaip norėjau. Ir ko gero pirmą kartą išėjus iš kirpyklos nebuvo ašarų dėl prarastų kasų ir bėgimo į parduotuvę pirkt kepurės big_smile

Rekomenduoju wink

o kur butent ta kirpykla randasi?kiek mokejai?

Tikslaus adreso nepamenu, bet nueik į www.sugihara.lt ir ten rasi visą info. Ir kontaktus, ir kainas ir dar bet ką kas domina smile

11

Re: kirpykla

Tomas, 25 parašė:

D end G maciau tokia :V ispudingai atrodo ,o kaip kerpa nezinau :::a55

O čia kurioje planetoje ši vieta randasi? big_smile)

12

Re: kirpykla

vat butent kur randasi? tokia?kazkaip negirdeta big_smile

13

Re: kirpykla

na buvau toj kirpykloj snd..chirurgijos ir terapijos klinika..tikrai verta demesio si kirpykla, man patiko.kerpa labai gerai ir aptarnauja puikiai smile

14

Re: kirpykla

tai parodyk kaip :? smalsu :? koks efektas, gal pati nulekciau, jei prisiversciau :V

15

Re: kirpykla

geras effektas..dbr foto negaliu isidet nes nesifotkinau gal veliau...na seip ateini ir sakai ko nori..tau patars ar tiks ar ne, bet apkirpa puikai..as buvau pas Katerina smile tai jinai man patare or pan..as norejau apsidaryt grifkute jinai pasake kad netiks ir buvo teisi nes parode man kad netinka ir pan..ir kaip pas mane ilgi plaukai patare iskart viska trumpai nekirpt o po trupti kad galeciau dazniau ivaizdi keist . tai vat apkirpo ir man taip patinka:) uzmokejau 80lt. bet galejo ir daugiau paimt..visi tokie maloniai aptornauja..su sypsena ir pan.kavutes pasiulo wink

16

Re: kirpykla

va,tokio tipo ir man patinka... drauge viena pasakojo kad amerikoj lankesi vienoje kirpykloje,kur su kompu jai parode kaip ji atrodys po kirpimo,tai stopudovai taip ir gavosi...:::305 ,aptarnavimas irgi auksciausios kokybes su visais pribombasais...tai kai papasakojo ,man net pavydas sueme..

17

Re: kirpykla

na ten nera kad su kompu padarytu smile ten pati kirpeja ziuri i sako kas tiktu ir pan.na aisku pries tai isklauso ko tu nori..o veliau jau pataria kaip kas.. smile bet tai girdejau kazkur ir pas mus vilniui yra tokiu kirpyklu kur su kompu parenka tau kirpyma bet tai manau brangiai tai smile bet jau gerioau jausis kai zinosi kas tau tinka smile

18

Re: kirpykla

kažkada turėjau tokią programą kur gali sau šukuosenas pasirinkt ir plaukų spalvas, tik kad nukišau kažkur. Ir daug pinigų tikrai nekainuoja, tereikia turėti savo foto ir noro padirbėt su programa wink

19

Re: kirpykla

bet seip kazin kad tu atrodysi taip kaip foto su parinkra nauja sukuosena smile nors cia mano nuomone..

20

Re: kirpykla

Julija, 17 parašė:

Linai aciu smile o tu ten buvai?

nea.. as turiu savo kirpejuke mes su ja pakalbam visokiu nesamoniu ir ji vos gali mane kirpti nes visada zvengiam istisai big_smile big_smile