1

Tema: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

na vaikinai , pasakykit kokios jusu kunu vietos jautriausios smile

2

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

as manau kad kaklas...(nors ne vaikinas)

3

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

sad O as galvojau kad vaikinai atsakys sad Bet aciu , Vaivute wink

4

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Uz visas, mano, jautriausias kuno vietas, jautresne buna mano kisene... taip kad, tu jautriausiu kuno vietu kaip ir nebesijaucia... big_smile

5

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

joa kaklas... big_smile

6

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

ywairiai ir kiekwienam skirtingai;)

7

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

nea nea... tik kaklas ir niekas daugiau wink

8

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

tai apie kakla jau supratau !!! Aciu wink O Sigitai , del kishenes - tai cia jau nuo panos priklauso , jei jai svarbiausia tavo kishene tai kam tada tokia pana - ishtremt ja i kaima pas karves , tegul padirba , gal truputuka proto igaus big_smile

9

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Laurynas, 22 parašė:

ywairiai ir kiekwienam skirtingai;)


O tau , Luarynai , kokia vieta jautriausia ? smile

10

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Jeigu atsakymas į šitą klausimą nėra akivaizdus, tai aš einu išsimiegosiu...

11

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Martyna, 20 parašė:

Jeigu atsakymas į šitą klausimą nėra akivaizdus, tai aš einu išsimiegosiu...


Ishsimiegok mazute , ishsimiegok wink

12

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

joa einam visi miegot wink

13

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

ir susapnuojam tas pacias jautriausias vietas ;D

14

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Tai teks tiktai kakla sapnuot big_smile

15

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

tau tiesiai sviesiai pasakyt kuri jautriausia ? o per tiek gyvenimo metu dar nesupratai ? daugiau komentaru kol kas neturiu..

16

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

gal verta butu pabandyt patikrint kokiu kankinimo budu, ka pridengs, tas ir jautriausia :::639
o siaip, manau, kad kiekvienam skirtingai..tad jei nori suzinot, tai geriausia butu ziuret kaip reaguoja lieciamas vienur ar kitur big_smile manau, jog nesunku suprast kada patinka, o kada ne tongue

17

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

yra tokios kaip erogenines zonos... pasiskaityk googlej :::042

18

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Siaip tai bet kuri vieta jautri..nzn net ka isskirti..:D

19

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

As pasidalinsiu savo ismintimi:) esu "katinas", megstu buti kasomas, masazuojamas, glostomas, etc. taigi isduosiu visom sio forumo merginom savo jautriausias kuno vietas:)... pradziai tikriausiai butu nugara, begalo malonu atsipalaiduoti atsigulus, jausti savo mergytes rankutes svelniai masazuojancias mano placia bei raumeninga nugara, jausti jos pirstukus maigancius menciu srityje esancius raumenis... ipatingai dideli malonuma suteikia naguciai begiojantys nugara, zemyn bei aukstyn... fantastika... next, would be mano peciai bei krutine, butent begiojantys naguciai krutine bei peciais suteikia tiesiog neapsakoma malonuma, ipac jei stimuliuojama priekine peciu, bei krutines virsutine dalis, arciau kaklo... sekanti kuno dalis butu mano padai. Dievinu gera pedu masaza... Pats procesas nera toks malonus, nes truputeli kutena... bet po sesijos jauciu begalo malonu lengvuma bei atsipalaidavima... toks jausmas lyg vaikstau nesiekdamas zemes... Nuo pedu pakylejus truputeli auksciau iki slaunu ir perejus link slaunu vidines dalies, galima rasti ipatingai jautrius tashkus... ipatingai svelnus naguciu prisilietimai suteikia didziuli fizini malonuma... labai patinka, kai naguciai nuslysta zemyn link blauzdu, nes jos irgi ganetinai jautrios... Sekanti labai jautri mano kino vieta butu mano kaklas... galima pasinerti i extaze jauciant kaklu kylancias gleznutes merginos rankutes, nagucius, svelniai kylancius kaklu aukstyn, braukiancius per plaukus... Tai taimpa savotiskas skalpo masazas kas istikruju yra begalo malonu, ipatingai tuo atveju jei svelnus prisilietimai pereina nuo kaklo link skalpo... Jautriausia mano kuno dalis zinoma yra mano pasididziavimas, dievinu gera, bei kokybiska oralini, stengiuosi juo pasimegauti bent keleta kartu per savaite, nes tai lyg narkotikas prie kurio taip lengva priprasti... ir jei negaunu tai truputeli stroga rauna... labai megstu kunishkus malonumus:)

20

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Marina, 27 parašė:
Laurynas, 22 parašė:

ywairiai ir kiekwienam skirtingai;)


O tau , Luarynai , kokia vieta jautriausia ? smile

Neturejau omeny wiena wieta;) beto kam sakyti, jeigu i lowa kartu negulsime;)