21

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Aleksandras, 23 parašė:

tau tiesiai sviesiai pasakyt kuri jautriausia ? o per tiek gyvenimo metu dar nesupratai ? daugiau komentaru kol kas neturiu..

Alexandrai , as nekalbu apie vyrishka pasididziavima , del jo man ir taip viskas aishku . Reikia preliudijos kad iki jo daeit , o per kurias vietas iki jo daeit ? big_smile Apie tai as jusu ir klausiu smile . Vat Alfredas tai labai graziai parashe , aciu jam wink

22

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Marina, 27 parašė:
Aleksandras, 23 parašė:

tau tiesiai sviesiai pasakyt kuri jautriausia ? o per tiek gyvenimo metu dar nesupratai ? daugiau komentaru kol kas neturiu..

Alexandrai , as nekalbu apie vyrishka pasididziavima , del jo man ir taip viskas aishku . Reikia preliudijos kad iki jo daeit , o per kurias vietas iki jo daeit ? big_smile Apie tai as jusu ir klausiu smile . Vat Alfredas tai labai graziai parashe , aciu jam wink


skrandis. Ten ta posaki "Kelias i vyro sirdi per skrandi" kas sugalvojo biski anatomijoj nesigaude... wink

23

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

o as manau, kad jautriausios ausys big_smile
pabandykit pakandziot jas,svelniai :d

24

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

ai gal geriau tegul nekandzioja big_smile

25

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Neeeee.... tik nebandykit ausu kandziot.... perplesiu... ;D

26

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

to betruko prades i ausis kandziotis! cia naujos dietos laikymosi budas ar ka???? susiraskit darba,uzsimokekit uz savo salotoas pacios,nereikes jokiu vietu ieskoti big_smile

27

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Tomas, 28 parašė:


O siaip norejau pasakyti kad nukrypot nuo temos visiskai..:D

Absoliutus fludinimas, zinau ir naiviai tikiuosi negauti korteles...
Seip moderatoriai ir adminai turi galimybe trinti postus... gal, manau, vistik pratris juos... big_smile

28

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Gerai gerai , pabandysim ir ausytes truputuka pakramtyt smile Zinau kad jos jautrios smile

29

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Marina, 27 parašė:

na vaikinai , pasakykit kokios jusu kunu vietos jautriausios smile

Siaip visas vyro kunas yra labai jautrus ,biski tik prisiliesk jam iskarto bus st@tu* nuo to big_smile
-
-
Ir ausu nekandziokit :::917 ismesiu pro balkona ;(

30

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

supratau, kad ausų geriau išvis neliest - pernelyg jautrios... :::027

31

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Isvis kndziotis negrazu :::818 tigi skauda big_smile jei ten isiaudrinsit galit isvis ausis kaip Taisonas nukasti ;D

32

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Tomas, 25 parašė:

Isvis kndziotis negrazu :::818 tigi skauda big_smile jei ten isiaudrinsit galit isvis ausis kaip Taisonas nukasti ;D

taigi nebūtina suleist visų iltinių dantų... :::044 taip bet koks įsiaudrinimas praeit gali... :::639

33

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Tave labai domina Marina smile tai va .....man asmeniskai jautrumo pradzia yra ausu speneliai, po to lupos, kaklas, krutines speniai ir vis zemiau....zemiau....

34

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

nesileidziu kutenamas, nes mane is kart visa sutraukia...chcha
rimtai beveik visur jautru..

35

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

dekavoju uz jusu atsakymus wink

36

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

as tai dar visas neisbuciuotas todel negaliu kategoriskai teigti kuri mano kuno vieta yra jautriausia :::757

37

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

truputi zemiau bambos, bet ne ten kur visai zemai smile

38

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

O kokia merginų jautriausia vieta?

39

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Paulius, 16 parašė:

O kokia merginų jautriausia vieta?

Ei, negadink temos!!! Yra tema apie merginu jautriausias kuno vietas, pasiieskok ir pasiskaitinek!!! ;D

40

Re: Jautriausios vaikinu kunu vietos :)

Kęstas, 24 parašė:

as tai dar visas neisbuciuotas todel negaliu kategoriskai teigti kuri mano kuno vieta yra jautriausia :::757


gerai parashei ,  visas dar neishbuciuotas ;D Net shypsena veise atsirado smile