1

Tema: Kas blogai su gejais?

kad visi taip ant ju varo?
Ir nuo kada meile priklauso nuo lyties ?

2

Re: Kas blogai su gejais?

I pirma klausima atsakymas labai paprastas ir aiskus. Truksta siam pasauli tolerancijos. O antras klausimas man kelia klausima "WTF?!"

3

Re: Kas blogai su gejais?

mano geriausias draugas ir gejus
ir jis visiskai toks pats kaip koks kitas bernas
tokie zmones kurie varo ant geju mane labai nervina
varykit ant savo reikalu
niekas jums neaiskina ka myleti ir pan. smile

4

Re: Kas blogai su gejais?

heh. trumpa ir aiski diskusija... Jau ir rakint kaip ir galima...

5

Re: Kas blogai su gejais?

ok then

6

Re: Kas blogai su gejais?

diskusija jau tikrai labai trumpa smile
nieko nera blogai su homoseksualiais zmonemis, kaip ir nieko nera blogo su kitaip pasauli suvokianciais, tol kol jie netrukdo ramiai gyventi kitiems

7

Re: Kas blogai su gejais?

hmm
bet kad gejai nieko kitiems nedaro
bet buna tokiu dalyku kad primusa nes esi gejus

8

Re: Kas blogai su gejais?

Emogirl, 15 parašė:

hmm
bet kad gejai nieko kitiems nedaro
bet buna tokiu dalyku kad primusa nes esi gejus


matai buna tokiu geju kurie kisa savo gyvenimo buda kitiems kaip vieninteli ir pati teisingiausia. Tai sux ir tokiam kad marmuze kas ismals tai as per daug nesijaudinsiu...

9

Re: Kas blogai su gejais?

kalbi nesamones smile

10

Re: Kas blogai su gejais?

nu kas koki daunai ir is oro gali supyzdint kas tik jiems nepatinka, emo berniukai ir siaip berniukai saldainiukai dazniausiai buna mergaitisko grozio o kvadratiniam ciuvam su kampuotais snukiais tai nepatinka big_smile ka cia bepridursi... pagal mane viskas tvarkoj su tom orientacijom tik va kad gejai troksta ysivaikint vaikus vien del to kad tai ju teise ar uzgaida tau negerai, juk mokyklose vaikai suzinoje uzmus ta vaika.. zo, cia mano nuomone :>

11

Re: Kas blogai su gejais?

pritariu Dovydui
<<< dar manau negerai zmones rusiuoti i gejus ir negejus...dar i baltus ir nebaltus...
turiu  ir as situ problemu nes rusiuoju zmones i blogus ir gerus...tai gal tai  irgi yra nuodeme :?

12

Re: Kas blogai su gejais?

Viskas su jais gerai. o del zmogaus budo - kas kam i galva duoda - ir tarp homo, ir tarp hetero visokiu yra.

13

Re: Kas blogai su gejais?

Na, nepykit, nenoriu spinduliuot neigiamos energijos, bet atsakant i klausima, kas su gejais yra blogai, tai galima paminet siuos faktus: egzistuoja genetinės, hormoninės kilmės, taip pat socialinės teorijos.

Placiau galite pasiskaityti pasitare su google arba panarse wikipedija

14

Re: Kas blogai su gejais?

Jau wikipedija kokio siaurumo, tai ka cia ir bepridursi.. tikrai yra daug rimtesnes informacijos, jei jau norisi dometis tuom..

15

Re: Kas blogai su gejais?

Na, taip, nes is vikipedijos viskas islekia laukan, kas nepatinka nors keliems zmonems, nes jie gali vikipedija keisti ir modifikuoti. Na, o del siaurumo tai atsiprasau... paskubomis ieskota. smile

16

Re: Kas blogai su gejais?

ne paskubomis,tiesiog isties yra labai issamios ino, placios, mokslines , pagrystos tyrimais...

17

Re: Kas blogai su gejais?

Hm... Na, kiek pamenu is biologijos paskaitu, tai homoseksualizmas dazniausiai susijes su genetine mutacija, kuri nera naturali ir moksliskais terminais issireiskiant yra issigimimas...

18

Re: Kas blogai su gejais?

deja, jei tai traktuoti tavo zodziais, net kaip "issigimima" , jis ivyko naturaliai. Niekas ten i vaisui neilindo ir tu genu dirbtinai nesukeite... Tema labai diskutuotina...

19

Re: Kas blogai su gejais?

<<issigimimas>> xex.. nepagalvoji AURI kad tai gali buti kad ir kokia vaikystes trauma ar dar kas nors, kuri visam laikui pakeite zmogaus mastysena..?

20

Re: Kas blogai su gejais?

nium koks skirtumas ar jie gejai:D svarbu kad grazus ior nekreipi demesio:)