21

Re: Kas blogai su gejais?

niu nzn as nieko pries gejus neturiu bet vistiek kaskaip atrodo kad vyriska lyti turi buti su moteriskaja ir ne kaip kitaip bet kiekvienam atrodo savaip:::608

22

Re: Kas blogai su gejais?

Ina, 18 parašė:

<<issigimimas>> xex.. nepagalvoji AURI kad tai gali buti kad ir kokia vaikystes trauma ar dar kas nors, kuri visam laikui pakeite zmogaus mastysena..?

Taip, madam, jus teisi.. O jeigu paskaitysite dar atidziau, pastebesite, kad paminejau ne tik issigimima,  o visas 3 galimas atsiradimo priezastys. wink Bet aciu uz jusu nuomone ;]

23

Re: Kas blogai su gejais?

Auris, 20 parašė:

Na, nepykit, nenoriu spinduliuot neigiamos energijos, bet atsakant i klausima, kas su gejais yra blogai, tai galima paminet siuos faktus: egzistuoja genetinės, hormoninės kilmės, taip pat socialinės teorijos.

Placiau galite pasiskaityti pasitare su google arba panarse wikipedija

Gydom gėjus per prievartga?

24

Re: Kas blogai su gejais?

tegu gyvena tie gejai niekadejai big_smile tarpusavy ten daro katik nori. Man jie netrugdo, nu vaiku jiems turet tai nereiktu (ta prasme isivaikint big_smile), nes paskui bus taip"ateis sakykim kos svecias pas geju seima ir sakys ju vaikui : "Petriuk, pakviesk mama", o tas pagavos "pala, pala... siandien kevirtadienis, aaa...mama Stasi, pas tave kazkas atejo" :::639:::639:::639

25

Re: Kas blogai su gejais?

O kas blogai su gejais? Su gejais viskas gerai! Irgi zmones. Smegenyse kazkoks centras neveikia, ir viskas...

26

Re: Kas blogai su gejais?

Fiodoras, 25 parašė:

pritariu Dovydui
<<< dar manau negerai zmones rusiuoti i gejus ir negejus...dar i baltus ir nebaltus...
turiu  ir as situ problemu nes rusiuoju zmones i blogus ir gerus...tai gal tai  irgi yra nuodeme :?

slykstu...

27

Re: Kas blogai su gejais?

Žinot ką, vyručiai-pabiručiai, kažkada aš buvau death metalo gerbėjas, ir buvau užsiauginęs labai ilgus plaukus - ir buvau susirišęs juos į uodegą. Tuo momentu mūsų šeimai dar buvo labai sunkūs metai, todėl po pamokų dar tekdavo eidavau į vietinį turgų pardavinėti gėlių - rožių, gvazdikų, tulpių ir panašiai. Bet staiga prie manęs prilindo kažkoks agrastas ir pradėjo skiesti oi, kokia graži, mergaitė, t.y. berniukas stovi, gal sakau norėsi po darbo ateiti pas mane kokios arbatos/kavutės atsigerti? Parodyčiau tau kortas su berniukais (tikriausiai tokiais pat agrastais, kaip ir jis pats), bla bla bla. Ir panašiai. Na, tada dar aišku, mano blauzdos buvo per skystos, bet dabar dubasinčiau tuos pedikus be pasigailėjimo.

28

Re: Kas blogai su gejais?

berniukas apsimauna sijona ir tevas klausia ko apsimoveij sijona, berniukas atsako priverte ,tevas saukia kas, berniukas atsako hurmonaij. jai jau zmogus toks yra tai ir tegu buna,kaip kad dabar pradetu kas skleisti propoganda jok berniukams negalima myletis su merginomis nes tai neestetiska ,lygos ir tt,pirkite patikrinta varijanta gumine lelia:D kam zmogu versti ir tt, solidaromo gerbemieji:D va dabar Martynuj28  tektu myletis su berniukiu, tai gi niekaip ane? o tai ko is gejiaus noreti kad jis myletusi su mergina.

29

Re: Kas blogai su gejais?

ka cia man pablevyzgojus apie juos??? amm na zodziu uzkliuve nebuvo ir gerai kol i akis nelenda,tol ramu,bet jei ten pradetu skleist kokias savo iskreiptas tiesas ar dar kokias nesamones,tai pries.

30

Re: Kas blogai su gejais?

O kas blogai su heterosexualais?  Kitokia lytine orientacija? Ju perdaug ar permazai?  Jie teisus nes ju daugiau ar maziau? O gal problema yra tame kad jie aplamai yra neispruse ir nezino kas tai yra uztai tokie agresyvus?

Ciukcia: - man labai geda, nes as priklausau sexualinem mazumom, ir kad ir suvokiu kad tai negerai bet vistiek kartais nukrypstu y savo issigimelishka buda ka man daryti ???

Daktaras: - Bet ciukcia tu gi su boba gyveni, kodel tumanai kad tu priklausai sexualinei mazumai?
kas tada pagal tave normalu, sexualine dauguma?

Ciukcia : - elnei... smile

jei kitos orentacijos blogis vien todel kad ju yra maziau nei kitu ...  vadinasi labai sekmingai mes tada galime nekesti ir negru jie juk i zmones nepanashus?  Ruskius irgi reikia uzmusti kaip okupantus. Apie zydus as jau nua vaikystes pamenu: ...imkit vaikai pagaliuka ir uzmuskit ta zyduka...

Rasizmas + Nacionalizmas + Antisemitizmas + Naikinti visus gejus ir psichinius ligonius + invalidus negalincius dirbti ar kariauti + gerai butu isnaikinti aplamai visus ne airishkos rases individus

Grynas kraujas gryni genai svari tauta tobulas grozis ... 

Noreciau pristatyti jums Nuastabu architekta idialistiniu paziuru meno gerbeja Gal vianos is garsiausiu knygos autoriu ideologa http://en.wikipedia.org/wiki/Mein_Kampf

verta paskaityti ir susimastyti, jo idejos uzdega mano krutinei liepsna, genialios tiesios idialistines idejos . As atsistoju tiesus kaip styga iskeliu desine ranka i virsu 45 laipsniu kampu ir didingai pagautas ykvepimo sushunku: tegyvuaja sventa pergale!

oh come one  visi kartu su manim prasau atsistoti ir genijaus gimtaja kalba:

Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil

man dziaugsmo asara rieda per skruasta kai ziuriu savo mylimiausia video klipa!

http://www.youtube.com/watch?v=kWGz1KEc2Ak&NR=1

kvailei sako kad Elvis gyvas nes istikruju gyvas yra didis airiu rases vadas ir cia pat lietuvoje man tai didele garbe didelis jum aciu

Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil Sieg Heil

31

Re: Kas blogai su gejais?

matos ikvepimo pagautas;D:::a53

32

Re: Kas blogai su gejais?

na zodziu,visi esam zmones....   vienoki ar kitoki...  mes neturime net teises nieko smerkti.galime ant kazko pykti,tikrai yra blogesniu zmoniu uz gejus...  nereikia daug net galvoti,pavyzdziu aplinkui labai daug...  smurtautojai,zmogzudziai ir t.t/......taip,kad pries smergdami zmones,kurie jums tikrai niekada nepastojo kelio,pagalvokite ir apie save,ar viska jau taip be jokiu klaideliu patys savo gyvenime darote....  aisku cia taippat tik mano nuomone.... tik pasiulymas siek tiek dazniau pamastyti apie save,savo klaidas tiems ,kurie skuba labai greitai visus pamatyti ir apjuodinti....  :::920