1

Tema: SEKSO SKELBIMAI

kas iesko tas ir randa. kas neranda nemoka ieskoti...
nusivalai piena nuo lupu,nusiperki sargiu,ir eini ieskoti (turiu omienyje,pakeli uzpakali nuo sedynes,ir eini gryno oro pakviepuoti)   big_smile

2

Re: SEKSO SKELBIMAI

Ar tikrai manai, kad forume, kuriame vyrauja nedrasiu ir kukliu temos, prisisauksi prostituciu/zigolo? smile Sveikintinas poziuris, bet optimistiskas.

3

Re: SEKSO SKELBIMAI

O ka normali tema..tik aisku ne vietoj ideta, ir galbut bus istrinta..:D O siaip ieskanciu tokiu santykiu manau tikrai nemazai..bet nemanau kad cia labai bus populiaru..juk gali uzsideti smulkioje paieskoje filtra "sexo partnerio" ir perziureti tik tas paneles kurios jo iesko..ten aisku dauguma skelbimu "netikru", bet..:D

4

Re: SEKSO SKELBIMAI

Argh... Caps lock vercia mano akis suslapti. Ismok PC naudotis o po to megink virtualiai zmones suvedinet... Be to tema tai tikrai laiku ir vietoj.. Tu cia nori padidint iskeltu bylu skaiciu uz nepilnameciu tvirkinima ar kaip? <.<

5

Re: SEKSO SKELBIMAI

arunai, kad jau rasai ceps locku, tai bent pasidomek, kaip ant klaviso parasyta... ir kai rasai didelem raidem, dar labiau pastebimas tavo nerastingumas, bent jau pries tokiu zodelycius kaip: "kuris", "bet", "kad", "taciau", "o"- sudek kablelius.

6

Re: SEKSO SKELBIMAI

Lina,mes pasitikim savo brangiais moderatoriais,kai labai jau bado akis,tai jie pataiso,o kai bendrauji tai kartais uzsimirsti tuos kablelius..:::858 elementariausias pastebejimas Linai,kad zmoniu vardai rasomi didziaja raide..
>>>gryztant prie temos,tai nelabai supratau jos esmes..ar cia aceit dabar mes sexo partneriu per cia ieskosimes??:::041

7

Re: SEKSO SKELBIMAI

ha ha ha :::b02 man viena panele pasiule parasyt, o tu ir parasei :::b02
>> kokia ten tema sukurei apie kulturingas ir gyvenimo negadintas paneles :? "man asmeniskai seksas trecioj vietoj" :? hm.. o kas 1 ir antroj :? miegas ir maistas ;D ?? kuo toliau, tuo labiau tu mane stebini :?
ir manau, Tomas, teisingai pasake, kad yra paieska. nemanau, kad cia susirinks ir sakys: o siandien? taip, siandien 20 val. prie rotuses, as busiu su roziniu paltuku. ok as busiu su ruda striuke ir melynais dzinsais. susitinkam, paduksim  <<< :::909

>> be rysio ta tema ...

8

Re: SEKSO SKELBIMAI

Aruneli, Aruneli, matau kad dau cia :::123 primalei.. :V
> na tai ar jau sulaukei kokiu vasaru grazuoliu pasiulymu ? big_smile o gal tu cia pats siulaisi ? nes nepaklausi preke esi ? :::b02

9

Re: SEKSO SKELBIMAI

drisciau teigti, arunai, kad bandai save parodyti labai teisinga ir dorovinga

10

Re: SEKSO SKELBIMAI

kas daug sneka, dazniausiai is tiesu mazai daro...
buk ramus, niekam neisduosiu big_smile

11

Re: SEKSO SKELBIMAI

jau  pradet bijot? big_smile

12

Re: SEKSO SKELBIMAI

lazda turi du galus, taigi nebijau, uz viska yra atlyginam smile

13

Re: SEKSO SKELBIMAI

Gerai kas norit manęs ;D Aš pasiruošęs :::b02 ...gerai baigiam juokus nes ieskokas neturi virsti pedofilu landynę ir taip jų netrūkstą, o dar čia jų skaičių dirbtinai kelti ,tai durnybė didžiausia .Aš ir už temos rakinimą .Ir korteles vertas tikrai ,ne už tai kad nusišnekėjo ne užtai kad DIDELĖMIS prirašė ,o užtai kad taisyklių nepersiskaito !

14

Re: SEKSO SKELBIMAI

Arunas, 21 parašė:

oHO NESU MATES LAZDOS SU DVIEM GALAIS :d

genu modifikavimas daro stebuklus

15

Re: SEKSO SKELBIMAI

Arunas, 21 parašė:

Sakai, Lina tai gal pati ir modifikuoji tuos genus a ? ;D

dar ne, neskubink manes, as dar tik pirmam kurse big_smile

16

Re: SEKSO SKELBIMAI

Arunas, 21 parašė:
Tomas, 25 parašė:

Gerai kas norit manęs ;D Aš pasiruošęs :::b02 ...gerai baigiam juokus nes ieskokas neturi virsti pedofilu landynę ir taip jų netrūkstą, o dar čia jų skaičių dirbtinai kelti ,tai durnybė didžiausia .Aš ir už temos rakinimą .Ir korteles vertas tikrai ,ne už tai kad nusišnekėjo ne užtai kad DIDELĖMIS prirašė ,o užtai kad taisyklių nepersiskaito !

o as uz tai, kad y mano sukurta tema neitu kazkokie pedofilai su snobiska nuomone cia tau konkreciai taikau Tomai...

Eik tu sau koks šmaikštus tik ar nepastebi kad po trijų prirašytu lapu niekas nesiskelbia ir tavo tema prarado prasmę .

17

Re: SEKSO SKELBIMAI

Arunas, 21 parašė:

tai ka studijuoji tju?????? big_smile

universitete aplinkotyra ir biologija smile

18

Re: SEKSO SKELBIMAI

mmm, nebutum susipazines ;D Arunai, tikrai apie tave gerai galvojau, bet kaip Linas sake, turbut esi nepaklausus, kad kuri tokias temas, o apie nuomones turejima ;D >>kaip jau sakiau > drauge pasiule, tai sukuriau << o kita vertus, papasakok tokius dalykus mano mociutes proseneles kaciuko anukes seses pusbrolio kumeliuko dedei. kazkodel manau, kad sugalvojai pats tokia beprotiskai seksualia tema :::b18
>> o apie Toma tai irgi nekalbek.. blyn, darai ta pati, ko pats prasei> nekalbek, jei nepazisti.. o tu Lina, ar Toma pazisti :? pasipasakok, ka apie juos tu zinai? padesiu as tau >> NIEKO.


>> o nemanai, kad jei nori, kaip kitas Tomas sake, gali privaciai parasyt (zinok, sita funkcija kuo puikiausiai veikia), o ne :::123inas temas kurt..

19

Re: SEKSO SKELBIMAI

"o tu Lina, ar Toma pazisti  pasipasakok, ka apie juos tu zinai? padesiu as tau >> NIEKO."
bandziau gylintis, bet niekaip neisejo, ka cia norejai pasakyti?

20

Re: SEKSO SKELBIMAI

na, as tau pasakysiu be isvedziojimu:
1. suda, o ne tema cia sukurei.
2. nesidangstyk kazkokia mistine drauge, kad tipo ji cia sugalvojo, o tu tik parasei, nes itariu,kad tu cia sugalvojai, tik vapi nesamones
3. tie na, Lina, as ne apie tave kalbejau, o apie Lina (musu brangu moderatoriu)
4. o jus abu, saldzioji porele, tai galetumet ir bendraut privaciai, nes visas forumas jusu nesamonem uzsikimses. << jei jau norit, tai susitikit, nes turbut tikrai norit...
5. na, nesamone, tai nesamone parasiau.. bet pastebejimui >> per 2 metus sukuriau dvi varganas temas (viena uzrakino, nes atsibodo big_smile ir ne tema, o belekas buvo. kitos nemoderuoju, todel uzsilikus yra :V ) o tu per kelias savaites ivaldei 3 << itariu, sita tema butu mano 2 temos tituliniam psl. ;D )
6. ir dar vienas punkciukas >> tema, apie seksa, bet kalbam apie tai kur studijuojam big_smile FANTASTIKA