1

Tema: 21

na ar kas mate ji ir kokie ivertinimai?
as vakar pazejau tikrai patiko ;0 grazi istorija ir gana idomi wink

2

Re: 21

Kaip ten tas gezas skaiciavo neikirtau iki galo :? siek tiek bandau ir pats pažaidineti virtualiai big_smile
Filmas....? gan pamokantis:=D

3

Re: 21

o ne 23 filmas vadinas?... :?

4

Re: 21

na siaip su fantastikos elementais tas filmas smile
jei kas zade black jacka kazino, tai mate, kad kortos permaisamos po puses kalades. Vienintelis ka chebra ir daro praktiskai, tai stebi kaip eina korta. Ar daug isejo 10, ar daug isejo mazu, ir kokios paskutines kortos isejo. Tada grubiai paziuri kokios pas krupjie kortos ir primeta ka toliau. O ten
+16 +15. Nezinau smile man tai fantastika smile

5

Re: 21

21 naujas filmas apie tai kai vyrukas kortas skaicuoja ir tai yra tiesa  viskas remesi matematineis skaicevimais  patiko lengvo ziurejimo galima pazeti atsipalaidavus na duociau 6.1/10

6

Re: 21

tikrai nera toks ispudingas, kjp ji daugelis giria. jau tokiu filmu, pora maciau. aktoriai waidino gerai, bet nuwalkiota mintis, su tom kortom ir tais ju skaiciawimais.. Kad fantastika, tj tikrai ne.. toks dalykas ymanomas:) jei gerai su skaiciais sutari:)

7

Re: 21

na na smile gali kaip nori sutarti smile tikimybes ir yra tikimybes smile  gerai zinant sistema, gali padasidaryti sau biski palenkesne tikimybe, o kad ji pasiteisintu, reikia ilgai sedi. Praktiskai tariant islosimu per ilga laika turi buti siek tiek daugiau nei pralosimu smile

8

Re: 21

Irmantas, 22 parašė:

21 naujas filmas apie tai kai vyrukas kortas skaicuoja ir tai yra tiesa  viskas remesi matematineis skaicevimais  patiko lengvo ziurejimo galima pazeti atsipalaidavus na duociau 6.1/10

as ir taip moku ir net nerikia dideliu matematiniu skaiciavm BLACK JAKA GERAI PAVARAU.yRA TOKS ZAIDIMAS GTA SAN AYTREJAS TAI TEN ,MAN REIKIA VOS VALANDOS KAR MANO SKORE PRIE KAZINO STALO PASIEKTU 20000000