1

Tema: gal kas tvarkote savo soda, ar aplinka apie namus?

Noriu seti veja... Taciau nesugalvoju su kuo suvoluoti zeme.... ;( Ir nezinau ar "GOLFINE" zolyte yra tikrai gera.... susideda is 5 rusiu....

2

Re: gal kas tvarkote savo soda, ar aplinka apie namus?

Supratau, as vienintele turiu soda, kuri priziuriu big_smile ;D

3

Re: gal kas tvarkote savo soda, ar aplinka apie namus?

Bandyk seti nesuvoliojusi, tik labai gerai islygink pries tai. Zinoma, jei prasides sauletos dienos, tai gali tekti labai rimtai laistyti... Kas liecia sita zole, nezinau ar ji gera. Kolektyviniame sode sejau baltus dobiliukus.Man taip graziau.:)

4

Re: gal kas tvarkote savo soda, ar aplinka apie namus?

Alina, 20 parašė:

Noriu seti veja... Taciau nesugalvoju su kuo suvoluoti zeme.... ;( Ir nezinau ar "GOLFINE" zolyte yra tikrai gera.... susideda is 5 rusiu....

niu kaip zinau ta penkiu rusiu tikrai nebloga nes sode tej ta mes ir sodinom tik pries tej reiketu suvoluoti zeme nors tupti smile

5

Re: gal kas tvarkote savo soda, ar aplinka apie namus?

na, suvolavimui yra skirtas volas big_smile tuomet ir lygint nesunku ir suspaudzia zeme normaliai smile

6

Re: gal kas tvarkote savo soda, ar aplinka apie namus?

Alina, 20 parašė:

Noriu seti veja... Taciau nesugalvoju su kuo suvoluoti zeme.... ;( Ir nezinau ar "GOLFINE" zolyte yra tikrai gera.... susideda is 5 rusiu....

Kaune zinau kur nomuoja kultivatoriu..dianai 70Lt..

7

Re: gal kas tvarkote savo soda, ar aplinka apie namus?

Loreta, 41 parašė:

Bandyk seti nesuvoliojusi, tik labai gerai islygink pries tai. Zinoma, jei prasides sauletos dienos, tai gali tekti labai rimtai laistyti... Kas liecia sita zole, nezinau ar ji gera. Kolektyviniame sode sejau baltus dobiliukus.Man taip graziau.:)

Na dobiliuku tai as tikrai nesesiu, sorry ;D O jei siulai nesuvolavus seti turbut ne ka teismanai apoie tai... (nieko asm.) As noriu, kad patartu zmones kurie apie tai ismano wink

8

Re: gal kas tvarkote savo soda, ar aplinka apie namus?

priklauso nuo to kokio ploto bus ta veja-jei nedaug gali ir pati būna tokie rankiniai, jei didesnį plotą-paprašyk pagalbos, bet geriausia rankiniu prieš tai gerai išlyginus, aš stadiono veją sėju, nes ji atspari, be to ji man tarnauja kai norim kamuoliu pažaist smile)