1

Tema: Meile ar ne meile tai ???

Sveiki internautai.Noreciau as cia su jumis pasidalinti savo viena tokia bedele,kuria yra labai sunku isspresti.
Draugauju su panele jau 1.5metus.Musu draugyste nuo pat pradziu buvo banduota ir audringa.Pacioje pradzioje ji issidirbinedavo (t.y. demesio nerode ar neskirdavo to ko man reikedavo,bei i mane neziurejo taip kaip turetu ziureti mergina).Kiek veliau atrode kad ir susitvarke tarp musu,bet galbut kazkiek tai as pajutau kad ji jau yra mano ir pradejau drasiai elktis su ja.Cia visko nepapasakojau...
O dabar yra taip kad mes net savaites laiko neizbunam nesusipyke,nesusirieje ir visaip kitaip.
Gal visa tam yra rimtos priezastys???

2

Re: Meile ar ne meile tai ???

prastai, kad taip daznai pykstates, gal truksta gero issikalbejimo vienas kitam, be jokiu prikaisinejimu...

3

Re: Meile ar ne meile tai ???

tai va kad tu issikalbejimu buvo gana daug,bet tai laikinai tik padeda.poto nepraejus savaitej,nu gal daugiau tai vel tas pats per tapaty

4

Re: Meile ar ne meile tai ???

tai tada tarp jusu nieko nera..gal prisirisimas ar kazkas,na,visgi  tik 1,5 metu tesat kartu,nera daug,o siaip sitas periodas turetu buti pats graziausias,nes visada,pradzia buna nuostabi,be rupesciu ,pykciu ir t.t. o dar leisk paklausti,ar jus kartu gyvenat ar atskirai?

5

Re: Meile ar ne meile tai ???

neivertinat tai, ka turit...tikruju gyvenimo vertybiu...labai man patiko toks sakinys..nlb tiksliai pakartosiu, bet bus kazkas panasaus: issiskirti galima greitai, o ismokti gyventi su tuo paciu zmogumi amzinai yra sudetinga...bet zymiai daugiau laimes atnesa pastarasis variantas...
dar gali but, kad stengiates vienas kita perauklet...arba, girdejau, jog kazkokia 1,5 m krize buna big_smile norsnlb as tokiom tikiu...manau, kad pabukit atskirai, jokiu sms ir visa kt.pasiilgsit vienas kito - saunu..ne? geriau, nei turet zmogu, bet neturet jo meiles..

6

Re: Meile ar ne meile tai ???

Svarbiausia - kad sutaptu chemija galvoje, kai chemija sutampa, tai nebuna jokiu pykciu ir kitokio bullshito smile Aisku, cia tik mano nuomone.
Pyksites pyksites, viena diena pasiusite vienas kita, po to susitaikysite, o po to kamnors pasimaisys zmogus, su kuriuo nesipyksit smile ir vienas liks paliktas, o kitas eis su tuo zmogum.

And lived happily ever after... until next winter... big_smile

7

Re: Meile ar ne meile tai ???

tai tikrai ne meilė... :::127

8

Re: Meile ar ne meile tai ???

Diva, 34 parašė:

tai tikrai ne meilė... :::127

As ir taip sau sakiau.... tik nespejau parasyt... big_smile

9

Re: Meile ar ne meile tai ???

mm.. gal per daug panasus esate? savo temperamentu.. bandote kiekvienas savo principu laikytis, kazka irodineti, gal dar vaidinate siek tiek vienas pries kita.. o seip.. kaip kazkas minejo, tiesiog nevertinate vienas kito, nebranginate.. manau jog tai nera tikri jausmai..

10

Re: Meile ar ne meile tai ???

Violeta, 29 parašė:

mm.. gal per daug panasus esate? savo temperamentu.. bandote kiekvienas savo principu laikytis, kazka irodineti, gal dar vaidinate siek tiek vienas pries kita.. o seip.. kaip kazkas minejo, tiesiog nevertinate vienas kito, nebranginate.. manau jog tai nera tikri jausmai..

Vadinasi ir Tu, Violeta, mums beveik pritari.... ;D ???

11

Re: Meile ar ne meile tai ???

taip Siguti, pritariu wink

12

Re: Meile ar ne meile tai ???

HA ;D nu sitas ciuvas ;D  nepyk, Mantuli, bet jei tu pasikeitei, tai tada nesuprantu. bet jei likai toks pat kaip pries kelis menesius cia forume rasei ;D tai tada suprantu kodel tu pykstiesi su ja ;D jei tu ja turi :V (cia dar klausimas :? )

13

Re: Meile ar ne meile tai ???

Joa šitas keistuolis big_smile aje vaje.. big_smile persekiojo mane epr visus pazinčių puslapius kiek tik turiu sad big_smile keistas labai tu Mantai... big_smile ir bendravimas tavo kažkoks keistas.. nžn.. man toks įtarimas, kad tik tau atrodo, kad jūs draugaujate su ta panele.. išvis kažkaip..

14

Re: Meile ar ne meile tai ???

Egle, 18 parašė:

Joa šitas keistuolis big_smile aje vaje.. big_smile persekiojo mane epr visus pazinčių puslapius kiek tik turiu sad big_smile keistas labai tu Mantai... big_smile ir bendravimas tavo kažkoks keistas.. nžn.. man toks įtarimas, kad tik tau atrodo, kad jūs draugaujate su ta panele.. išvis kažkaip..

tai gal, jo nuomone, jis su tavim 1.5 metų draugauja??.. :::044

15

Re: Meile ar ne meile tai ???

Diva, 34 parašė:
Egle, 18 parašė:

Joa šitas keistuolis big_smile aje vaje.. big_smile persekiojo mane epr visus pazinčių puslapius kiek tik turiu sad big_smile keistas labai tu Mantai... big_smile ir bendravimas tavo kažkoks keistas.. nžn.. man toks įtarimas, kad tik tau atrodo, kad jūs draugaujate su ta panele.. išvis kažkaip..


tai gal, jo nuomone, jis su tavim 1.5 metų draugauja??.. :::044


na, visko gali buti ;D
Egle, kodel tu mums nieko nesakai????

16

Re: Meile ar ne meile tai ???

..ji matyt drovi mergaite... big_smile)

17

Re: Meile ar ne meile tai ???

Auris, 21 parašė:

..ji matyt drovi mergaite... big_smile)

o gal ji mergaitė su smegenim?? smile

18

Re: Meile ar ne meile tai ???

netempsite ilgai....

19

Re: Meile ar ne meile tai ???

Supraskit viena dalyka.Visada is pradziu buna gerai ir graziai.:)Bet laikui begant,viskas keiciasi.Tai ir turi buti.Pasistenkit kad jusu antroji puse nors ir rektu ant jusu bet ne perzengtu ribas,isdavistese ir melo bei kitas ribas.....Geresni santykiai buna po 10 metu gyvenimo kartu,visi galvoja kad ko toliau to blogiau,o te kurie mate nors kazkiektai pasakys ko toliau to geriau.Tegul rekia,tegul pikciai buna pas jus,bet nepereikit ribas.Jus praeisit tas stadijas pritrinsites vienas prie kito,daugiau priprasites vienas prie kito ir pamatysit kad ko daugiau kartu to geriau.Niekomet ne galvokit kad jej jus ko daugiau kartu busite to bus blogiau,bus daugiau pikciu ir nesamones.Kad net minties tokios pas jus visus ne butu,si minti kad i galva nelistu.Paskakykit sau viskas bus gerai,ir bus laikui begant.Viskas bus gerai.
Kartais atleiskit,kartais pakentekit,o karatais tiesiog pasakykit kaip yra ir padarykit saziningai.
Yar gera literatura :"Meiles zingsniai(etapai)".Paskaitikit ja ten labai gerai parasyta apie meile,kokie buna etapai,ir kaip keiciasi draugyste laikui begant.Tarkim 0,5 metu draugistes-tam tikri santykiai;1,5-metu draugistes-jau truputi skirtingi santykiai;3-metu draugyste-jau kiti santykiai.Kaip keiciasi meile laikui begant ir kokia ji buna,bet ji neiseina ji tik tai keiciasi,niekada tikra meile neiseis nuo jus.Niekada.Paskaitikit panasia literatura ir visi suprasit kas tai yra.

20

Re: Meile ar ne meile tai ???

"tikra meile" bla bla bla kino filmuase ir pasakose, menininku terminologija. Tikrame realeme gyvenime visai kas kita. Manau cia Serzantas kalba apie partneryste draugyste.

Pyktis reikia moketi: pasistenk atydzei isklausyti savo partnerio ir visa jo bla bla kratala tvarkingai apibendrinti ir jai atkartoti: -Jei as tave teisingai supratau tu esi nepatenkinta todel kad... ir del to tu jautiesi kaip .... ir noretumei ....   

Kaipsakant padek savo partneriui paciai/am su rusiuati viska "y savo lentynas" atskirti jausmu protruky nua konkreciu dalyku ar veiksmu. Ramei ir konstruktyvei: - kaip tu manai mes turetume tai isspresti...?  Ko tu tikiesi is manes ateity...? Gal pabandome rasti iseity tenkinancia abi puses..?

Butinai pasitik jos jausmus ir ynirsy: as suprantu kad tau labai pikta del to ... ir man nua to tikrai kad nelinksma.

Primink jai jusu partnerystes ryshius paskirty bendrus planus ir uztikrink kad kas be nutiktu tu niekada neishsizadesi. Pasakyk jei ka ji tau reishke tavo gyvenime ..., pasiteirauk kaip ji y tave ziuri savo ateities perspektyvoi, ishsiaiskinkite abu ko vienas ish kito tikites trokshtat svajojat. Pafantazuakite kartu apie ateity, gal net bendra artimiausio laiko plana...

Atsiprashyk del to ka pasakei ynirshes uztikrink kad tikrai neturejei to omeny tai tiesiok pyktis nesuvaldytos emocijos kurios tikrai nieko nereiskia ir tu tikiesi kad ji tai praleido pro ausis su supratimu.

betkoky kivirca uzbaigti geriause sex ir kua daugiau, tikrai nesigailesi smile

Jei ta partneryste ne romantine (business)  tai butinai nuveikite kartu tai ka labiause megstate
pvz. Bowling ar drive downtown pas mergu, smoke some weed ar alaus,  smile primink senus gerus laikus ir uztikrink, kad tu vis dar taspats tu, kaip senais gerais laikas. Atsipalaiduakit uztikrinkit vienas kita kad tu jo best buddy...

p.s. jei suvoki kad tau jo jau nebereikia, kulka y kakta, drabuzius sudegink, lavona kiaulem susherk smile