21

Re: Meile ar ne meile tai ???

Labai galimas atvejis kad jus nemylit vienas kito o tiesiog esat susizaveje. Pirmomis dienomis roziniai akiniai visa kita. Bet paskui vienas is kito galit reikalaut kazko ir pyktis del nieko. Paaiskinsiu paprasciau. Jei tarkim savanaudiskumas labiau valdo nei meile, greiciausiai kad viena diena sitai draugystei ateis galas.

Jei kazko nori is panos, tu negali tiesiog imt ir reikalaut. Reikia buti maloniam ir stengis tai uzsitarnaut. "uzsidirbti tasku". Taip pat turi moket ja kartais ir stebint. Nebut per daug nuspejamas. Ar panoms padarai didziule staigmena ir daug pastangu idedi, ar nuperki gelyte padovanoji, ar tiesiog atviruka uz 1,50Lt ir parasai "paciam nuostabiausiam pasaulyje zmogui" ar dar be tkokia smulkmena, panos tai vertina vienodai. Tu gausi 1 taska ar tu padovanosi 1. Jei padovanosi 200 roziu taip pat gausi viena taska. NEra taip kad jos labiau vertintu jei padarai kazka didziulio. Jos tiks sako.. waw.. cia man kaip miela lialialia... 1 taskas big_smile

Toliau galiu pasiulyt toki patarima kaip "reset mygtukas" pvz. Jus tarkim pykstates nes vienas daugiau kazka daro namuose (tarim jus kartu gyvenat) kitas dar kazka.. bet Draugavimas tai nera 50 ant 50 procentu. Jei taip manysit kad vienas turi puse saves investuot ir kitas puse tai **** gausis. Santykiuose yra 100% saves investicija smile taii zmones kartu budami ilga laika ju nebus niekada vienodi indeliai, vienas gali manyt kad dagiau inesa, kitas irgi gali ta pati manyti. Bet kai visas sitas dalykas issibalansuoja, reik tiesiog pamirst apie viska ir pradet nuo pradziu kaip nuo tos dienos kai pirma kart pasibuciavot ar kazkas tokio. Paspauskit kartais ta reset mygtuka.

Siaip daugiau nezinau ka cia ir pasakyt reik konkreciai situacija zinot kad galima butu dar kazka pasakyt.

Beje as neesu santykiu ekspertas, man paciam su panom nesiseka. Cia tiesiog mano nuomone. Neesu as psichologas ar ten kazkas panasaus taigi feel free kritikuoti ar sutikti su mano nuomone smile

22

Re: Meile ar ne meile tai ???

Zodziu man tokia pati situacija su draugu buvo, abu nelaimingi buvom gyvendami kartu.. pastovy pykomes nuo pat pradziu, jau tik pradejus draugaut pirma karta po poros savaiciu apsiverkiau big_smile