1

Tema: Megstamiausia Sporto šaka?

Kokia sporto saka jums labiausiai patinka?Kodel?;)

Kiap dazhnai sportuojate patys?;>

2

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Megstamiausia tai manau kaip ir kiekvienam Lietuviui tai krepsinis.O del ko patinka na Lietuva krepsinio salis:)Seniau sportavau bet meciau sporta nes nenoriu paskiau vaikscioti randuotu  veiduku:P

3

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Labiausiai propoguoju Lauko tenisa wink smagi sporto shaka, zhaidzhia ishties daug pazhystamu.. vasara itin smagu loshti, kadangi prie musu kortu yra prudas, o pavazhiavus nepilna 1km - shvarus ezheras wink taigi viskas vienoje vietoje big_smile ir sheip.. smagu pajudeti smile

4

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Be krepsinio man patinka beisbolas ir biliardas smile

5

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

jei grynai sportas tai kulturizmas ir futboliukas;) o siaip automobiliu sportas labiausiai sirdies. ir prasau nesupykt krepsinio fanu, bet man jis kazkaip lyg ir pabodes.bent jau mano tokia nuomone wink

6

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Krepsinis, futbolas, F-1, Ralis  smile lengvai sportuoju kulturizma smile

7

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

negaleciau isskirti konors vieno nes yra 3 dalykai. Kasiukas , fuliukas ir tinklinis..
o sportuoju tai 6 kart per savaite.. wink kartais tenka suzaisti warzybas o poto dar i trenkes eiti.. smile

8

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Laimis, 22 parašė:

Megstamiausia tai manau kaip ir kiekvienam Lietuviui tai krepsinis.O del ko patinka na Lietuva krepsinio salis:)Seniau sportavau bet meciau sporta nes nenoriu paskiau vaikscioti randuotu  veiduku:P



juk randai tik puosia tikrus vyrus:*

9

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Tautvydas, 16 parašė:

Labiausiai propoguoju Lauko tenisa wink smagi sporto shaka, zhaidzhia ishties daug pazhystamu.. vasara itin smagu loshti, kadangi prie musu kortu yra prudas, o pavazhiavus nepilna 1km - shvarus ezheras wink taigi viskas vienoje vietoje big_smile ir sheip.. smagu pajudeti smile

mes anxciau savo kieme zhaisdavome. taciau dabar visi ishaugo..palydejo vaikyste...kas i uzhsieni kas kur..tep ir pasiliko...;(

10

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Nerijus, 26 parašė:

Be krepsinio man patinka beisbolas ir biliardas smile

ash biliarda nebent per pc pazhaidzhiu;>

11

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Svajus, 21 parašė:

jei grynai sportas tai kulturizmas ir futboliukas;) o siaip automobiliu sportas labiausiai sirdies. ir prasau nesupykt krepsinio fanu, bet man jis kazkaip lyg ir pabodes.bent jau mano tokia nuomone wink

Svajau, kiek zhmoniu tiek ir nuomoniu;>

smagu, kad turi savo pomegiu;>

12

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

mano meile tinklinis

13

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Evaldas, 17 parašė:

negaleciau isskirti konors vieno nes yra 3 dalykai. Kasiukas , fuliukas ir tinklinis..
o sportuoju tai 6 kart per savaite.. wink kartais tenka suzaisti warzybas o poto dar i trenkes eiti.. smile



nu priam tikras spotsmenas;>

14

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

o siaip man is sporto labai patinka sportinai lotynu amerikieciu sokiai;>

ir dar plaukimas;>
du patys megstamiausi sportai;>

15

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

lb patink snowboardingas. Bet tj gana pavojinga sporto shaka, vakar gavau tokia trauma kad kokias 5 dienas namuos tex sedet.
Nu bet uztad turesiu proga prie kompo pabut:D
Poolas yrgi patinka

16

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Em jap kaip visiems yra sportas kuris airciausiai sirdies wink siaip negaleciau isskirti vieno sporto is visos daugybes ju smile nes siaip neatsisakau ir futbola ir krepsini ir tinklini kai su draugais prie kokio ezero nuvykstam smile bet nemegstu automobiliu sportu big_smile kartais paziuriu bet dazniausiai uzmiegu ziuredamas big_smile nuobodu!!!
o siaip ir pats kaip dauguma kilnoju gelezgalius...is propoguoju pilno kontakto kovas...pries tai dziudo ilgai iki traumos sportavau ~5 metelius su virsum smile po traumos atsigaves perejau i KUDO ten metelius su biskiu...dabar del laiko stokos gaila bet teko atsisakyti...mokslai 12 kl svarbiau kad poto i zmones iseiti galetum smile daabr tik gelezgaliai liko ir tai nereguliariai bet stengiuosi bent tris kartus i savaite nueiti smile
tai tiek is mano puses wink
O keip tu Ingrida ?? visus tardai o pati kuo uzsiimi, ar gal ka sportuoji ??

17

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Aleksas, 18 parašė:

Em jap kaip visiems yra sportas kuris airciausiai sirdies wink siaip negaleciau isskirti vieno sporto is visos daugybes ju smile nes siaip neatsisakau ir futbola ir krepsini ir tinklini kai su draugais prie kokio ezero nuvykstam smile bet nemegstu automobiliu sportu big_smile kartais paziuriu bet dazniausiai uzmiegu ziuredamas big_smile nuobodu!!!
o siaip ir pats kaip dauguma kilnoju gelezgalius...is propoguoju pilno kontakto kovas...pries tai dziudo ilgai iki traumos sportavau ~5 metelius su virsum smile po traumos atsigaves perejau i KUDO ten metelius su biskiu...dabar del laiko stokos gaila bet teko atsisakyti...mokslai 12 kl svarbiau kad poto i zmones iseiti galetum smile daabr tik gelezgaliai liko ir tai nereguliariai bet stengiuosi bent tris kartus i savaite nueiti smile
tai tiek is mano puses wink
O keip tu Ingrida ?? visus tardai o pati kuo uzsiimi, ar gal ka sportuoji ??



na nlb ash cia ir tardau;P
tiesiog idomu...;)
paciai kaip minejau patinka plaukimas. anxciau intensyviai juo uzhsiiminejau.6metelius ish eiles, taciau tam tikros aplinkybes priverte juo atsisakyti..dabar tai tik hobis;>
kadangi tokios prabangos kaip sportiniai shokiai musu mieste nlb nera, tj soku ritminius-pramoginius shokius;>
wat tjp vat;)

18

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Grigorijus, 17 parašė:

lb patink snowboardingas. Bet tj gana pavojinga sporto shaka, vakar gavau tokia trauma kad kokias 5 dienas namuos tex sedet.
Nu bet uztad turesiu proga prie kompo pabut:D
Poolas yrgi patinka



SVEIK!!!;)

19

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Na mano mylimiausias sportas yra orientavimosi, smagu po miskus palakstyt big_smile Bet tik kad tam mazai laiko beliko, tai tik siaip retkarciais pabegioju. smile Va prisiminiau smile taigi dar dviratuka megstu paminti, o vasara netgi ypac big_smile

20

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Futbolas Futbolas ir dar retkarčiais salės futbolas. Ingrida: gal ir čia offtopic, tačiau nenorėtumei atsakymų visiem kur tik įmanoma sudėti į vieną postą? Nes nelabai kaip atrodo kokie 6 iš eilės tavo postai.. Fleimu tai vadinama:-]