41

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

sunkus darbas stangineje ;] kase kartays... ;D

42

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

kaip tikram lietuviui: krepsinis( tik ziuret) zaist nlb...:D~

43

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

tinklinis,tinklinis,tinklinis:D):D):D)o tokios seip jei isiskaito,tai boulingas,boulingas,boulingas ir poolas...:D):V

44

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

kasis ir akrobatika=)) tikrai vienos is geriausiu ir graziausiu

45

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Edvinas, 18 parašė:

zinoma kaip ir daugumai lietuviu man patinka FULE big_smile kase jau atgyveno savo laikus todel ir krenta jo populerumas smile anksciau treniruodavausi 6-7 kartus per savaite ir dar po pora varzybu bet atejau i 12 klase ir teko truputy atsiriboti nuo fules sad i treniruotes beveik neinu tik i varzybas visada smile be fules tiesiog negaliu gyventi, nepazaides savaite laiko galeciau numirti smile beje, vienos sporto sakos nesuprantu ir nemegstu labiausiai tai rankinio.




ir as daznai losiu fule big_smile reiktu surinkti komanda ir varyti palosti pries bite kokia ar pan , jie irgi turi komanda, kazkada pas juos losiau big_smile

46

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Na kaip lietuvei ajsku krepsinis ce jau kaip tikejimas..na o seip lb patynka stalo tenisas....:)

47

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

tik f-1

48

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

pati idomiause tai kriketas :::639

49

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

plaukimas wink

50

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

nu futbolas ir skate jej ce prie sporto:D

51

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Na ziureti man patinka krepsini.. smile futbola wink rankini; ledo rituli..zaisti rankini ir futbola kartais tinklini smile

52

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Na mano tei megstamiausia sporto saka yra jegos trikowe...

53

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

mano-plaukimas arba dailusis ciuozimas

54

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

stalo tenisas smile

55

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

na man tai patinka irklavimas.. na kase ne prie sirdies..:) na mekstu auto-moto sporta dievinu ji..

56

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

negaleciau isskirti konors vieno nes yra 3 dalykai. Kasiukas , fuliukas ir lengwoji atletika

57

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

na mano pats megstamiausias zaidimas,tai rankinis..siame sporte atradau save..:)

58

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

K*R*E*P*S*I*N*I*S    smile))) :*va jam va:* geriausias zmonijos isradimas jis :*

59

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

o man labiausiai tai patinka dziudo.pati sportuoju 4 kartus i sawaite sia sporto saka.

http://forumas.ieskok.lt/imgload/46

60

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

mano megstamiausia sporto saka tai irklavimas visai saunu sportuot vasara ir greiciu idegi ir pasimankstini big_smile:D:D