1

Tema: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

mielieji turiu didele beda ir labai noriu jusu patarimo. turiu drauga,as jau 7 men nescia ir jis nenori manes nei vesti nei islaikyti. per prievarta priverciau ji kartu gyventi ir dirbti. db turiu eiti ieskoti darbo nes beveik ka jis uzdirba isleidzia pramogom. ka man daryti? as ji lb myliu bet nesinori palikti. ar yra budu kaip ji pakeisti?

2

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

na, mergaite..labai jau tu nori sau uzsideti dideli kryziu ...kam tau toks vyras, kuris zinodamas, kad tu laukies..kad jums truksta pinigu isleidzia juos pramogoms...ir is viso...turiu keleta pazystamu, kurios vienos augina vaikus ir joms gerai sekas...o teveliai tegu grauzias nagus ateity, nes, manau, vis vien susimastys ka padare...t.y. ka prarado..nesakau, kad turejo vest ar gyvent kartu..bet pvz savo vaiku nelanko...
o kito zmogaus nepakeisi..jei bandysi tai daryt, dar labiau atbaidysi...mano patarimas...vyk lauk toki vyra...

3

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

as taip pat toki isvaryciau su visais pundukais ir nesistengciau pakeisti... jau geriau pasiprasyciau pradzioje tevu paramos, bet su tokiu vaikucio neauginciau...

4

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

ne viena karta zadejau pabegt,bet kad negaliu. man per daug sunku ji palikti,per daug esu i ji idejusi jegu kad lengvai palikciau

5

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

žmonės keičiasi tik dėl savęs o ne dėl kitų.. tai mano nuomonė.. Alfonsas tau tikrai nereikalingas. jei jis nesidžiaugia vaiku, tai ir nemanau kad juo džiaugsis..

>> manau kad būdamas šalia jis kankins ne tik tave bet ir vaiką (morališkai).
O vaiką užauginti manu kad Tėvai padės wink

> O vaikas tikrai neišlaikys to patino šalia... :V

6

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, kiekvienas zmogus kitam zmogui kazka duoda..o kai duoda, negalvoja kiek atseiket, nes nesvarsto ar jis visa gyvenima bus su juo ar ne...suprask, kad jam svarbesni kiti dalykai...nzn kaip jis taip gali kazkoks neapsisprendes ir pats but, butu protingas, nenoretu taves kankint tai issikirtu ir nesuteiktu tau jokiu vilciu...

7

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, 20 parašė:

ne viena karta zadejau pabegt,bet kad negaliu. man per daug sunku ji palikti,per daug esu i ji idejusi jegu kad lengvai palikciau


cia tai jau nuskambejo kai kokia investicija... perdaug sukisau pinigu i nama ar masina kad ja parduociau...
jei jau jo nepakeite zinia apie vaikuti tai jau jo niekas nepakeis...

8

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

daug nervu pinigu ir sirdies idejau i ji tik va gaila kad is jo to pacio sulaukiu labai retai. juolab snd jis man pasake kad nusibodo vienam dirbti ir viska islaikyti. bet yra tokia situacija kad uz buto nuoma net 2 menesiam sumokejo mano tevai,o mes gyvenam kartu tik 3 men beto nupirko skalbimo masina ir dar kiekviena men duoda apie 500 lt

9

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

man rodos, grizk tu pas tevus ir bus rami galva...o jei galvoji, kad daugiau taves niekas nemyles ar pan...tai klysti...tokiam vyrui tai tik neapykanta jaust reik....na, cia tavo apsiprendimas..tau sprest ar zeminsies, maldausi ir paskui vis vien viena gali likt...ar ramiai sau dziaugsies motinyste nesinervindama...

10

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

man labai truksta valios ji palikti,perdaug ji myliu

11

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, 20 parašė:

juolab snd jis man pasake kad nusibodo vienam dirbti ir viska islaikyti.

Nu atsiprasau... bet jis tikrai mentally retired aip sako anglai... na kaip sakei kad jau 7 menuo kaip nescia o jisdar nori kad tu dirbtum ? absurdas.... :::a22 jis tikrai nesveikas..

12

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

o ka darysi reik eit ieskot darbo nes nematau kitokios iseities,visdelto vaikas ant nosies o jam reiks daug ko. manojo atlyginimo neuzteks o is tevu jau geda ir beimti

13

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija nepyk, bet as sioj vietoj pasijuoksiu big_smile:D:D va, tu perksaityk dar karta ka mes tau rasom...
na, darasysiu as db jau rimciau...taip, vaikui reiks daug...is tevu nematau jokios gedos priiimt pagalba..tu jos dukra...jei tavo tevai, ju tokia pareiga padet vaikams, kai jiems to reikia...dabar jie tau pades..tu jiems paskui...taip ar taip...tavo vaiko tevo pinigu juk neuztenka, juolab jis juos nori pats isleisti...nes juk, turbut, taip sunkiai uzdirbo..savanaudis..matyt, neissilakstes...
beje, alimentus prisiteisi big_smile

14

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

man sunku ji palikti. kai jis iseina i darba as skaiciuoju minutes kada jis gris,nuo lango neatsitraukiu,noris visad kad butu salia,net vienai dienai bijau ji palikt

15

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

tu kankini save, o jis su tavim juk is gailescio turbut...tave tai tenkina...kai zinai, jog kiekviena minute gali nebegrizti?paleisk tu ji...

16

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

visu pirmak as tave priims i darba, ar esi ka nos baigusi ? abejoju.. paskui 7 menuo nestumo tai kiek tu ten padribsi menesi ir motinystes atostogu iseisi ? tu manai kad darbdavys taves lauks isskestomis rankomis ?  nusileisk ant zemes :V
>> o is tevu ta pagalba gali priimti kaip paskola paskui grazintum.


>> O tapie tavo ta jaunikaiti galiu pasakyti tik tiek.. kuo tu ji labiau vysiesi ir megisni prisiristi tuo jis labiau begs ...

17

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

kaip tik siais metai baigiau politechnikos mokykla,2 metus dirbau barmene.o pilvukas mazas nes nedaug tepriaugau,gal kaip nors pavyktu bent menesiuka padirbt. o tavu kai prasau pinigu visad sakau"mama ar galiupasiskolint...." nesvarbu kad jie ir taip duoda,bet nemanau kad kadanors tiek grazinsiu kiek esu "pasiskolinus"

18

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

i darba abejoju ar ja kas siuo metu priims, nes visos eina berods nuo 6 men dekretiniu atostogu, jei neklystu...o darbdaviai, matydami pilveli tikrai jos nepriims, nes zino kokiu tikslu atejo (kad veliau gautu pinigeliu) ir paprasciausiai jiems neapsimoka priimt tokio zmogaus, kuris greit iseis...
man tai lb idomu butu isklausyt tavo vaikino nuomone...

19

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

galesiu paprasyt kad vakare jis pasakytu savo nuomone,tik bijau kad vel prades pykti ant manes

20

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

na, abejoju ar jam patiks, kad tu kalbi apie jusu santykius jam nezinant wink o kaip jis reagavo, kai suzinojo, jog laukies?