21

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

kas jo galvoj buvo tai nzn,atrodo apsidziause bet nebuvo dideles sypsenos,sake kad nori dalyvaut gimdyme,bettam nesiruosia. jis geriau skaito kokias nesamones apie kompiuterius nei apie vaikuti,kaip jis auga. kai grizta is darbo nepaklausia kaip jauciuosi,kaip maziukas gyvena. tik pavalgo pasedi prie kompo ir jeigu as nesu uzmigusi ar nesam susipyke tai uzsimano myletis,o as noriu pakalbet. tada jis susinervina ir mes susipykstam

22

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

na neesu as ten tu visu dalyku specas ir panasiai, bet kiek esu girdejas, kad labai priklausys toelesni vaiko sugebejimai jo charakteris ir kiti bruozai nuo to, kaip jautesi jo mama pries gimdyma, ta prasme jei daug nervavausi tai ten bus gal labai jautrus, dar ten kazkokiu yra niuansu, niu as ju ten visu nzn... tei esme butu turbut tokia velniop tuos nervus velniop viska... pasidziaug dabar atostogom, spesi dar prisidirbti... juk dar visas gyvenimas pries akis...
beje valios turiu sociai jei nori galiu siek tiek paskolinti wink

23

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, 20 parašė:

kas jo galvoj buvo tai nzn,atrodo apsidziause bet nebuvo dideles sypsenos,sake kad nori dalyvaut gimdyme,bettam nesiruosia. jis geriau skaito kokias nesamones apie kompiuterius nei apie vaikuti,kaip jis auga. kai grizta is darbo nepaklausia kaip jauciuosi,kaip maziukas gyvena. tik pavalgo pasedi prie kompo ir jeigu as nesu uzmigusi ar nesam susipyke tai uzsimano myletis,o as noriu pakalbet. tada jis susinervina ir mes susipykstam

duok pavalgyt, pasimylet, pazaist kompiuteriu..tai nedaug tavo vaikinui tereikia...cia ne tas zodis ji palikt...o ismest ji uz duru, kurios daugiau nebeatsidarytu...
kaip Evaldas sako, pagalvok, jog vaikeliui tai tikrai atsilieps...

24

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Evaldas, 22 parašė:

na neesu as ten tu visu dalyku specas ir panasiai, bet kiek esu girdejas, kad labai priklausys toelesni vaiko sugebejimai jo charakteris ir kiti bruozai nuo to, kaip jautesi jo mama pries gimdyma, ta prasme jei daug nervavausi tai ten bus gal labai jautrus, dar ten kazkokiu yra niuansu, niu as ju ten visu nzn... tei esme butu turbut tokia velniop tuos nervus velniop viska... pasidziaug dabar atostogom, spesi dar prisidirbti... juk dar visas gyvenimas pries akis...
beje valios turiu sociai jei nori galiu siek tiek paskolinti wink

kox tu geras smile na bet is kitu tikrai nesiskolinciau,bijociau. labai aciu uz rupesti smile

25

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

niu joa neveltui yra sakoma kad ten turi buti kazkoks metu skirtumas, geriausiai tipo 4 metai, bet buna ir isimciu...
is tikro man rodos Marija jau zino atsakyma i savo klausyma ir mes cia galime jai patarineti visaip, aisku jai tie musu patarimai gal siek tiek morale pakels ir greiciausiai jie skirti is musu puses kaip mes pasielgtumeme budami jos situacijoje bet...
jauciu jai reiktu saves paklausti ar ji galetu visa likusi gyvenime taip toliau gyventi, tai gal ir nieko cia blogo.... na bet jei negaletu... tada kazka turbut reikia daryti...

26

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

jam 20

27

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

as visada galvojau kad jei pagasdinu kad palieku ar garsiai issakysiu savo nuomone tai gal jis isgirs bet nieko. dazniausiai pravirkstu ir negaliu zodzio beistart

28

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, 20 parašė:

as visada galvojau kad jei pagasdinu kad palieku ar garsiai issakysiu savo nuomone tai gal jis isgirs bet nieko. dazniausiai pravirkstu ir negaliu zodzio beistart

na mes tau patariam nebesikankinti nes matai kad jam ant taves ir ant vaikelio nusispjauti..

29

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

o gali buti kad as pati kazkuo kalta,nes senaiu draugavau su kitu vaikinu,bet kol as dirbau palangoj jis kitai panai padare vaika. paskui draugavau su dar vienu,kai as svenciau kaledas su seima jis taip pat padare kitai merginai vaika, o dabar sitas padare man vaika bet va kaip elgiasi

30

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

niu joa is tikro.... o tai cia tarkim jei taip daro... tai... nera kokia nors uzuomina kad su tokiais nereikia prasideti... niu as cia tik siaip paklausiu?

31

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, 20 parašė:

o gali buti kad as pati kazkuo kalta,nes senaiu draugavau su kitu vaikinu,bet kol as dirbau palangoj jis kitai panai padare vaika. paskui draugavau su dar vienu,kai as svenciau kaledas su seima jis taip pat padare kitai merginai vaika, o dabar sitas padare man vaika bet va kaip elgiasi

tas vaiku darymas tai zn jei nemoka myletis tegul to nerado.

> galiu tik tiek pasakyti : mylisi 2 tai turi ir saugotis abu o jei jau pastoja mergina tai tada abu turi ir auginti vaika o ne veina mergina turi nesti visa namu uki ir vaiko auginima ant savo peciu.
>> tkiuosi atsikvosesi ir ji isspirsi is namu.

32

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

vajetus...na ir mintys pas tave...gal reik ziuret su kokiais tu ten vaikinais susitikineji???

33

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

nu bet kaip zinot kurie yra tikri vyrai? palyginus visus 3 jie labai skiriasi. tai gal man nelempta but su jokiu vyru...:::734 visi yra is padoriu seimu ir tikrai ne tie treniginiai ar gatves huliganai

34

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

ir is "nepadoriu" seimu juk buna normaliu..netgi normalesniu, nes daugiau jie pamato...ir ne treningai ta normaluma parodo...o zinot nesuzinosi, gyveni ir matai...kaip viena drauge sake...gyveni, atrodo pazysti zmogu...bet bac, ima viena diena ir iskrecia kokia sunybe...ko is jo niekad nesitikejai...
bet izvelgt juk imanoma ko tie vaikinai nori..ar rimtu santykiu, ar ne...tiesiog gal tu isimyli ir nieko nebepastebi, manai, jog cia jau TAS ir nebenori paleisti...

35

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

gali buti,ne vienas yra sakes kad as per daug gera kitiems ir labai traukiu tuos kurie naudojasi tuo gerumu. bet kaip tai pakeisti? tikiuos kad mano maziukas bent jau man laime suteiks :::a15

36

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

aaaaa....nu cia tie Alfonsai big_smile reik daug klaustuku susideliot pries priimant zmogu i savo rata wink
o vaikas laime tikrai suteiks...

37

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

visi draugai yra seni pazistami ir net manasis,2 metus buvom seip draugai,tada pradejom draugauti ir po metu suzinojau kad laukiuosi. va dar prisiminiau kad kai suzinojau apie nestuma jis man buvo kelis kartus pasidaryti aborta. sitas dalykas mane labai iskaudino. atsimenu kad daug kas buvo kitaip. jis man ir daugaiu demesio rode ir su jo gimine sutariau,bet nuo to laiko kai pradejom kartu gyventi viskas apsiverte 180 laipsniu

38

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

niu va dar toliau garsiai pamastyk ir tikrai pamatysi tau tinkama atsakyma.. wink

39

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

mielieji as ir garsiai ir tyliai esu pamasciusi ka daryti,palikti JI man nera valios,beto dar turiu vilties kad kadanors jis subres. visdelto jis dabar dar jaunas,neissilakstes,sunku piprasti prie naujo gyvenimo. kazkada kai kalbejom tai jis sake kad keisis,tai jau puse metu laukiu....o gal ir ji reikia suprast,juk as irgi ne sventoji,gal istikro pasikeis. kaip manot? beto man kartais atrodo kad labiau tevai yra kalti nes neleido jaum savarankiskai gyvent ir visas problemas spresdavo uz ji,ne taip kaip as,uzaugau galvodama savo galva ir be niekieno pagalbos

40

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

is manes daugiau jokiu komentaru yikes:o:o