41

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija... as nesuprantu... na viskam yra ribos net ir tokiai liguistai meilei kaip tavo. as nesuprantu ar merginoms patinka kai su jomis elgiasi kaip su kokia mazgote :?

42

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

ne visoms linai tikrai ne visoms... wink
ai gal pagimdys viskas susitvarkys... gal dabar tokia stadija kai nenori likti viena kai atrodo jog nepasitiki savim kai reikia kad kazkas butu salia... pagimdys praeis metai ir supras kad jai isvis nieko nereikia... kad viska galima paciai pasiekti ir dar gal net geriau... wink niu aisku cia dar nuo aplinkybiu priklauso bet... wink jei nori tai gali... o gali tai.. wink

43

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Evaldas teisus,net labai bijau vienatves. bet del tos baimes kazin ar verta gadinti sau nervus. aciu visiems uz patarimus ir palaikyma

44

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

mieloji.. nzn.. man atrodo, visi cia pasisake, supranta, koks tau tas bernelis brangus ir kaip beprotiskai tu ji myli... bet manau, kad jei tu ji ir islaikysi dar kazkiek laiko prie saves, tai nebeilgai. nemanau, kad jam kazkiek koses ikris :V
>> o sakai, kad tevu bijai prasyt pagalbos :? juokdariuke tu wink juk tevai visada pades savo vaikui. zuikute, pagalvok dbr, ar tu savo maziukui nepadetum, jei jam bus kada nors negerai :? mm?? juk padesi.. vaikai yra vaikai. o mamos visada nori, kad ju vaikai butu laimingi, manau, mama supras ir kaip tik patars ta velnio nesta sikniu mesti ir isspirtii is savo gyvenimo ir is savo sirdies..
>>> na, galiu siek tiek apie save papasakot. su savo teciu as nebendrauju << nes nenoriu. o nenoriu todel, kad mano tetis nebuvo toks geras tetis, koki teti isivaizduoju as sau pati. man teti atstojo galima sakyti mano broliai :H << tokio tecio, kaip mano broliai as linkeciau bet kuriam vaikui wink << o tavo tas bernelis tai nzn.. jam nerupi nei tu, nei jusu vaikas << nes jei rupetu, tai babkes leistu jusu bendrai buiciai ar vaikui, o ne toosams. kas gali nutikti :? gali po kiek laiko tas bernelis atsikvoseti, jei jis zinoma nesukurs kitos seimos, kuri jam gali buti brangesne ir t.t. ir liks su ja, pamirses jus abu :? arba praejus kazkiek laiko, jis gailesis, bet gali buti per velu << nes vaikai tokiu dalyku nepamirsta :-)
>> stiprybes tau.. bet nepamirsk, kad vaikui geriau gyvent su vienu teveliu, nei su abejais, matant nesantaika tarp ju wink

45

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

zinau kaip yra seimoj kai tevai bariasi,tokioj ir uzaugau,nei su vienu nei su kitu tevu nesutariau ir visad buvau savarankiska,perdaug greit surimtejau. galbut tai ir trukdo suprasti savaji,nes pati nelabai buvau megeja linksmintis

46

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

tai tu pagalvok ir nedaryk savo vaikuciui taip, kaip tau buvo wink
>> na, spresi pati wink is manes ne kokia patareja, nes as pati dar nesuaugus :-) visi zmones skirtingi :V bet nepamirsk, kad visada pravartu pasitarti su mama :H visada :H ir pakalbek su savo brangiausiuoju, ko jis tikisi is jusu ateities.. nes jeigu jis nemato bendro jusu gyvenimo, tai nemanau, kad verta kazka kurti is nieko...

47

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

marija tikrai suprantu kad sunku bet dabar tau daug kas atrodo kitaip nes laukiesi vaikiuko bet patikek kad po gimdimo tiu savo mylimojo akyse nenoresi matyti nes jis tau nepadeda ir nesirupina tavim dabar    kei tau jo labiausei reikia bet viskas susitvarkys tikiu kas esi stipri o dabar svarbiausi nesinervink:::818

48

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija atlek i blevyzgas is kart tau ten nuotaika pageres big_smile

49

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Evaldas, 22 parašė:

Marija atlek i blevyzgas is kart tau ten nuotaika pageres big_smile

nu vyreli stebini big_smile net as, budama tokia protinga, to nesugalvojau :::041Marija, laukiam taves :::035:::035:::035:::035:::035

50

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, 20 parašė:

daug nervu pinigu ir sirdies idejau i ji tik va gaila kad is jo to pacio sulaukiu labai retai. juolab snd jis man pasake kad nusibodo vienam dirbti ir viska islaikyti. bet yra tokia situacija kad uz buto nuoma net 2 menesiam sumokejo mano tevai,o mes gyvenam kartu tik 3 men beto nupirko skalbimo masina ir dar kiekviena men duoda apie 500 lt


as jauna, bet nuomone apie tokius dalykus turiu susidarius. Sakai, kad gaila palikti, nes per daug sirdies nervu ir visko i ji idejai, bet tai susimastyk ir apie  tai, kad cia dar ne pabaiga. Tau svarbiau vyras vien del to, kad galetum pasakyt jog vaikas turi "teva", kuris net nenori su jumis buti, ar tau svarbiau ramus gyvenimas, jokiu nervu, laimingas ir sveikas vaikutis? posakis, kad vaikas laimingas tik su abiem tevais, tikrai nera teisingas.

51

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Velokai susigriebei, jau tiek men o tu tik dabar pastebi, kad tu jam nereikalinga ir dar per prievarta kartu bandai islaikyti...

52

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Dovilė, 20 parašė:

Velokai susigriebei, jau tiek men o tu tik dabar pastebi, kad tu jam nereikalinga ir dar per prievarta kartu bandai islaikyti...

tu ten irgi panasia tema esi sukurusi... nemanai kad ir tau panasiai gali atsitikti...

53

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Am.. ji neturi jokios temos sukurusi, jeigu ka.... big_smile) Paziurek i skaiciukus prie jos avataro: 0/1.

0 reiskias 0 temu. 1 - reiskia 1 postas ;D ir butent cia ;D

54

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

spjauk tu tik i toki vyra,cia nesubrendelis kazkoks,vaikuti ir pati uzsiauginsi

55

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, 20 parašė:

mielieji turiu didele beda ir labai noriu jusu patarimo. turiu drauga,as jau 7 men nescia ir jis nenori manes nei vesti nei islaikyti. per prievarta priverciau ji kartu gyventi ir dirbti. db turiu eiti ieskoti darbo nes beveik ka jis uzdirba isleidzia pramogom. ka man daryti? as ji lb myliu bet nesinori palikti. ar yra budu kaip ji pakeisti?

is tavo rasymo sprendziu, kad tau reikia keistis ....kito zmogaus tikrai neprisirisi, net ir budama nescia...o cia gal kaip serialuose emmmm ???pririsimas vaiku? niekada taip nesikabinciau ant kaklo zmogui, kuris su manim taip elgtusi, kam toks vyras, kuris jokios tau pagarbos nejaucia?

56

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Kam tau du vaikai?(man jau pasirode kad tavo vaikinas tikrai vaikas kuris moka pridaryt o pasekmiu vengia) siaip  jei buciau as tokioje situacijoje tikrai vaikino jau nebetureciau...jis taves nepasirupina tu ji aukeleji ir plius pinigus uzdirbi...

57

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, 20 parašė:

mielieji turiu didele beda ir labai noriu jusu patarimo. turiu drauga,as jau 7 men nescia ir jis nenori manes nei vesti nei islaikyti. per prievarta priverciau ji kartu gyventi ir dirbti. db turiu eiti ieskoti darbo nes beveik ka jis uzdirba isleidzia pramogom. ka man daryti? as ji lb myliu bet nesinori palikti. ar yra budu kaip ji pakeisti?

....  sprendziant ish zinutes, esi pakankamai protinga moteris, turi gerus tevus... kam tau toks nedadarytas vyras. Itariu, jis tau pastoviai linksniuoja, kad turetum dziaugtis, kad jis aplamai su tavimi gyvena.... Vaikas ne ginklas... siulau, ramiai ruoshtis motinystei, nesiblashkyti, kuo daugiau ilsetis, kaupti jegas... ju tau prireiks..kantrybes beje taip pat...
... palik tu ji.... jis dar neishsilakstes...  tu juk nenori auginti dvieju vaiku...

58

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

va tokia pati situacija buvo ir mano draugei...jos draugas neissilakstes...pastoviai draugai,tusovkes ir tt...o ji sededavo namie viena ir nk nematydavo...prasydavom jos,kad jinai ji paliktu,bet ji sakydavo,jog nesugebes be jo gyventi,kad myli ji...bet pagaliau atejo mergaite i prota ir pamate,kad nk gero is jos gyvenimo nebus...dabar gyvena sau ramiausiai pas tevelius ir dziaugiasi savo sprendimu...ji galvojo ne apie savo meile jam,o apie vaiko gerove...ir as manau,jog del vaiko turetum riztis...pati gyvenau be tevo,galiu pasakyti,kad net gal taip net ir geriau...dbr man atrodo,kad seima yra mama ir vaikas(ai)..todel palik tu ji...susirasi,kuris tave myles,kuri mylesi ir tu...ir pamatysi,kad gyvenimas sju juo tau buvo,beprasmis laiko svaistymas ir tik skausmas...tuo labiau juk laukiesi,viskas persiduos vaikui...pagalvok ir apie tai...ir tu sakai jog bijai vienatves...niekas taves nepaliks vienos,artimiausi zmones bus su tavimi...atsimink tai...o jis mano galva tau yra tikrai nereikalingas...

59

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Ieva, 17 parašė:

va tokia pati situacija buvo ir mano draugei...jos draugas neissilakstes...pastoviai draugai,tusovkes ir tt...o ji sededavo namie viena ir nk nematydavo...prasydavom jos,kad jinai ji paliktu,bet ji sakydavo,jog nesugebes be jo gyventi,kad myli ji...bet pagaliau atejo mergaite i prota ir pamate,kad nk gero is jos gyvenimo nebus...dabar gyvena sau ramiausiai pas tevelius ir dziaugiasi savo sprendimu...ji galvojo ne apie savo meile jam,o apie vaiko gerove...ir as manau,jog del vaiko turetum riztis...pati gyvenau be tevo,galiu pasakyti,kad net gal taip net ir geriau...dbr man atrodo,kad seima yra mama ir vaikas(ai)..todel palik tu ji...susirasi,kuris tave myles,kuri mylesi ir tu...ir pamatysi,kad gyvenimas sju juo tau buvo,beprasmis laiko svaistymas ir tik skausmas...tuo labiau juk laukiesi,viskas persiduos vaikui...pagalvok ir apie tai...ir tu sakai jog bijai vienatves...niekas taves nepaliks vienos,artimiausi zmones bus su tavimi...atsimink tai...o jis mano galva tau yra tikrai nereikalingas...

ale yra dar pasirodo protingu paneliu smile

60

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Nu va mergina vaiko uzsinorejo, pasidare, o daba nelaiminga..kai paskaitai, tokius dalykus kai merginos bando kurt seima su bachuru kuriam tusintis norisi tai jau visai apgailetina..nedaryk, Marija, gedos visoms moterims- poto apie mus ir sneka negerai..