1

Tema: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

tiesiog daznai tenka girdet nesidazyk taip graziau..;] tai tiesiog noriu isgirst nuomone ;] jus uz ka?

2

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

naturaliai pagrazinta wink

3

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

Giedrius, 27 parašė:

naturaliai pagrazinta wink

taip taip. kai pasigražina ir atrodo naturali. tai idealiausias variantas. smile

4

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

Reikia makiaza det su saiku, ir viskas bus ciki;)

5

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

jei esi baisi niekas nepades, o jei grazi, tai kam detis papildomai?

6

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

ypac tokio amziaus kaip tavo, tai tikrai dar nereikia nieko tept ir gadint veido, kuo anksciau pradeti makiazuotis, tuo baisesnis veidas darysis ir tuo daugiau makiazo paskui reikes.

7

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

Mano manymu pagrazinti siek tiek galima, nuo to blogiau nebus..

8

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

Aleksandras teisingai sake: kuo daugiau is pradziu dazysiesi, tuo ir veliau tau spakliaus daugiau reikes ;D nors kita vertus, yra toks dalykas,kaip pripratimas prie to vaizdo, kuri matai kasdiena :V

9

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

kiekvienas zmogus savotiskai yra grazus, vienas vidum kitas isore, dar kitas tuom ir tuom, manau nereikia jokio vadinamo spakliaus na nebent iseiginem progom truputy, bet nepersistengiant:)...

10

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

Jei esi grazi mergina, tai dazymai visokie tik sugadins. Zinai kas dazosi daug? tos, kurios turi daug trukumu. Ta prasme, kuo daugiau "tepliojies" tuo prastesne tikrovej esi. smile tai va!

11

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

Aleksandras, 23 parašė:

ypac tokio amziaus kaip tavo, tai tikrai dar nereikia nieko tept ir gadint veido, kuo anksciau pradeti makiazuotis, tuo baisesnis veidas darysis ir tuo daugiau makiazo paskui reikes.

;D cia jau gasdini mazas mergaites big_smile ....o siaip as uz naturaluma smile ....va, mano sesuo visai kitokia, ji visuomet nori atrodyti graziai ir pasitempusi-dazosi smile)) ir su spaklium ir be jo ji labai grazi

12

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

Aleksandras, 23 parašė:

ypac tokio amziaus kaip tavo, tai tikrai dar nereikia nieko tept ir gadint veido, kuo anksciau pradeti makiazuotis, tuo baisesnis veidas darysis ir tuo daugiau makiazo paskui reikes.


Pritariu Tau, Aleksandrai... Nes viena mano klasiokė jau nuo šeštos klasės darosi makiažus..Pudrikės visokios ir t.t. Tai gal prieš pusė metų atkreipiau dėmesį į jos veidą....O ten pamačiau raukšles prie akių....:::026
Aš už natūralumą.

13

Re: naturalu ar pagrazinta ? kas geriau?

Viktorija> atidziau paziurejus pastebetum ir jos veidos nelygumus ir kas jos oda (veido) pasidare tokia grrubi,ir siurksti..gal net isberta.. ir paraudusi...