1

Tema: meile, aistra, susizavejimas

kaip manot kokiomis savybemis pasizymi meile, susizavejimas? as manyciau juos eina atskirt tik tuomet jei paklausim saves uz ka mylim, jiegu mylima uz kazkatai(grazios akys, protingas, geras lovoje, turtingas, grazios kojos...) vadinasi tai nemeile, o tik susizavejimas. ka labiau vertintumete tikra meile be sekso, kuri kelia i virsu tikrai kilnius jausmus, ar gera aistringa seksa?

2

Re: meile, aistra, susizavejimas

viska kartu big_smile

3

Re: meile, aistra, susizavejimas

Monika, 14 parašė:

viska kartu big_smile

teisingai. kam rinktis viena, jei gali rinktis viska.

4

Re: meile, aistra, susizavejimas

na as del smalsumo, ir ka visgi labiau vertinate? jeigu sauni antra puse bet nenori myletis del kokiu nors priezasciu ar testumet draugyste? gal veliau gautumet visko su kaupu...

5

Re: meile, aistra, susizavejimas

visu pirma reikia atsizvelgti i partneriu amziu, jei kokie antrokai cia pradetu pasakot kas jiem svarbiau tai ka as zn:D

6

Re: meile, aistra, susizavejimas

Na taip...antrokams dar anksti apie tai samprotauti, o va septintokai jau sioje srityje labai patyre ir turi savo nuomone...:::a37:::a37:::a37

7

Re: meile, aistra, susizavejimas

Monika, 14 parašė:

visu pirma reikia atsizvelgti i partneriu amziu, jei kokie antrokai cia pradetu pasakot kas jiem svarbiau tai ka as zn:D

nu tai taip, bet tikiu, kad antrokai gal dar pasirinktu meile be sekso, nes jiems to kaip ir nereikia dar, nors kitavertus vyresnieji mokinai ir tuos sugadint speja, apsisviecia visose srityse, tik ne tose kur deretu, o del sekso tai visoje gamtoje gyvunai poruojasi tik tam kad susilaukt palikuoniu, o zmones kazkodel nutole nuo gamtos dazniausiai mylisi del malonumo ir net per "netyciuka" atsiradusius vaikus zudo darydami abortus, aisku cia kalbu ne apie visus, nors uz abortu legalizavima 2 trecdaliai lietuvos pilieciu pasisako uz.

8

Re: meile, aistra, susizavejimas

Vytautas, 21 parašė:

kaip manot kokiomis savybemis pasizymi meile, susizavejimas? as manyciau juos eina atskirt tik tuomet jei paklausim saves uz ka mylim, jiegu mylima uz kazkatai(grazios akys, protingas, geras lovoje, turtingas, grazios kojos...) vadinasi tai nemeile, o tik susizavejimas. ka labiau vertintumete tikra meile be sekso, kuri kelia i virsu tikrai kilnius jausmus, ar gera aistringa seksa?


na,manau,kad is pradziu meiles niekada nebuna, buna tik susizavejimas, kuris perauga i meile (arba ne). mylima tikrai ne uz apciuopiama dalyka (kaip tu sakei, akys,kojos, babkes). cia ne prie ko meile mamai, bet pagalvok, uz ka tu myli savo mama.. juk uz tai ir myli, kad ji TAVO MAMA.. todel manau, kad ir priesingos lyties zmogu myli uz tai, kad Jis yra Jis (arba Ji yra Ji). mylima uz visuma. na, manau kiekvienas zino del ko mes mylim ar kadaise mylejom viena ar kita zmogu...

Vytautas, 21 parašė:

<...> o del sekso tai visoje gamtoje gyvunai poruojasi tik tam kad susilaukt palikuoniu, o zmones kazkodel nutole nuo gamtos dazniausiai mylisi del malonumo ir net per "netyciuka" atsiradusius vaikus zudo darydami abortus, aisku cia kalbu ne apie visus, nors uz abortu legalizavima 2 trecdaliai lietuvos pilieciu pasisako uz.


na ,... hmm.. del to atitolimo nuo gamtos.. Vytuk, mielasis, isivaizduok. du zmones, jie sugalvojo, kad jiems reikia 2 vaiku, tai ka.. jie per visa gyvenima mylesis tik 2 kartus? ir kita vertus.. kiek dalyku mes darome tik del malonumo? (o abortai tai jau kt tema)

9

Re: meile, aistra, susizavejimas

Nijolė, 21 parašė:


na,manau,kad is pradziu meiles niekada nebuna, buna tik susizavejimas, kuris perauga i meile (arba ne). mylima tikrai ne uz apciuopiama dalyka (kaip tu sakei, akys,kojos, babkes). cia ne prie ko meile mamai, bet pagalvok, uz ka tu myli savo mama.. juk uz tai ir myli, kad ji TAVO MAMA.. todel manau, kad ir priesingos lyties zmogu myli uz tai, kad Jis yra Jis (arba Ji yra Ji). mylima uz visuma. na, manau kiekvienas zino del ko mes mylim ar kadaise mylejom viena ar kita zmogu...

sutinku su tavim, tik paskui vel parasei:"na, manau kiekvienas zino del ko mes mylim ar kadaise mylejom viena ar kita zmogu..."
o del tu dvieju pasimylejimu tai ir gyvunai gi ne is pirmo karto apvaisina, todel mylisi jie irgi ne viena karta... turejau galvoje, kad malonumai pakeliami uz vertingesnius dalykus kaip seima, tikri nesavanaudziai draugai, ar dar kokie kilnesirdiski darbeliai...

10

Re: meile, aistra, susizavejimas

Visoje gamtoje yra tik dvi rūšys žinduolių, kurie mylisi dėl malonumo. Tai žmonės ir delfinai. Ir tai nėra "nutolimas nuo gamtos".

11

Re: meile, aistra, susizavejimas

nu taip, bet delfinai bent jau nebijo to pasekmiu kaip zmones kazkodeltai... beja taip niekas ir nepasake ka pasirinktu... ir kodel, jeigu nesunku parasykit.:)

12

Re: meile, aistra, susizavejimas

Vytautas, 21 parašė:

nu taip, bet delfinai bent jau nebijo to pasekmiu kaip zmones kazkodeltai... beja taip niekas ir nepasake ka pasirinktu... ir kodel, jeigu nesunku parasykit.:)

as vis tiek manau, kad zmogus savo likimo kalvis. jei turiu galimybe, kodel man nepasirinkti to ka as noriu. pvz su viena megautis platoniska meile, su kita gauti aistringo sekso ir taip patenkinti visus savo poreikius, neskriaudziant saves ;]

13

Re: meile, aistra, susizavejimas

Aleksandras, 23 parašė:
Vytautas, 21 parašė:

nu taip, bet delfinai bent jau nebijo to pasekmiu kaip zmones kazkodeltai... beja taip niekas ir nepasake ka pasirinktu... ir kodel, jeigu nesunku parasykit.:)

as vis tiek manau, kad zmogus savo likimo kalvis. jei turiu galimybe, kodel man nepasirinkti to ka as noriu. pvz su viena megautis platoniska meile, su kita gauti aistringo sekso ir taip patenkinti visus savo poreikius, neskriaudziant saves ;]

o kad nuskriausi ta kuri nenori myletis del kokiu tai priezasciu, taciau myli tave ir galbut tu myli ja tai nieko tokio, svarbiau tavo poreikiai? ar skaitei Nijoles meiles apibudinima? gal neesi niekad isimylejas tikra meile?

14

Re: meile, aistra, susizavejimas

Vytautas, 21 parašė:
Aleksandras, 23 parašė:
Vytautas, 21 parašė:

...

...

o kad nuskriausi ta kuri nenori myletis del kokiu tai priezasciu, taciau myli tave ir galbut tu myli ja tai nieko tokio, svarbiau tavo poreikiai? ar skaitei Nijoles meiles apibudinima? gal neesi niekad isimylejas tikra meile?

esu nesu, seniau maniau, kad esu, o dabar manau, kad ne. meile toks neapibreztas dalykas, kad siuo metu as labiau pasikliauju zemiskom savybem, kaip charakteriu suderinamumas, kazkokie bendri interesai ir pan. o ne "ar myli tu mane", kuris nieko nepasako. kai bus toks zmogus, su kuriuo visais klausimais sutarsiu, butu pragyvenes kartu ilgai, tada galesiu pasakyt, kad myliu ;]

snekant apie panas, kurios "del kazkokiu priezasciu nenori myletis", tai yra nenaturalu. ir kiek pagal tave yra tas laukimo laikotarpis ? na esu laukes 3 menesius ir daugiau, bet vis tiek ateina tas laikas, kai ateina laikas. nes tai yra normalu.

p.s. taip, man svarbiau mano poreikiai, nes as egoistas smile

15

Re: meile, aistra, susizavejimas

Vytautas, 21 parašė:
Nijolė, 21 parašė:


na,manau,kad is pradziu meiles niekada nebuna, buna tik susizavejimas, kuris perauga i meile (arba ne). mylima tikrai ne uz apciuopiama dalyka (kaip tu sakei, akys,kojos, babkes). cia ne prie ko meile mamai, bet pagalvok, uz ka tu myli savo mama.. juk uz tai ir myli, kad ji TAVO MAMA.. todel manau, kad ir priesingos lyties zmogu myli uz tai, kad Jis yra Jis (arba Ji yra Ji). mylima uz visuma. na, manau kiekvienas zino del ko mes mylim ar kadaise mylejom viena ar kita zmogu...


sutinku su tavim, tik paskui vel parasei:"na, manau kiekvienas zino del ko mes mylim ar kadaise mylejom viena ar kita zmogu..."
<...>


tu nesupratai.. tas "del ko" nera tas apciuopiamas reikalas :? myliu savo mama, brolius, sesiu :::818 kodel? nes man tu zmoniu reikia, man su jais gera. gera su jais buti, kalbeti, juoktis, kvailai pasipykti, tiesiog tyleti. patinka buti ju apkabinamai. va uz tai as juos myliu. bet as juos pazistu visa savo gyvenima (brolius ir mama) todel drasiai galiu sakyt, kad myliu. o sesiuka savo irgi myliu, nes jis mano biciukas :H pragyvenau su ja pakankamai, visko patyriau ir gero ir ne big_smile) bet uz tai as ja ir myliu..
o Aleksandras velgi teisus.. apie charakteriu suderinamumus ir tokius visus kitus zemiskus dalykus, kurie tave sugrazina ant zemes. meile (tas pats susizavejimas) truputi kelia mus auksciau, prisisvaigstam dar visaip kitaip :-) ir labai gerai jo pastebeta, kad kai isbusi tikrai ilgai su zmogumi, tada galesi pasakyt, kad ji myli...
>>> ir siaip, Vytuk, mielasis.. negi tu neturi savo pazistamu tarpe panu, kurias mielu noru uzsiverstum :::818 ? nes jos tave tiesiog fiziskai traukia? pagunda niekada nekyla?

16

Re: meile, aistra, susizavejimas

kyla kartais ta pagunda, bet neprievartauju:D, siaip pries kokius 3 mtus buvau kaip tu sakai "uzvertes" pora, bet po to tai tik gailejausi, kad taip pasielgaiu, nes nei vieni santykiai nebuvo issaugoti... o mano gyvenimo tikslas nera kuo daugiau "uzverst" mergu ir isgert kuo daugiau snapso ar prisikaupt turtu...

17

Re: meile, aistra, susizavejimas

na hm..  gailetis manau neverta. 1 priezastis - pats supratai, kad tuo santykiu neissaugosi.. bet.. nepamirsk, kad tu niekada nezinosi, kuris labiau to norejo - tu ar ji, todel cia kazko gailetis velgi neverta... nebent kazkas buvo iskaudintas

18

Re: meile, aistra, susizavejimas

na nei vienu atveju be iskaudinimu neapsieita, nors buvo ir aistra ir susizavejimas, o veliau ir tikra meile, bent jau is mano puses, bet vat kaip jau minejot del nesuderinamumo tai nebuvom suderinami... nes visiskai skyresi vertybiu suvokimas...

19

Re: meile, aistra, susizavejimas

fizinis potraukis labai reikalingas, manau, Vytautai, pats tą supranti smile) vyras juk esi.

20

Re: meile, aistra, susizavejimas

Bet to fizinio potraukio neiskeliu auksciau uz meile, as noreciau, kad mano vaikai gimtu is meiles, o ne kaip pasilinksminimo vaisius. Manau patys irgi noretumet but gime is tevu abipuses meiles, o ne tik is pasilinksminimo.