21

Re: meile, aistra, susizavejimas

Is tiesu tai klausimas labai sudetingas,na bet manau testi draugyste su zmogum,kuriam absoliuciai nejauti jokios aistros bei geismo,tai jis ir neatsiras,neverta manau apgaudinet saves...aistra gyvenimo draugui ar draugei yra neatsiejamas dalykas,be to pats poreikis sekso,yra susijes su laimes hormonu gaminimusi musu smegenyse,kurie veikia tartum narkotikai,sukelia euforijos pojuti,ar ne to jausmo trokstame budami kartu su partneriu:::822malonu aisku butu isgirst ir daugiau nuomoniu...

22

Re: meile, aistra, susizavejimas

Vytautas, 21 parašė:

Bet to fizinio potraukio neiskeliu auksciau uz meile, as noreciau, kad mano vaikai gimtu is meiles, o ne kaip pasilinksminimo vaisius. Manau patys irgi noretumet but gime is tevu abipuses meiles, o ne tik is pasilinksminimo.

Vytautai, gal tu kokių senų sovietinių knygučių apie šeimos planavimą prisiskaitei??? Tu pats dar kartą paskaityk, ką parašei. Tipo, kam tas potraukis? Išsirenki potencialiai geriausią mamą ir žmoną ir sukuri idealią katalikišką santuoką... :::028 O aš jau maniau, kad iš tų nesąmonių mes išaugom... Tai gal ir mylėtis gyvenime reikia tik tiek kartų, kiek vaikų nori prisigimdyt?? :::157

23

Re: meile, aistra, susizavejimas

Diva, 35 parašė:
Vytautas, 21 parašė:

Bet to fizinio potraukio neiskeliu auksciau uz meile, as noreciau, kad mano vaikai gimtu is meiles, o ne kaip pasilinksminimo vaisius. Manau patys irgi noretumet but gime is tevu abipuses meiles, o ne tik is pasilinksminimo.

Vytautai, gal tu kokių senų sovietinių knygučių apie šeimos planavimą prisiskaitei??? Tu pats dar kartą paskaityk, ką parašei. Tipo, kam tas potraukis? Išsirenki potencialiai geriausią mamą ir žmoną ir sukuri idealią katalikišką santuoką... :::028 O aš jau maniau, kad iš tų nesąmonių mes išaugom... Tai gal ir mylėtis gyvenime reikia tik tiek kartų, kiek vaikų nori prisigimdyt?? :::157

neskaiciau as tu sovientiniu knyguciu, as turejau galvoj, kad seksas nera svarbiausias, kaip dabar ji visi kelia i aukstumas pamirsdami i komplekta itraukti ir meile, nebutinai reikia ir troksti palikuoniu besimylint, bet as netoleruoju laisvo sekso kuriame nera jokios meiles...

24

Re: meile, aistra, susizavejimas

Vytautas, 21 parašė:

as turejau galvoj, kad seksas nera svarbiausias, kaip dabar ji visi kelia i aukstumas pamirsdami i komplekta itraukti ir meile, nebutinai reikia ir troksti palikuoniu besimylint, bet as netoleruoju laisvo sekso kuriame nera jokios meiles...

Taigi turi pilna laisve ir gyventi su savo poziuriu, neknisdamas proto vieshai kitiems...
Is tokiu ir panasiu temu, kur Tu megsti reikstis, niekur nesuprantu, ka Tu nori pasakyti savo postringavimais... Veplioji kazkokius briedus, kurie nedaugkam reikalingi bei duodantys naudos.... na, kaip ir as.... ;D

25

Re: meile, aistra, susizavejimas

Vytautas, 21 parašė:
Diva, 35 parašė:
Vytautas, 21 parašė:

Bet to fizinio potraukio neiskeliu auksciau uz meile, as noreciau, kad mano vaikai gimtu is meiles, o ne kaip pasilinksminimo vaisius. Manau patys irgi noretumet but gime is tevu abipuses meiles, o ne tik is pasilinksminimo.

Vytautai, gal tu kokių senų sovietinių knygučių apie šeimos planavimą prisiskaitei??? Tu pats dar kartą paskaityk, ką parašei. Tipo, kam tas potraukis? Išsirenki potencialiai geriausią mamą ir žmoną ir sukuri idealią katalikišką santuoką... :::028 O aš jau maniau, kad iš tų nesąmonių mes išaugom... Tai gal ir mylėtis gyvenime reikia tik tiek kartų, kiek vaikų nori prisigimdyt?? :::157

neskaiciau as tu sovientiniu knyguciu, as turejau galvoj, kad seksas nera svarbiausias, kaip dabar ji visi kelia i aukstumas pamirsdami i komplekta itraukti ir meile, nebutinai reikia ir troksti palikuoniu besimylint, bet as netoleruoju laisvo sekso kuriame nera jokios meiles...

na aš irgi sportinio sekso netoleruoju...:::127 tik niekaip nesuprantu, kodėl tikra, pakylėta meilė turi apsieiti be sekso, o malonumą lovoje patirti tai tiesiog amoralu ir nekorektiška dvasinės meilės atžvilgiu....:::215 Seksas yra normali meilės išraiška... Ir tavo klausimas: ką rinksitės - tikrą meilę, ar seksą, tai mažų mažiausiai keistas... :::225

26

Re: meile, aistra, susizavejimas

na man ydomu kas svarbiau zmonems kilnus jausmai ar tik pakaifuot... nes per ta "sportini seksa" zmogus isviso pamirsta kas yra meile.

27

Re: meile, aistra, susizavejimas

Vytautai, kokia to Tavo smalsumo priezastis???? Kokia nauda is atsakymu tinkanciu Tau???

28

Re: meile, aistra, susizavejimas

Vytautas, 21 parašė:

na man ydomu kas svarbiau zmonems kilnus jausmai ar tik pakaifuot... nes per ta "sportini seksa" zmogus isviso pamirsta kas yra meile.

o kai būna kilnūs jausmai, tai nutaisai dievobaimingą išraišką ir kalbi poterius, kad netyčia kaifas neužpultų???... :::011:::745

29

Re: meile, aistra, susizavejimas

na man Sigitai paprsciausiai ydomu ir teik ir neieskau atsakymu tinkanciu man... kad tarkim as pats tik viena karta buvau pamiles ir tas seksas buvo nuostabus... o db kazkaip butu kvaila imt ieskot meiles naudojantis seksu, nes ne sekse meile slypi. mano nuomone seksas ira antroje vietoje po meiles, o kartu jie yra dar geriau.

30

Re: meile, aistra, susizavejimas

Kodel visi uzsipuola Vyta? As sutinku su tuo ka jis sako, tik mano manymu seksas nera blogai ir nereiketu saves gniauzti nuo pagundu- juk taip galima atrasti daug malonumu, gal veliau netgi peraugsianciu i meile..Daugiau tokiu vyru ir butu maziau nukentejusiu merginu wink Bet uzsisklesti ir ieskoti tos vieninteles, tai mazu maziausiai naivu..

31

Re: meile, aistra, susizavejimas

Viktorija, 18 parašė:

Kodel visi uzsipuola Vyta? As sutinku su tuo ka jis sako, tik mano manymu seksas nera blogai ir nereiketu saves gniauzti nuo pagundu- juk taip galima atrasti daug malonumu, gal veliau netgi peraugsianciu i meile..Daugiau tokiu vyru ir butu maziau nukentejusiu merginu wink Bet uzsisklesti ir ieskoti tos vieninteles, tai mazu maziausiai naivu..

tai taip išeina, kad ir tu vargšelį Vytuką užsipuoli.... ar aš čia kažko nesupratau?? :::639

32

Re: meile, aistra, susizavejimas

Diva, 35 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

Kodel visi uzsipuola Vyta? As sutinku su tuo ka jis sako, tik mano manymu seksas nera blogai ir nereiketu saves gniauzti nuo pagundu- juk taip galima atrasti daug malonumu, gal veliau netgi peraugsianciu i meile..Daugiau tokiu vyru ir butu maziau nukentejusiu merginu wink Bet uzsisklesti ir ieskoti tos vieninteles, tai mazu maziausiai naivu..

tai taip išeina, kad ir tu vargšelį Vytuką užsipuoli.... ar aš čia kažko nesupratau?? :::639

As taippat supratau.... pradziai palaikantis Vytauta sakinys kad ne taip "skaudetu" ir iskart puolimas.... ;D

33

Re: meile, aistra, susizavejimas

Cia tik papildymas, ne puolimas, pvz Sigitas tai jau tikrai per ziaurus wink

34

Re: meile, aistra, susizavejimas

Viktorija, uz ka Tu mane ziauriu isvadinai, ka as Tau blogo padariau??? Ar cia apie mano isvaizda sitaip??? ;D

35

Re: meile, aistra, susizavejimas

va butent kad pagal isvaizda ;D

36

Re: meile, aistra, susizavejimas

pamirsot sex :*

37

Re: meile, aistra, susizavejimas

Linute, 35 parašė:

pamirsot sex :*


hmmm... jau tu tai turbut ilgai negavus :::011 nes visas forumas sviecia tavo seksualine energija :::b18