1

Tema: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

tiek daug pasirinkimo, o kartais ir neuzciumpi kokio gero.....but faina pasidelinti kokius but galima pasiziureti ....niu sakykim is psichologiniu filmu, lengvu big_smile ....kaip pvz.: "zalioji mylia" ...gali buti ir su fantastikos elementais kaip "Ekviliubriumas pusiausvyra" smile ....

2

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

gertas Iron man, jei kam patiko transformeriai turetu patikti ir sitas

3

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Fiodoras, 26 parašė:

gertas Iron man, jei kam patiko transformeriai turetu patikti ir sitas

man transformeriai labai patiko, o Iron man visai nepatiko, per daug kazkoks vaikiskas pasirode.

4

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Giedrius, 27 parašė:

klausimas kas vaikiskesnis big_smile .. na iron man graziai pastatytas, aktoriai graziai vaidina, na, tiesiog grazu ziureti.

Pazriuek to paties rezisieriaus filmus:

1. Pi
2. Requiem for the dream - limit.

Paskui kito rezisieriaus:

1. Fight club
2. Seven
3. Zaidimas (ar kazkaip panasiai)
4. Sveitmas 3 (kiek pamenu, irgi to paties rezisieriaus, beje, visai savotiskas filmas).

Kultiniai filmai:
1. Skrydis virs gegutes lizdo
2. Belziant i danguas vartus.
3. Leon-killer.
4. Dobermanas
5. Pabegimas is Sensenko.

Kai situs paziuresi, galesiu dar pasakyti wink

5

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Aleksandras, 23 parašė:
Fiodoras, 26 parašė:

gertas Iron man, jei kam patiko transformeriai turetu patikti ir sitas

man transformeriai labai patiko, o Iron man visai nepatiko, per daug kazkoks vaikiskas pasirode.


na gal del to kad pagrindinis veikejas truputi komiskas

6

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Fiodoras, 26 parašė:
Aleksandras, 23 parašė:
Fiodoras, 26 parašė:

gertas Iron man, jei kam patiko transformeriai turetu patikti ir sitas

man transformeriai labai patiko, o Iron man visai nepatiko, per daug kazkoks vaikiskas pasirode.


na gal del to kad pagrindinis veikejas truputi komiskas

ne ne smile ne ta turiu omeny. o tai, kai jis nelaisvej turejo gamint raketa, o gamino kostiuma, ir arabai jau tokie kvaili, kad nemate skirtumo ;] sita vieta labiausiai man subjaurojo filma. o siaip aisku ko noret, pagal komiksa darytas, todel reikia ziuret atsipalaidavus ir megautis efektais, ka ir stengiausi daryt.
na o transformeriai turi pasiteisinima, kad ten ateiviai is kosmoso ir jie gali beleko prisigalvot smile

o dauguma isvardintu filmu maciau, tikrai neblogi.

7

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Aleksandras, 23 parašė:
Fiodoras, 26 parašė:
Aleksandras, 23 parašė:
Fiodoras, 26 parašė:

gertas Iron man, jei kam patiko transformeriai turetu patikti ir sitas

man transformeriai labai patiko, o Iron man visai nepatiko, per daug kazkoks vaikiskas pasirode.


na gal del to kad pagrindinis veikejas truputi komiskas

ne ne smile ne ta turiu omeny. o tai, kai jis nelaisvej turejo gamint raketa, o gamino kostiuma, ir arabai jau tokie kvaili, kad nemate skirtumo ;] sita vieta labiausiai man subjaurojo filma. o siaip aisku ko noret, pagal komiksa darytas, todel reikia ziuret atsipalaidavus ir megautis efektais, ka ir stengiausi daryt.
na o transformeriai turi pasiteisinima, kad ten ateiviai is kosmoso ir jie gali beleko prisigalvot smile

o dauguma isvardintu filmu maciau, tikrai neblogi.


Ne, ta vieta dar nieko, pati didziausia nesamone tai filmo gale. Kai tas kitas blogietis turedamas tik primityvius brezinius primityvaus kostiumo pasigamino super kostiuma, subalansuota ir visa kita smile big_smile apsurdas. Na komiksu s. Bet kai eini zinodamas kas bus ir kaip , nekreipi demesio i s is anksto.

8

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Giedrius, 27 parašė:
Aleksandras, 23 parašė:
Fiodoras, 26 parašė:
Aleksandras, 23 parašė:
Fiodoras, 26 parašė:

gertas Iron man, jei kam patiko transformeriai turetu patikti ir sitas

man transformeriai labai patiko, o Iron man visai nepatiko, per daug kazkoks vaikiskas pasirode.


na gal del to kad pagrindinis veikejas truputi komiskas

ne ne smile ne ta turiu omeny. o tai, kai jis nelaisvej turejo gamint raketa, o gamino kostiuma, ir arabai jau tokie kvaili, kad nemate skirtumo ;] sita vieta labiausiai man subjaurojo filma. o siaip aisku ko noret, pagal komiksa darytas, todel reikia ziuret atsipalaidavus ir megautis efektais, ka ir stengiausi daryt.
na o transformeriai turi pasiteisinima, kad ten ateiviai is kosmoso ir jie gali beleko prisigalvot smile

o dauguma isvardintu filmu maciau, tikrai neblogi.


Ne, ta vieta dar nieko, pati didziausia nesamone tai filmo gale. Kai tas kitas blogietis turedamas tik primityvius brezinius primityvaus kostiumo pasigamino super kostiuma, subalansuota ir visa kita smile big_smile apsurdas. Na komiksu s. Bet kai eini zinodamas kas bus ir kaip , nekreipi demesio i s is anksto.


tai buvo net tas kitas o jo tevas big_smile jis dirbo su I.M. visa laika ir turejo visas technologijas sukurti panasu prototipa!
>>>Aleksandrai !!nu jie pamate tik per velai, juk jie ir pirma itarinejo va tik klausimas kodel jie neseke visa lektuvo pagaminimo procesa nuo pradziu ? siaip paciam uzkliuvo kita detale :? kodel super naikintuva gamino patalpoje kuri buvo dydziu su toleto ;D kaip jie is tos olos norejo lektuva istraukti :::b02 ...nu juk tai filmas pagal komiksus big_smile vaikams ji kure o mes juk vyrai turime kitais dalykais rupintis:::d17

9

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Giedriau, jis gi turejo pasitelkes visa kompanijos mokslininku buri ;]
Fiodorai, ne lektuva ten gamino, o raketa big_smile

10

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Aleksandras, 23 parašė:
Aleksandras, 23 parašė:

Giedriau, jis gi turejo pasitelkes visa kompanijos mokslininku buri ;]
Fiodorai, ne lektuva ten gamino, o raketa big_smile

tikrai raketa ? tai kokio velnio ie zejo i ta lektuvo nuotrauka:? nu je ten sake kazkoki pavadinima o pats tai nezinojau kad raketa :?
jei taip tai tada visai nieko :} be to filmas skiriasi nuo komikso ten ji pagrobe ji azijiecoiai o ne arabai ir buvo jie supyke ant jo kad prikele senoves dievus davasias ar demonus :V taigi amerikieciai paverte mitologini filma vos ne rugsejo 11 kova su terorizmu kad pakeltu amerikieciu dvasia :::110

11

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Aleksandras, 23 parašė:

Giedriau, jis gi turejo pasitelkes visa kompanijos mokslininku buri ;]
Fiodorai, ne lektuva ten gamino, o raketa big_smile

ka tie mokslininkai. Juk jis genijus big_smile

12

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

na man tai seksas ir mkietaa sfilmas kinolteatras nerealus

13

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

You Don     Mess with the Zohan (2008) sitas geras;D

14

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

o kaip lengviau parsisiusti filmus??? kokiom cia programom? big_smile

15

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

gal pasiziurek uzraktas nu nerialus filmas arba negyvi pauksciai, sutemos idomus ir baisus kartais big_smile

16

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

ar mate "Kvepalai, vieno zudiko istorija" ???? o knyga skaitet ??? ...mano sesuo kaip tik parsisiunte, tai prisiminaiu big_smile ..emm yra knyga, bet jos neskaiciau, sako kraupoka ...but paciai idomu ivertint: kiek filmas iliustruoja pacia knyga smile .....

17

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

The invisible. 2007 metu filmas. Po jo dar geresnio nemaciau.

18

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Dovydas, 19 parašė:

The invisible. 2007 metu filmas. Po jo dar geresnio nemaciau.


nejau??? ne jau visus filmus sudedi i kruva? ir pasakai kuris geriausias??? juk buna skirtingu zanru ir visa kita??? todel manau, kad ir sakydamas geriausias, negali teigti, kad is visu kuriuos matei, nebent mazai matei smile

19

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Hulka pradės greit rodyt :? o gal jau rodo smile

20

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Tomas, 26 parašė:

Hulka pradės greit rodyt :? o gal jau rodo smile


o ten apie ka?