21

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

     

Austeja, 22 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Hulka pradės greit rodyt :? o gal jau rodo smile


o ten apie ka?


Tos Žalias Žmogelis http://forumas.ieskok.lt/imgload/4523 Čia jau rodo 2 dali .
Bet gali būt išeis 3 dalis kurioje bus ir Hulk VS Iron Man:Vhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/4524 http://forumas.ieskok.lt/imgload/4525 tai čia pasirodys kitais metais ,bus  Iron man man atra dalis ir hulko trecios dalies tesinys big_smile taip spėju nes iš hulko pabaigos buvo aiškiai duodama užuomena kad du super herojei susikals ;D dabar šis Marvelo personažas sukasi kino teatre šiaip galima ir pirma hulko dali susirasti ,o iron man buvo galima pamatyti prieš koki mėnesi kino salei:::111

22

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

jo...kazkoks ir plakatas man svysteli pries akis big_smile

23

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Patarsiu filma intelektualei publikai tai filmas  pastatytas pagal 20a. viena is garsiausiu noveliu. Filmas gyvenimiskas kuriame kiekvienas gali atpazinti dalelia saves, bet kuriam vaidmeny, filmas apie kuri paprastai uzsimenama net sekancia diena.  Tai tikrai ne hollivudo lengvai pamirstamas pokstas. Labai gerai parinkta klasikine musika tikslei atspindi jausmine situacija

Filmas be jokiu trigdanciu vertimu originalioi anglu kalboi parsisiust galima cia:

http://thepiratebay.org/tor/3634406/LOLITA_1997_dvdfull

na o paziureti istrauku jieskok Lolita 1997 per You Tub

man tai asmeniskai filmas Nr. 1 jau geras pusmetis geresnio nemaciau

is the biratbay taip pat galima parsisiusti Dr House TV seriala visos serijos yra

24

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

matet "Traukinys i Juta"?

25

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Dvigubas "klik" ant mėlyno užrašo Wanted

26

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Austeja, 22 parašė:
Dovydas, 19 parašė:

The invisible. 2007 metu filmas. Po jo dar geresnio nemaciau.


nejau??? ne jau visus filmus sudedi i kruva? ir pasakai kuris geriausias??? juk buna skirtingu zanru ir visa kita??? todel manau, kad ir sakydamas geriausias, negali teigti, kad is visu kuriuos matei, nebent mazai matei smile

Drasiai sakau kad tai geriausias filmas per pastrauosius metus buvo kuri maciau nes sitaip itraukiancio filmo po to neziurejau. Ir kolkas dar nenusimato pamatyt. The Invisible maciau jau 6 kartus ir visdar gasliuziuret ir nesvarbu koks jo zanras. Man tiesiog siuo metu geriausias ispudis yra paliktas butent sio filmo del pacios idejos kuri yra pusiau originali ir tos idejos ekranizacijos kuriai priekaistu turiu nedaug. Ne taip kaip visi kiti filmai pastatyti iki pat dabar.
Vertinant filma nesvarbus zanras svarbi kokybe. O sito filmo kokybe yra tikrai gera.

27

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Tomas, 26 parašė:

Dvigubas "klik" ant mėlyno užrašo Wanted

reklama kruta big_smile .....

28

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

reklama tai kruta, bet ar geras visas filmas - tai nezinia smile

29

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Neringa, 23 parašė:

reklama tai kruta, bet ar geras visas filmas - tai nezinia smile

Geras tas filmas panašus  i matrica hitmana ir Jaki Čano triukus kartu sudejus:=D
Nu pagrindiniuose vaidmenyse yra Morganas Frymanas ir Angelina Joli :::818 tai jau reiškia kad nežiūrėti neatleistina :::a55

30

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

butinai paziuresiu big_smile smile

31

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

"Definately, Maybe" Matet?;]

as dar siaip patarciau ramiu ir siltu filmu megejams "Just add water" smile

32

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Auris, 21 parašė:

"Definately, Maybe" Matet?;]

as dar siaip patarciau ramiu ir siltu filmu megejams "Just add water" smile


nemaciau big_smile ....o yra filmas "Tiltas per amzinybe" Richardas Bachas, nes kazkaip skaitau knyga ir man vaizdai kyla ir atrodo, kad macius big_smile ....nebent mano vaizduote laki smile

33

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

hmm... na as negirdejes :?

34

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

nueikite vln i ozo filmu nuoma, ten beje ir paziureti galima (idomu, ar dar tik dirba big_smile ), tai visam gyvenimui uzteks.

35

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Tomas, 26 parašė:
Neringa, 23 parašė:

reklama tai kruta, bet ar geras visas filmas - tai nezinia smile

Geras tas filmas panašus  i matrica hitmana ir Jaki Čano triukus kartu sudejus:=D
Nu pagrindiniuose vaidmenyse yra Morganas Frymanas ir Angelina Joli :::818 tai jau reiškia kad nežiūrėti neatleistina :::a55


zodziu ten bicas geria raminamus nes mato suletinta vaizda ;D paskui pas ji ateina du kileriai is dvieju barikadu pusiu ir ji pakabina blogieciu puse big_smile paskui jis ismoksta ,musems sparnus persauti ir nusauna savo teva pagal uzsakyma:? bet jis tai nezinojo ir eina pries gaujus narius ten poks bum trata ta ta, galu gale ji apsupa  ir neisto neisio jam padeda jo exs killer mokytoja ji sauna kulka su uzrasu ate ji prasisuka istasko visiems smegenys ir gryzta jei i galva ,tada musu bicas sauna is snaiperia kulkos makaronu FORMOS ;D kulka praskrenda pro spurga paliktos paneles kambario laiga pro skarbonke ir visoki kitoki slamsta ir pataiko negrui i galva , FILMO PABAIGA :::b02

36

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Fiodorai, nu tikrai neziureciau tokio filmo big_smile

37

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

man visai patiko filmas "21" smile

38

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

pamete galvas las vegase - labai gera komedija, seniai tiek juokiausi ziuredama filma smile

39

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Ivanas Visagaslis.. big_smile

40

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Wrong turn 2