41

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Ingrida, 22 parašė:

Fiodorai, nu tikrai neziureciau tokio filmo big_smile

aisku
<<< District 9 big_smile
<<<didesnes nesamones su humoro elementais dar neteko matyti, siaubas big_smile

42

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Twilight , nekenčiu banalybių, bet pagrindinio aktoriaus šaltumas sužavėjo.

43

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Erika, 19 parašė:

Twilight , nekenčiu banalybių, bet pagrindinio aktoriaus šaltumas sužavėjo.


Man rodos išėjo tos nesąmonės  serialas dabar bobos džiaugtis kasdien romantika ;D
_
_
Inglourious Basterds. Geras aišku taip nebuvo ištikro , bet įdomi interpretacija smile

44

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Tokia ten ir romantika. Devintasis rajonas.

45

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

As tai visishkai pritariu Giedriaus sarashui ir dar kelis noriu filmus pridurt smile Arizona dreams ( ir visi kiti Kusturicos filmai ) , Septyni gyvenimai + dauguma Miazaki animaciniu filmuku smile

46

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Zalioji mylia ;]]
Saulelydis ;]]

47

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Juste, 20 parašė:
Austeja, 22 parašė:

ar mate "Kvepalai, vieno zudiko istorija" ???? o knyga skaitet ??? ...mano sesuo kaip tik parsisiunte, tai prisiminaiu big_smile ..emm yra knyga, bet jos neskaiciau, sako kraupoka ...but paciai idomu ivertint: kiek filmas iliustruoja pacia knyga smile .....

man tai "kvepalai" nelogiskas filmas pasirode.. visa esme yra kvapas , kurio ziuredama uzuosti negali big_smile

hmmm....gerai, kad dar nejauciame kaip vyksta zudynes, pjaustymai ir visokie kiti bausus dalykeliai...ar kai plaukiant laivu bloga pasidaro big_smile, manau tuomet sumazetu ir ziurovu wink

48

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

geri filmai;]
never back down
blood and bone
green station hooligans
degantis zmogus
ziaurus laikai

49

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Juste, 20 parašė:
Austeja, 22 parašė:

ar mate "Kvepalai, vieno zudiko istorija" ???? o knyga skaitet ??? ...mano sesuo kaip tik parsisiunte, tai prisiminaiu big_smile ..emm yra knyga, bet jos neskaiciau, sako kraupoka ...but paciai idomu ivertint: kiek filmas iliustruoja pacia knyga smile .....

man tai "kvepalai" nelogiskas filmas pasirode.. visa esme yra kvapas , kurio ziuredama uzuosti negali big_smile

KVEPALAI man patiko, ir knyga turiu... O kas liecia kvapa, tai ji uzuosti galima, tik isgauti sunku.. Nes tai zmogaus kvapas...

50

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Pjūklas visos dalys (COOL)
:::a27:::629
Laukiu Pjūklas VII

51

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

baraka  - filmas kury geriu karta pamatyti nei kad 100 kartu ishgirsti tarp kitko filmas be zodziu atspindintis zmoniu kulturas ir religijas. Labai grazus vaizdai ir meditacine muzika. 

Filmas kury supranta viso pasaulio zmones nepriklausomai nua kalbos kulturiniu ar politiniu paziuru.

Filmas pavertes milijonus zmoniu ateistais arba pazadines ish kultorines ir religines iliuzijos  kuria jie sventai tikejo.   

Kodel ash netikiu dievais ar kulturinem tradicijom? pasiziurek  BARAKA ir suprasi (jei tik turi smegenu)

Filma labai lengva rasti google ar youtube  jei nenori ziureti på 10 min gabaliukais gali parsitemti visa ir yrashyti i DVD  http://thepiratebay.org/search/Baraka/0/99/200

Filmas nieko neaishkinantis ir neskelbentis tiesdiog ziurek ir daryk savo nuasavas ishvadas

Filmas kaip diagnostikos yrankis nes jo nesupratusiems galima be dvejones paskelpti diagnose "kopustgalvis"  smile

Yra labai mazai zmoniu (ash asmnishkai dar neivieno nesutikau)  kuriems "nedaeitu"

Filmas antropologinis tarkim jei uzsuktu ateivei ir paklaustu kas yra zmones tai DVD puikei tai parodo.

Filmas ne vaidybinis ar ishgalvotas , bet dokumentinis. Kaip veidrodis idijotui pasiziurei y save.   smile

52

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

gal kas pasakys  kur parsisiusti filma torchlight??????????????????????? 1985 metu,drama,ieskau jau labai ilgai,

53

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Bang Bang You're Dead     sitas man lb patiko panasus i filma klase

54

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Rekomenduociau paziuret Leon'a, jeigu neesat mate. Gilus filmas, jeigu ziuret idemiai.

55

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

phobia ziauriai geras smile

56 (redagavo Tomas, 20 2011-02-08 22:24)

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

idiokratija 2006

57

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

the experment,
the exam,
pianist

58

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

idiokratija

59

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

shawshanks redemption

60

Re: Kokį filmą pasižiūrėti? Patarkit ir pasidalinkit.

Menace two society smile tongue tongue