1

Tema: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

kdl vaikinai daznai linke kritikuoti merginos figura, daznai net uzmirsdami, kad patys turi pilvukus ir lasinukus??????? o jiems tai daznai ne motais!!

2

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

nes vyrams pilvas yra pasididziavimas big_smile o moterims belekoks spuogas visa vaizda gadina, toks jau jusu likimas, pacios prisipraset ;]

3

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

todel, kad mes pacios iki to nusileidziam, nereikia dabar kaltinti vyru.. jeigu sakom, kad vyras turi buti nors siek tiek grazesnis uz velnia, tai dabar ir turekimes smile

4

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

Austeja, kdl manai, kad ne motais?  Aleksandrai - pasididzhiawimas? gal tau gerai ryte i darba ar kur ten waryti net neisiskutus barzdos ir pan, nes, tai wyrishka:))) aishku neswarbu, kad atrodai, kaip neandartalietis, su pilwu, kuriam truksta lazdos su pririshtu akmeniu:::044 man pvz. patinka lieknos twarkingos aishku ir proto turincios:) kur ash eiciau su stora lashiniuota?? negrazhu:)

5

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

tai cia vienas is stereotipu kaip, kad vaikinams negrazu verkti, Aleksandrai??? ir plius, kad visus keturius kampus turit palaikyti ir t.t. smile  ....
Laurynai, ne motais sakydama omeniu turejau kaip jiems negeda kazka kalbeti apie merginos trukumus, o paciam atrodyti pilvuzui big_smile ..... as tokio mastymo nesuprantu...
be to, baikik ir bukit tolerantiskesni big_smile

6

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

Laurynai, o jei tavo kūda ir tvarkinga, staiga imtu tukti ir pasidarytu stambi ir tvarkinga, tai jau mestum ?;D

7

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

Blyn, gerai kad man negresia toks reikalas dar kelerius metelius..... tiesiog dziugu, nes kitu atveju pasiskaites sia tema pulciau y panika ir niekas nezino kas nutiktu.... ;D

8

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

V mieru upytany mužčina. Man patinka vyrai su pilvukais.:::044 Kažkaip primena patį mylmiausią vaikystės personažą - Karlsoną.

9

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

Vyrai mano, kad pilvai gali buti tik pas moteris. O pas juos, viskas kas yra virs liemes yra KRUTINE(skaityti tinginio balsu.. big_smile) ...

10

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

Atspekite, kokie ciuvai, kurie per daug domisi savo isvaizda wink big_smile ...

as uz tai kad abu turi prisiziureti save, bet merginai tai daug svarbiau smile.

11

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

Austeja, 22 parašė:

tai cia vienas is stereotipu kaip, kad vaikinams negrazu verkti, Aleksandrai??? ir plius, kad visus keturius kampus turit palaikyti ir t.t. smile  ....
Laurynai, ne motais sakydama omeniu turejau kaip jiems negeda kazka kalbeti apie merginos trukumus, o paciam atrodyti pilvuzui big_smile ..... as tokio mastymo nesuprantu...
be to, baikik ir bukit tolerantiskesni big_smile

Austeja tu cia surasyk kokius nori matyti vyrus ir mes tokiais tapsime big_smile ar gi cia problemba... wink

12

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

Egle, 18 parašė:

Laurynai, o jei tavo kūda ir tvarkinga, staiga imtu tukti ir pasidarytu stambi ir tvarkinga, tai jau mestum ?;D


Cia jau db reikia juoktis???? swiestas swiestuotas:) kuda ir twarkinga imtu tukti ir pasidarytu stambi ir twarkinga.... shiaip Kuda -  ne lietuvishkas zhodis:))) Tunka - kiaules;) ar jus sawe, Eglut, priskiriat prie tokiu?? nieko asmenishko;) bet skamba amoraliai;) jei liekna ir twarkinga, tj nemanau, kad prades "tukti" kaip kiaule;)

13

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

visi mes ikalinti stereotipu dziunglese....

14

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

Austeja, 22 parašė:

kdl vaikinai daznai linke kritikuoti merginos figura, daznai net uzmirsdami, kad patys turi pilvukus ir lasinukus??????? o jiems tai daznai ne motais!!

taigi pacios merginos eina su tokiais kur pilvukus turi smile big_smile
O kodel jos eina ne su lieknais, o pilvociais, tai cia jau pacios geriau atsakykite, nors ir taip visi zino,
kad jei vaikinas turi atletiska pinigine, ir pilvukas nemaiso.

15

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

nebutinai..Giedrius 27, o jei jis patinka sawo vidumi? tai ka ieskoti atletisko grazaus?o kartais buna , kad tie atletiski smegenu neturi... smile geriau su pilvuku, bet protingas.. smile

16

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

kur ash eiciau su stora lashiniuota?? negrazhu:)[/quote]

Na va akmenukas į mano daržą.
Tai tau dar pana ir dėl grožio reikalinga? Atsivedi pas draugus, pastatai prieš visus ir visi žiūri į ją, kaip į gražų daiktą? smile
Čia nieko asmeniško. Aš tikrai neįsižeidžiau, tiesiog įdomiai pasakyta.

17

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

Aurelija, 20 parašė:

kur ash eiciau su stora lashiniuota?? negrazhu:)

Na va akmenukas į mano daržą.
Tai tau dar pana ir dėl grožio reikalinga? Atsivedi pas draugus, pastatai prieš visus ir visi žiūri į ją, kaip į gražų daiktą? smile
Čia nieko asmeniško. Aš tikrai neįsižeidžiau, tiesiog įdomiai pasakyta.


neidomiai, o zmugus tiesiai sviesiai pasake, kas daugiau ar maziau yra pas visus vyrus. Taip ir pas merginas, jei ciuvakas toks kad visos drauges purtos, tai duoda diskomforta. Ir jau tikrai turi buti daug to vidinio grozio, kad panaikinti ta diskonforta.


Ieva 17>>> tu cia apie mane? na neturiu dar labai didelio pilvo, bet galiu pasistengti smile wink

18

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

neidomiai, o zmugus tiesiai sviesiai pasake, kas daugiau ar maziau yra pas visus vyrus. Taip ir pas merginas, jei ciuvakas toks kad visos drauges purtos, tai duoda diskomforta. Ir jau tikrai turi buti daug to vidinio grozio, kad panaikinti ta diskonforta.


Aš nenoriu pradėti kabinėtis prie kiekvieno žodžio smile
Bet kiek žmonių tiek ir nuomonių..

19

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

ne apie tave tongue butu tau gerai big_smile

20

Re: mergina figuringa-vaikinas su pilvuku ??

tai nesikuklink taip smarkiai smile