1

Tema: reklama- gadina filma?

kaip manot ar reklama gadina gera filma?
sakykim tu isijauti i filma niu pvz, jau tuoj apsiasarosi ar uzkutens juokas, o cia tau reklama ir daryk ka nori- visi pojuciai isgaruoja ir jokio kaif

2

Re: reklama- gadina filma?

Neziuriu filmu per telika wink tad man negadina wink

3

Re: reklama- gadina filma?

ot ir gadina!gadina! big_smile siaip pamenu kai ziuredavau televizoriu, tai nervindavo tos 10 minuciu trunkancios reklamos :)bet bent jau i tualeta galimybe nueiti yra big_smile

4

Re: reklama- gadina filma?

idomu ar kino sale uzrakina prasidedant kino seansui? ;D

5

Re: reklama- gadina filma?

neuzrakina, berods big_smile o bijai, kad i tualeta neisleis? ;D

6

Re: reklama- gadina filma?

tavim buvau susirupinus ;D big_smile ....

7

Re: reklama- gadina filma?

ai, kad man jau ner prosvaisciu tam kino teatre lankytis tongue zinai, nebebus nuolaidu jokiu, o nieks nesiveda ;D (lyg butu ko dziaugtis big_smile       )

8

Re: reklama- gadina filma?

Austeja, 22 parašė:

kaip manot ar reklama gadina gera filma?
sakykim tu isijauti i filma niu pvz, jau tuoj apsiasarosi ar uzkutens juokas, o cia tau reklama ir daryk ka nori- visi pojuciai isgaruoja ir jokio kaif


na, as ziuriu tv.. ir hmm.. gadina ji te filma.. bet tavo pateiktos situacijos tikrai neatitinka realybes.. reklama buna tarp siuzetu ir tikrai nenutraukia idomiausiu vietu >> pvz, jei jau noresi pasijuokt, tai leis, paverkt irgi ..  kiek pamenu, per tv3 kai titanika rode, ir kai skendo leo, tai neiterpe reklamos.. leido iki galo bicui nuskest :V siaip man filmai patinka, bet jie mane migdanciai veikia... todel puikiai jauciuosi juos ziuredama per tv, kadangi per reklamas einu sysiuko (kaip ir Ingrida ;D ) arba saldainiu kokiu ;D zdz...nors, aisku.. be reklamos filmus ziureti daug maloniau big_smile

9

Re: reklama- gadina filma?

Nijolė, 21 parašė:
Austeja, 22 parašė:

kaip manot ar reklama gadina gera filma?
sakykim tu isijauti i filma niu pvz, jau tuoj apsiasarosi ar uzkutens juokas, o cia tau reklama ir daryk ka nori- visi pojuciai isgaruoja ir jokio kaif


na, as ziuriu tv.. ir hmm.. gadina ji te filma.. bet tavo pateiktos situacijos tikrai neatitinka realybes.. reklama buna tarp siuzetu ir tikrai nenutraukia idomiausiu vietu >> pvz, jei jau noresi pasijuokt, tai leis, paverkt irgi ..  kiek pamenu, per tv3 kai titanika rode, ir kai skendo leo, tai neiterpe reklamos.. leido iki galo bicui nuskest :V siaip man filmai patinka, bet jie mane migdanciai veikia... todel puikiai jauciuosi juos ziuredama per tv, kadangi per reklamas einu sysiuko (kaip ir Ingrida ;D ) arba saldainiu kokiu ;D zdz...nors, aisku.. be reklamos filmus ziureti daug maloniau big_smile

vajezau ;D cituoju "tv3 kai titanika rode, ir kai skendo leo, tai neiterpe reklamos.. leido iki galo bicui nuskest" big_smile bent nuskest leido,nu big_smile
jau matau ta vaizdeli..reklama...eilute prie tuliko..jei kokiam bendrabuty, tai taip ir girdi, kaip pas kaimynus tualete nuleidziamas vanduo big_smile

10

Re: reklama- gadina filma?

Nijolė, 21 parašė:
Austeja, 22 parašė:

kaip manot ar reklama gadina gera filma?
sakykim tu isijauti i filma niu pvz, jau tuoj apsiasarosi ar uzkutens juokas, o cia tau reklama ir daryk ka nori- visi pojuciai isgaruoja ir jokio kaif


na, as ziuriu tv.. ir hmm.. gadina ji te filma.. bet tavo pateiktos situacijos tikrai neatitinka realybes.. reklama buna tarp siuzetu ir tikrai nenutraukia idomiausiu vietu >> pvz, jei jau noresi pasijuokt, tai leis, paverkt irgi ..  kiek pamenu, per tv3 kai titanika rode, ir kai skendo leo, tai neiterpe reklamos.. leido iki galo bicui nuskest :V siaip man filmai patinka, bet jie mane migdanciai veikia... todel puikiai jauciuosi juos ziuredama per tv, kadangi per reklamas einu sysiuko (kaip ir Ingrida ;D ) arba saldainiu kokiu ;D zdz...nors, aisku.. be reklamos filmus ziureti daug maloniau big_smile

Nijole, as kaip tik ir turejau omeniu visuomet Titanika big_smile ....siaubas man ji ziureti per telika, viskas isgaruoja po pertraukos man...jokios itampos, gailescio, absoliucil NOTHING !!! Graudu big_smile Kino sale, zmoniu minia, esanti kartu, tie patys isgyvenimai - gyveni tada filmu, o ne kieno nors kitu (pilna pusle wink ) ...mana patirtis ;D

11

Re: reklama- gadina filma?

Neapsimoka ziuret filmu per tielika. Kam DVD, namu kinus, vidiakus ir kompus isrado? :-D

12

Re: reklama- gadina filma?

tam, kad juos pirktume big_smile visi patapome uzsieme, todel nelabai turime laiko/noro nusigauti iki kino teatro P V Z tongue

13

Re: reklama- gadina filma?

Rimvydas, 24 parašė:

Neapsimoka ziuret filmu per tielika. Kam DVD, namu kinus, vidiakus ir kompus isrado? :-D

kodel neapsimoka?apsimoka,bent as taip manau buna ir ger filmu kai rodo.o jei nori buti atsiribojes nuo reklamos tai tenka rinktis dvd ar kina...

14

Re: reklama- gadina filma?

Vaiva, 19 parašė:
Rimvydas, 24 parašė:

Neapsimoka ziuret filmu per tielika. Kam DVD, namu kinus, vidiakus ir kompus isrado? :-D

kodel neapsimoka?apsimoka,bent as taip manau buna ir ger filmu kai rodo.o jei nori buti atsiribojes nuo reklamos tai tenka rinktis dvd ar kina...

Tai tuos kinus galima parsisiust is interneto. Ir nereikes reklamu. Ir ziurek i sveikata :-D

15

Re: reklama- gadina filma?

trukdo reklamos juodai, ypac kai trunka visa amzinybe, bet tuo paciu ir duoda laiko (kaip jau daug kas minejo) iki wc nutipent ar ko nors valgomo is virtuves atsinest=) bet siaip mieliau ziuret filma kine arba bent jau kompa prie tv prijungus, kai reklamu vidury nera:D

16

Re: reklama- gadina filma?

Rimvydas, 24 parašė:

Neapsimoka ziuret filmu per tielika. Kam DVD, namu kinus, vidiakus ir kompus isrado? :-D


kad neleistume pinigu kino teatrui big_smile

17

Re: reklama- gadina filma?

Ingrida, 22 parašė:

ot ir gadina!gadina! big_smile siaip pamenu kai ziuredavau televizoriu, tai nervindavo tos 10 minuciu trunkancios reklamos :)bet bent jau i tualeta galimybe nueiti yra big_smile


o kai ziuri per kompa, visada gali susistabdyti tau reikiamoje vietoje, tad problemos ner big_smile

gadina, todel as mieliau ziuriu filmus per kompa ir dar angliskai, tuo paciu ir kalba tobulinasi wink aisku, jei pasirenku sudetingesni filma, kur daug kalba psihologiskai kaip nors, tai kartais siunciuos ir lietuviskai smile

18

Re: reklama- gadina filma?

zinot italijoje reklama pries filma, filmo vydureije ir filmo pabaigoje ... jei filmas geras viduryje galte mistelti ir uzsirukyt big_smile ir tai atrodo istatyme parasyta, kad zmones nenervinti smile suprantat lietuvoje praina 10min ir reklama 10 min ir reklama bardakas as teliko isvisa nebeziuriu lietuvoj ir italijoj irgi net jei ir reklama rodo vienakarta vidurije :::008 internetas patogiau as Smolvilio serijas ir visus sezonus be reklamu perziurejau D Hausa irgi big_smile taigi  telikas man miries esu prijunges konsole ir grainu saudykles vienintele  jo funksija big_smile

19

Re: reklama- gadina filma?

Krizės metu ir reklamos pamažėjo, ypatingai vasaros metu, kai praktiškai mažai kas žiūri teliką big_smile
Pritariu, kad daug komfortabiliau žiūrėti, be reklamų, ypatingai vakarais, kai tenka kovoti dar ir su miegu, nes užėjus reklamai, neretai jam pasiduodi big_smile