1

Tema: draugyste...

na vaikinas isdraugaves su mergina 3 metelius staiga issiskiria... po 4menesiu atsiranda kita kuriai sako , kad isimylejo. Ar galimas dalykas taip staiga isimylet ?ar tai norejimas uzimirsti kitos gleby? ar buvo kad kazkuriai taip butu atsitike ar kazkas panasaus buve? pasidalinkit savo patirtimi smile

2

Re: draugyste...

Kartais zmones nezino kas yra meile,man kartais atrodo kad tas zodis kaip bubis visur klijuojamas... "oi kaip as tave myliu" "mano meile "t.t.  nemegstu tokiu pasisakymu kai jokiu jausmu nera, ir tikrai pikta jei zmogus sako kitam...nes dingsta meile,kuri yra nepasakoma zodziais kuri trapi..
O del uzmirsimo zmogus gali padaryti daug  ka iskaudinti kad jis/ji nekestu ir nenoretu nieko girdeti gal cia geriausias varijantas jei isikiria zmones kurie dar jaucia kaskokius jausmus...

3

Re: draugyste...

hmm.. mano drauga viena pana mete per 7 valandas susitikus kita, kuri mate pries 14 metu... ir pabuvus su juo pusdieni prisiekineja meile :? nors su juo draugavo 2 metus... manau imanoma viskas hmm

4

Re: draugyste...

Nijole> kokia paini situacija,...

5

Re: draugyste...

na  kiekvieno dar skirtingas suvokimas yra apie ta meile kitiem meile jau tada kai gauna kazka materialaus big_smile arba kai gauna... ;DD

6

Re: draugyste...

Ingrida> meile visiems ir yra skirtinga...

7

Re: draugyste...

Ingrida, 19 parašė:

na  kiekvieno dar skirtingas suvokimas yra apie ta meile kitiem meile jau tada kai gauna kazka materialaus big_smile arba kai gauna... ;DD


nemanau, kad cia apie meile sneki smile tik apie instinktu patenkinima ir materialuji aprupinima tongue

8

Re: draugyste...

Vaiva, 19 parašė:

Ingrida> meile visiems ir yra skirtinga...

kodel visiems meile skirtinga? gal norejai pasakyt, kad meile nevisi vienodadai supranta? uz meile prasmingesnio jausmo manau nera, jauciu todel ir dangstosi visi tarema meile, noredami is kitu isgauti kokios naudos, paskui zmones ir jau susimaiso kas ta meile yra... kai zmogus myli, dazniausiai jis ir nesigiria tuo...

9

Re: draugyste...

Vytautai> taip visi skirtingai ja jaucia, visi ja skirtingai suvokia...kiti mano va jo pinigine pilna pinigu ir as ji myliu, o is tikro myli ta jo pinigine...

10

Re: draugyste...

agam, cia su ta pinigine gera pavyzdy parinkai:), dazniausiai kogero pasitaiko, kad tik bruozus vertina, o ne tai, kad esi... ech, pasiilgau to jausmo meiles.

11

Re: draugyste...

Vytautai> ar ne taip yra? jei mergina nera  grazi, ir  neatitinka 90-60-90 tai tam kuris pinigu neziures i kitas... o zmoniu kurie ziuretu i vidini zmogaus grozi jie nyksta, gal reikia i raudonaja knyga tokius zmones rasyt ka manot?m? ir meiles zodis greitai virs i seksas... apgailetina, kai du skirtingi dalykai painiojami ir niekinami(atsiprasau ka izeidziau situo pasisakymu)

12

Re: draugyste...

is viso ta meile sudo kruva.. :V

13

Re: draugyste...

Vaiva, 19 parašė:

Kartais zmones nezino kas yra meile,man kartais atrodo kad tas zodis kaip bubis visur klijuojamas... "oi kaip as tave myliu" "mano meile "t.t.  nemegstu tokiu pasisakymu kai jokiu jausmu nera, ir tikrai pikta jei zmogus sako kitam...nes dingsta meile,kuri yra nepasakoma zodziais kuri trapi...

Juk yra zmoniu kurie greiciau isimyli, lygiai taip pat kaip yra zmoniu, kurie greiciau pripranta prie kokio toniko pvz big_smile

14

Re: draugyste...

meile neseile ,rysi neprarysi ,spjausi nepagausi big_smile

15

Re: draugyste...

myli-paleisk, jei gris-bus tavo, jei ne-niekada ir nebuvo tongue

16

Re: draugyste...

vaje kas jus cia tokios? Konfukcijaus isminties enciklopedijos???

17

Re: draugyste...

Ingrida, 22 parašė:

myli-paleisk, jei gris-bus tavo, jei ne-niekada ir nebuvo tongue


Myledamas zmogaus nepaleisi, myledamas kovosi del jo

18

Re: draugyste...

visiskai pritariu. Granatas ir kuklosvaidzius griebi i rankas ir i kova del meiles :] trah-tibi-doh.

19

Re: draugyste...

o jus vaikinai karingai nusiteike big_smile

20

Re: draugyste...

Ingrida> jie juk uz meile ir tyrus jausmu kovoja...