1

Tema: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Nu va, padiskutuokime smile

2

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

NA as jau bent asmeniskai tai tikiu i visus kiek ju yra prikurta smile

3

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

pradesiu tiketi.........:::213

4

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Tikiu. Nors iš dalies nesu apie tai ypatingai geros nuomonės

5

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

keista... Linas dar cia nepasireiske... tai ciudai :?

6

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

aga, as irgi jo cia laukiu smile kad nusviestu mano tamsu supratima

7

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Na jei Linas cia pasirodys, o tai bus gana greitai, tai vel bus diskutuojama tas pats per ta pati...:):)
Kas liecia tema, tai as netikiu i krikscioniska dieva,bet i Dieva tikiu.

8

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Krikscioniu dievas tai grazi pasakele, o kad ar tikiu i dieva... manau apskritai i dieva netikiu, nepriimtina "dievo savoka", kuri osocijuojasi su kazkokia tiesioginia virsenybe.... Tad mano tikejima atsiremia i turbut kazkur kazkas kazkaip auksciau uz zmogu, bet tik tiek smile

9

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Giedriau, sssshhhh!! Tyliau, o tai Linas isgirs ir iskoliuos tavo nepraustaburniska mastysena ! :::a01

10

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Tikiu. Aš jį vadinu Dievu. Tik netikiu, tuo kas rašoma biblije, t.y., kad Dievas sukūrė pasaulį, žmogų ir t.t...

11

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Aurelija, 20 parašė:

Tikiu. Aš jį vadinu Dievu. Tik netikiu, tuo kas rašoma biblije, t.y., kad Dievas sukūrė pasaulį, žmogų ir t.t...

tai tada jei Dievas egzistuoja bet pasaulio nekure tai ka jis veike tada?

12

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Auris, 21 parašė:
Aurelija, 20 parašė:

Tikiu. Aš jį vadinu Dievu. Tik netikiu, tuo kas rašoma biblije, t.y., kad Dievas sukūrė pasaulį, žmogų ir t.t...

tai tada jei Dievas egzistuoja bet pasaulio nekure tai ka jis veike tada?

Egzistuoja mano galvoj smile. Jam nebūtina kažką veikti, kad aš juo tikėčiau. Tiesiog tikiu ir viskas. Gal būt taip patogiau, gal būt tai įsitikinimai..

13

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

taip jam nebutina kazka veikti, kad tu juo tiketum, bet tu nebuk su juo tokia negailestinga taipogi. Tu pati pamegink atsidurti jo vietoje- gyventi belenkiek metu vien tam, kad kazkas tavim tiketu ir visiskai nieko neveikti? ? ? ir netgi kai pasaulis kuresi, jis turbut tiesiog sedejo ir ziurejo kaip kokiam kino teatre ;D

p.s.: man kyla naturalus klausimas tada ar jis isviso tada egzistuotu? big_smile big_smile "jis yra, bet jo kaip ir nera"

14

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Aš jam nieko neuždraudus.
Paklausk pas jį ką jis veikė,kai pasaulis kūrėsi.
Teisingai, jis yra, bet jo nėra. Jo nepačiupinėsi, nepauostysi, niekas gyvo jo nematė. Bet mintyse, tikėjime jis pas daugumą egzistuoja. Ir negaliu pasakyti,kad tai daiktas..Bet taip pat negaliu pasakyti, kad tai gyva asmenybė. Tiesiog žodis - Tikėjimas.
Tu tiki viena teorija, aš savo turiu.

15

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

na as tiesiog manau, kad jeigu jis yra, bet jo kaip ir nera, tai jo ir nera. wink

16

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Kodel pas gyvunus jokio dievo nera big_smile ??? O dievas kaip morale, kaip sazine kuri zmogaus smegeneles sukure...ir idiege kaip virusa, kai buvom mazi vaikai... tai ir liko is nzn kur, kad kazkas yra bet jo nera, nes dievas kaip pasaka nerealus ;D

17

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Auris, 21 parašė:

taip jam nebutina kazka veikti, kad tu juo tiketum, bet tu nebuk su juo tokia negailestinga taipogi. Tu pati pamegink atsidurti jo vietoje- gyventi belenkiek metu vien tam, kad kazkas tavim tiketu ir visiskai nieko neveikti? ? ? ir netgi kai pasaulis kuresi, jis turbut tiesiog sedejo ir ziurejo kaip kokiam kino teatre ;D

p.s.: man kyla naturalus klausimas tada ar jis isviso tada egzistuotu? big_smile big_smile "jis yra, bet jo kaip ir nera"

vertinimas is zmogaus pusiu: veikti, nuobodu, nenuobodu, prasme (savoka kilusi is "nauda"), sedeti, ziureti. Viskas kas pasakyta, grynai zmogiska, zemiska. Tad mes ta dieva butina turime suvokti kaip super zmogu, turinti nerealiu galiu big_smile big_smile

Isivaizduok kad musu visata tarp paraleliniu pasauliu yra tik trupinys visoje zememe, o tos visatos vel sudaro kazkokius darinius ir taip be galo be krasto (o gal ir su)... na berisybe aisku, bet panasu, kad musu pasaulis ir yra kazkoks toks smile

18

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

na juk Dievas mus sukure pagal save. Tai logiska butu Dieva vertinti pagal mus big_smile)

O tos paralelines visatos/pasauliai tai yra per daug mindblowing siuo metu. As dziaugsiuos jeigu hadronas Higgsa atras. big_smile)

19

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Giedrius, 27 parašė:
Auris, 21 parašė:

taip jam nebutina kazka veikti, kad tu juo tiketum, bet tu nebuk su juo tokia negailestinga taipogi. Tu pati pamegink atsidurti jo vietoje- gyventi belenkiek metu vien tam, kad kazkas tavim tiketu ir visiskai nieko neveikti? ? ? ir netgi kai pasaulis kuresi, jis turbut tiesiog sedejo ir ziurejo kaip kokiam kino teatre ;D

p.s.: man kyla naturalus klausimas tada ar jis isviso tada egzistuotu? big_smile big_smile "jis yra, bet jo kaip ir nera"

vertinimas is zmogaus pusiu: veikti, nuobodu, nenuobodu, prasme (savoka kilusi is "nauda"), sedeti, ziureti. Viskas kas pasakyta, grynai zmogiska, zemiska. Tad mes ta dieva butina turime suvokti kaip super zmogu, turinti nerealiu galiu big_smile big_smile

Isivaizduok kad musu visata tarp paraleliniu pasauliu yra tik trupinys visoje zememe, o tos visatos vel sudaro kazkokius darinius ir taip be galo be krasto (o gal ir su)... na berisybe aisku, bet panasu, kad musu pasaulis ir yra kazkoks toks smile

musu pasaulis manau yra ne kokia berysybe, kad viskas yra tobula yrodyta
cia . Dievas sukure tobulybe ir mums paliko sios erdves vaira. kadangi mes vidumi panasus i Dieva, tai ir mes galetume kurti tobulus kurinius. tik galbut del nepakankamai tyru ketinimu, daugumos zmoniu netvarkingo dabartinio samoningumo, galu gale patiems nesupratimo, abejoniu kodel egzistuojme ir kam... sio kurimo meno mes nebemokame, arba gal pakolkas nemokame(nors labiau abejociau tuo). tiesa mes kuriame kazka, bet ar musu kuriniai tobuli, galvojam, kad darom teigiama progresa mokslo srityje, o gal tai degradacijos progresas? kalbant i tema tai as tikiu i Dieva, ir neatmetu galimybes kad jis yra vienas trijuose amenyse.

20

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

atsakymas: ale kaip lengva pateisinti save, nesvarbu, kokie mes bebutumeme wink