181

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Zilvinas, 39 parašė:

Ok tikintys zmogelei manau galime rasti bendra kalba ir su jumis zinau kad just tikite ir atvirai ir nuashirdzei . Tai kiekvieno teise ir laisve ar ne.
Ash zinau kad kiekvienas zmogus nepriklausomai tikintis ar ne turi valgyti gyventi trokshta artumo ir meiles (kitaip butu daugintis) smile .

Manau kad kiekvienas sutiks jog tikejimas tai tik yrodymas jok mes nezinome. Ta prielaida ar teorija jog yra taip ar kitaip labai naudinga dvasininkams jie ish to gyvena cia ju verslas jie nieko kito nesukuria. 

Kai tu busi alkanas eisi paszmones kurie augina ir kepa duana jie duada tau busta rubus tikra meile rupesty ir shiluma (kitaip zmogus negali ishgyventi vienas). Dievas duanos nekepa, bet kunigelis nori duanos ish taves. 

Davatkele sužnabždėjo: "Dieve, kalbėk su manimi"
Ir pievų vieversys užgiedojo.
Zmogus  tai girdėjo tai tikra ir nuastabu kiekviena karta.

Davatkele: "Dieve kalbėk su manimi"
Ir griaustinis ir žaibas nusirito dangumi.
žmogus tikslei zino kas tai yra (mokykloi buvo) ir nesibaimino..

Davatkele apsižvalgė aplink ir pasakė: "Dieve pasirodyk"
Ir žvaigždė suspindo ryškiai.
žmogus matė zvaigzdes prieshtai grazu kiekviena karta net romantishka

Davatkele šūktelėjo: "Dieve. parodyk man stebuklą"
Ir gimė gyvenimas Davatkos pilve.
Bet žmogus zino pakankamai kas tai ir nemano jog tai stebuklas

Taigi Davatkele pradėjo verkti iš nevilties:
"Paliesk mane, Dieve, leisk man suprasti, kad tu čia"
Tada zmogus apkabino davatkele ir pasake nesisielok uzteks ir tau duanos ir tavo ”stebuklui”.

Davatkele kaip ishdurnejusi: aciu dieve aciu!
žmogus pakrate galva ziuredamas i davatka ir nuėjo toliau dirbti.
Duana valgo visi: davatkos kunigai karalei ir jiems nebutina zinoti kaip duana augimama nes jie visada turi “stebukla” duanelei ishvilioti. 

Vis dar tikti? Tai tik todel jog nezinai....   smile

o jis mat viska zino.. nepervertink saves:)

182

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Kažkada tikėjau... kai ėjau į tikybos pamokėles mokykloje, bet staiga man akyse prašvito. big_smile
Nėra jokio barzdoto dėdės ant debesėlio, religija sukurta tam - kad valdyti minią, ir tai labai gerai sekasi!!!!! Pažiūrėkit kokios minios "dievo avinėlių" ateina melstis ir aukoja bažnyčiai? Kodėl celibatas sukurtas? Tam, kad kunigo per gyvenimą uždirbtas turtas nenutekėtų jo šeimai. Tam, kad viskas liktų bažnyčiai, kitiems kunigams!!!! Vagys apsimetantys geradariais.
Siaubas... žmonės atsibuskit. Nėra Dievo!!!  Gal ir yra kokia aukštesnė jėga, bet tikrai ne Dievas su aoreole virš galvos... big_smile

183

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Margarita, 22 parašė:

Kažkada tikėjau... kai ėjau į tikybos pamokėles mokykloje, bet staiga man akyse prašvito. big_smile
Nėra jokio barzdoto dėdės ant debesėlio, religija sukurta tam - kad valdyti minią, ir tai labai gerai sekasi!!!!! Pažiūrėkit kokios minios "dievo avinėlių" ateina melstis ir aukoja bažnyčiai? Kodėl celibatas sukurtas? Tam, kad kunigo per gyvenimą uždirbtas turtas nenutekėtų jo šeimai. Tam, kad viskas liktų bažnyčiai, kitiems kunigams!!!! Vagys apsimetantys geradariais.
Siaubas... žmonės atsibuskit. Nėra Dievo!!!  Gal ir yra kokia aukštesnė jėga, bet tikrai ne Dievas su aoreole virš galvos... big_smile

tavo dievas labai vaikiskas. Aisku, kad nera dedes ant debeselio. Tos aukstesnes jego, kuriomis tu sakai tiki ir yra pavadinta dievu. O dailininkai visad pasizymejo nupaisymu to ko realybej gali ir nebuti,o pateikti taip kaip.  Dievo paveiksliuku daug. Bet nieks nezino kaip jis atrodo. Kiekvienas kitaip gali issivaizduo tai kuo jis tiki. Nebutina tiketi tuo, kuo tiki kiti.

184

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Tikėjimas,tai pasirinkimo laisvė,nori tiki,nori ne.
Manau vienu ir kitu atveju nebus,nei blogiau,nei geriau.Tą potencialą galima nukreipti kitaip.Nebūtinai aršiai neigti Dievo ar Jį teigti.Juk vis vien mirštame tiksliai nežinodami.
Užtenka paprasto žmoniškumo ir gyvenimas taps geresnis.

185

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

deadAMD, 17 parašė:

Tikėjimas,tai pasirinkimo laisvė,nori tiki,nori ne.
Manau vienu ir kitu atveju nebus,nei blogiau,nei geriau.Tą potencialą galima nukreipti kitaip.Nebūtinai aršiai neigti Dievo ar Jį teigti.Juk vis vien mirštame tiksliai nežinodami.
Užtenka paprasto žmoniškumo ir gyvenimas taps geresnis.

saunus zodziai. Pritariu. Aciu, kad esi;)

186

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Neringa, 21 parašė:
deadAMD, 17 parašė:

Tikėjimas,tai pasirinkimo laisvė,nori tiki,nori ne.
Manau vienu ir kitu atveju nebus,nei blogiau,nei geriau.Tą potencialą galima nukreipti kitaip.Nebūtinai aršiai neigti Dievo ar Jį teigti.Juk vis vien mirštame tiksliai nežinodami.
Užtenka paprasto žmoniškumo ir gyvenimas taps geresnis.

saunus zodziai. Pritariu. Aciu, kad esi;)


Tikejimas yra didziausia zinoma visoi zmonijos istorijoi zuties priezastis. Del dievo zuvo daugiau zmoniu nei del visu kitu priazasciu kartu sudejus.

todel religija yra kenksminga viso pasaulio zmonijai kaip rushei.   

religiju yra daug ir kiekviena ish ju teigia kad ji yra vienintele teisinga cia konflikto priezastis http://en.wikipedia.org/wiki/File:Preva … ns_map.png


ar tiki y dieva? ne....  suvis y kakta 

ar tiki y dieva? taip ar tiki y mano dieva ?  ne .....   suvis y kakta

Jei ju tiek daug ir visi jie teisingi bet teisingas tik vienas. Didesne tikimybe kad jie visi neteisingi  paprasciausia tai yrankis pavergti ir valdyti asilu banda

Bet dauguma zmoniu yra tikintys negi vi si asilai?    as zinau kad maza kruapelyte savininku valdo visus turtus informacija ir ishsilavinima ir jie ateistai patys parase biblije su tikslu  valdyti....  ar jie asilai? smile

ar tu tiki meile? ash zinau kas tai yra medicinishkai kaip kas kur ir kodel nera paslaptis l. senai. ir del to tai nera tikejimo objektas kaip ir perkunas ar zaibas nes visi tikslei zino kas tai yra. O l. senei tai skaitesi Dievo apraiska.


ishsilavinimo skirtumas tarp zmoniu yra milzinishkas todel ir galimybe mulkinti vienas kita religijos pagalba yra ymanoma.

Vaikai nuasirdzei tiki y senely shalty bet kai uzauga .....  patys tampa seneleis salceis.

kiek tikinciu per gyventoja Londone ir kiek kokiam afrikos kaime ?   Debar suvokiame kad religingumas tai tiesiog neishprusimo bruazas tai tiesiog akivaizdu.

Vos atsiradus elektrai bobutes ziegnodavos kiekviena karta uzsidegus lemputei, nes mane kad cia be shetono pagalbos nebutu ymanoma. 

Alio! kas atsitiko! seis laikais netik kad elektrikai bet ir bobutes nebesiziegnoja del to atbulai naudoja lemputes jesaus statulelei apshviesti.

187 (redagavo deadAMD, 17 2010-11-06 18:30)

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Zilvinas, 39 parašė:
Neringa, 21 parašė:
deadAMD, 17 parašė:

Tikėjimas,tai pasirinkimo laisvė,nori tiki,nori ne.
Manau vienu ir kitu atveju nebus,nei blogiau,nei geriau.Tą potencialą galima nukreipti kitaip.Nebūtinai aršiai neigti Dievo ar Jį teigti.Juk vis vien mirštame tiksliai nežinodami.
Užtenka paprasto žmoniškumo ir gyvenimas taps geresnis.

saunus zodziai. Pritariu. Aciu, kad esi;)


Tikejimas yra didziausia zinoma visoi zmonijos istorijoi zuties priezastis. Del dievo zuvo daugiau zmoniu nei del visu kitu priazasciu kartu sudejus.

todel religija yra kenksminga viso pasaulio zmonijai kaip rushei.   

religiju yra daug ir kiekviena ish ju teigia kad ji yra vienintele teisinga cia konflikto priezastis http://en.wikipedia.org/wiki/File:Preva … ns_map.png


ar tiki y dieva? ne....  suvis y kakta 

ar tiki y dieva? taip ar tiki y mano dieva ?  ne .....   suvis y kakta

Jei ju tiek daug ir visi jie teisingi bet teisingas tik vienas. Didesne tikimybe kad jie visi neteisingi  paprasciausia tai yrankis pavergti ir valdyti asilu banda

Bet dauguma zmoniu yra tikintys negi vi si asilai?    as zinau kad maza kruapelyte savininku valdo visus turtus informacija ir ishsilavinima ir jie ateistai patys parase biblije su tikslu  valdyti....  ar jie asilai? smile

ar tu tiki meile? ash zinau kas tai yra medicinishkai kaip kas kur ir kodel nera paslaptis l. senai. ir del to tai nera tikejimo objektas kaip ir perkunas ar zaibas nes visi tikslei zino kas tai yra. O l. senei tai skaitesi Dievo apraiska.


ishsilavinimo skirtumas tarp zmoniu yra milzinishkas todel ir galimybe mulkinti vienas kita religijos pagalba yra ymanoma.

Vaikai nuasirdzei tiki y senely shalty bet kai uzauga .....  patys tampa seneleis salceis.

kiek tikinciu per gyventoja Londone ir kiek kokiam afrikos kaime ?   Debar suvokiame kad religingumas tai tiesiog neishprusimo bruazas tai tiesiog akivaizdu.

Vos atsiradus elektrai bobutes ziegnodavos kiekviena karta uzsidegus lemputei, nes mane kad cia be shetono pagalbos nebutu ymanoma. 

Alio! kas atsitiko! seis laikais netik kad elektrikai bet ir bobutes nebesiziegnoja del to atbulai naudoja lemputes jesaus statulelei apshviesti.

Taip ir tikintys ir netikintys-engiantys tikėjimą turi stiprių argumentų,ir nevengia užsiputodami aršiai diskutuoti,kas yra kas.O gi nieko nėra.Tereikia aiškaus,racionalaus,blaivaus ir nesavanaudiško mąstymo-požiūrio,tam,kad keisti esamą visuomenės padėtį.Visgi matau,jog kosmopolitizmas,hedonizmas,pliuralizmas,"zeitgeistizmas" yra taip giliai įsėtas......
Jog žmonės nesugeba ateiti į taikią,nešališką poziciją.

188

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Neringa, eik tik big_smile Netikiu aš Dievu, netikiu bažnyčia, ir netikiu kunigais. Aš sakiau "galbūt yra aukštesnė jėga". Aš nesakiau, kad ja tikiu, ir nesakiau, kad ji yra. Mergaite, jeigu tu tiki visa šita afera, kuri žmonijos tarpe vadinama "religija" - į sveikatą.
Ir bėje... man aukštesnė jėga yra ne Dievas, o likimas. smile mano leksikone žodžio "Dievas" - tiesiog nėra. wink

189

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Margarita, 22 parašė:

Neringa, eik tik big_smile Netikiu aš Dievu, netikiu bažnyčia, ir netikiu kunigais. Aš sakiau "galbūt yra aukštesnė jėga". Aš nesakiau, kad ja tikiu, ir nesakiau, kad ji yra. Mergaite, jeigu tu tiki visa šita afera, kuri žmonijos tarpe vadinama "religija" - į sveikatą.
Ir bėje... man aukštesnė jėga yra ne Dievas, o likimas. smile mano leksikone žodžio "Dievas" - tiesiog nėra. wink

O likimu tiki astrologai.....Negi verta rinktis iš  kelių blogybių vieną,jei galima išvis nesirinkt?Tikėti likimu dar žiauriau,nei tikėti dievu,konceptualiai krikščionybė neįstato žmogaus į likimo rėmus...Nemaža čia paklydėlių,bet tai Jųjų pasirinkimo laisvė.

190

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

As rashau tai ka zinau tikintys rasho tai ka jie tiki , jauciat skirtuma? 

Tikejimas niekada nera gera priezastis veikti. 

pavizdys: As soviau i ja todel kad tikejau jog ji zudike nes savo akimis maciau laikant peily ismeigta i krutine.

O kas jei ji norejo ta peily paprasciausia ishtraukti?

Gincitis su zmogum kuris nezino ka sako yra beviltishka. Kitas reikalas kai zmogus zino ka kalba o ne tiki.   

Tikejimas tai realybes interpretacija ir ju daug priklausomai nua vietoves vis kitoks tikejimas kartais priestaraujantis kitiems tikejimams.

Bet tai nekeicia realybes zeme visiems vienoda, realybe tiesa visiems vienoda ir nekinta. bet tikejimai skirtingi ir prieshtarauja vienas kitam.

Jei Neringa butu gimusi musulmonu shaly lygei taippat butu nualanki alhui. nes ji taip ishauginta ishaukleta nesha savo kulturos pavelda .

Zmogus gimsta visur vienodas bet ishmoksta vietiniu dalyku.

"zeitgeistizmas"? ar bent zinai kas tai? daug zmoniu turi savo nuamone tiek pozityve tiek negatyvia bet kai paklausi kas tai yra nei vienas nezino ka dorai atsakyti  smile

deadAMD, 17 klausimas tau  kas tai "zeitgeistizmas"?   Ar tu vartoji zodzius nesuvogdamas ju reikshmes?

191

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Zilvinas, 39 parašė:

As rashau tai ka zinau tikintys rasho tai ka jie tiki , jauciat skirtuma? 

Tikejimas niekada nera gera priezastis veikti. 

pavizdys: As soviau i ja todel kad tikejau jog ji zudike nes savo akimis maciau laikant peily ismeigta i krutine.

O kas jei ji norejo ta peily paprasciausia ishtraukti?

Gincitis su zmogum kuris nezino ka sako yra beviltishka. Kitas reikalas kai zmogus zino ka kalba o ne tiki.   

Tikejimas tai realybes interpretacija ir ju daug priklausomai nua vietoves vis kitoks tikejimas kartais priestaraujantis kitiems tikejimams.

Bet tai nekeicia realybes zeme visiems vienoda, realybe tiesa visiems vienoda ir nekinta. bet tikejimai skirtingi ir prieshtarauja vienas kitam.

Jei Neringa butu gimusi musulmonu shaly lygei taippat butu nualanki alhui. nes ji taip ishauginta ishaukleta nesha savo kulturos pavelda .

Zmogus gimsta visur vienodas bet ishmoksta vietiniu dalyku.

"zeitgeistizmas"? ar bent zinai kas tai? daug zmoniu turi savo nuamone tiek pozityve tiek negatyvia bet kai paklausi kas tai yra nei vienas nezino ka dorai atsakyti  smile

deadAMD, 17 klausimas tau  kas tai "zeitgeistizmas"?   Ar tu vartoji zodzius nesuvogdamas ju reikshmes?

Negi nesi matęs "zeitgeist" ?Man pasirodė,jog Jūs būtent tokio ir prisižiūrėjęs.Jog taip aršiai puolat religingumą.O būtent tokį aršumą gali suformuoti juosta "zeitgeist".
Visgi gal esate koks antiglobalistas?Nors tiesaus atsakymo iš Jūsų nesitikiu....
Aš tesiūlau išlikti nuošalėj  ir nepriimti jokių nuomonių ar pažiūrų religijos klausimu.

192

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

mano klausimas yra ar zinote kas tay yra Zeitgeist?

193

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Zilvinas, 39 parašė:

mano klausimas yra ar zinote kas tay yra Zeitgeist?

Gerai nešokinėsiu prieš Jus prakilnybe.Gal tatai koks demagoginis,utopinis,pacifistinis,propagandinis,religofobinis socializmas?

194

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Na čia tavo nuomonė, kad likimu tikėti yra žiauriau. O man atrodo, kad tikėti Dievu yra žiauriau. smile DIEVO NĖRA. wink susitaikykit, vaikučiai... beje... kalėdų senelio irgi smile

195

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Margarita, 22 parašė:

Na čia tavo nuomonė, kad likimu tikėti yra žiauriau. O man atrodo, kad tikėti Dievu yra žiauriau. smile DIEVO NĖRA. wink susitaikykit, vaikučiai... beje... kalėdų senelio irgi smile


o nea tik ne kaledu senelis whyyyyy!!!!!:::913

big_smile big_smile

196

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

kaledu senelis yra! ir jis gyvena tarp musu. Dazniausiai miegam skiriant tik sienai:) ar jum dar reikia kito svetimo senelio is kito pusiaujo, kai mus supa brangus zmones, kurie mums duoda daugiau nei galetu duoti kaledu senis:) jie duoda meile ir rupesti, kurio materialios dovanos niekada neatstos. Ir ta jie dovanoja ne viena karta per metus. o istisas dienas ir naktis. Deja, tik kai netenkam viso to, pastebim kaip mums tai buvo svarbu.. bet daznai zmogaus neina susigrazinti. Todel po to ir sakome: "praradau mirus artimui dali saves." Tokius zmones - kaledu senius reikia atpazinti dar jiems gyviems esant ir padekoti uz ju kasdienias dovanas. Kaip juos atpazintis? jie mums teikia ne kiek materialias dovanas, bet dvasini turta, kurios is pirmo zvilgnio atrodys nenaudingos, nereikalingos. Juk mes visi "esame" stiprus. Tik atejus silpnumo akimirkai susivokiame. (o ji ateina pas kiekviena anksciau ar veliau:)) uzjauciu tuos, kurie vis dar uzsideje rozinius akinius:D ai nusibodo rasyt:) vistiek nelb kas cia isgirs mane.. rodos. Ir kuo toliau tuo labiau. Bet gal:)

197

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Šiek tiek ne į temą - Žilvinai 39, kelintoje klasėje baigėte mokslus, kad nesugebate taisyklingai nė vieno sakinio be akivaizdžių liet. kalbos klaidų parašyti ir dar sugebate postringauti apie IŠPRUSIMĄ ar išsilavinimą?

Grįžtant prie tikėjimo klausimo:

1. Visi tie žmonės, kurie NEIGIA Dievo buvimą, atsakykit sau, KODĖL neigiate? Ar jaučiate savo ego patenkinimą, pareikšdami neįmanomą įrodyti sentenciją ar tiesiog patinka ginčytis ir neturite daugiau ką veikti?

2. Vienąkart per pamokslą esu girdėjęs labai tikslų Dievo apibūdinimą, ir gan trumpą: "Dievas yra meilė." Tad visi tie, kurie neigia tos "aukštesnės jėgos, senuko, esančio danguje" ar dar kokios jėgos buvimą, jūs esate teisūs. Nėra jokios aukštesnės jėgos. Ji yra tarp mūsų ir yra vadinama meile. Tu gali turėti visus pasaulio turtus ar būti populiariausias Žemėje, bet jei nemylėsi, nepažinsi tikrojo gyvenimo džiaugsmo.

Nei krikščionių, nei islamistų, nei budistų nei kitokios religijos kunigas jūsų neišmokys mylėti. Tie vadinami "Dievo įsakymai" tėra tik nuorodos, kaip turėtume gyventi, kad sąžinė būtų švari, bet jie mūsų neišmoko mylėti. Tad nesvarbu, ar Tu krikščionis, ar ateistas, ar žydas ar budistas. Svarbu tai, kas yra Tavo viduje - noras skleisti meilę ir daryti gera. ar tiesiog plaukti pasroviui su masėmis ir tenkinti savo materialinius poreikius.

Ir trumpai asmeninė nuomonė: pradėjau rimčiau tikėti nuo 16metų, nuo tada mano gyvenimas kasmet vis gerėja. Atsiranda ir nesėkmių ir suklupimų, bet kiekvienos savaitės pabaigoje padėkoju Dievui už VISKĄ ir paprašau, ko man reikia. Deja, Jis man to nesuteikia. Bet aš laimingas, nes gaunu daug daugiau, nei kaskart prašau...

198

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Auridas, 23 parašė:

Grįžtant prie tikėjimo klausimo:

1. Visi tie žmonės, kurie NEIGIA Dievo buvimą, atsakykit sau, KODĖL neigiate? Ar jaučiate savo ego patenkinimą, pareikšdami neįmanomą įrodyti sentenciją ar tiesiog patinka ginčytis ir neturite daugiau ką veikti?

2. Vienąkart per pamokslą esu girdėjęs labai tikslų Dievo apibūdinimą, ir gan trumpą: "Dievas yra meilė." Tad visi tie, kurie neigia tos "aukštesnės jėgos, senuko, esančio danguje" ar dar kokios jėgos buvimą, jūs esate teisūs. Nėra jokios aukštesnės jėgos. Ji yra tarp mūsų ir yra vadinama meile. Tu gali turėti visus pasaulio turtus ar būti populiariausias Žemėje, bet jei nemylėsi, nepažinsi tikrojo gyvenimo džiaugsmo.

Nei krikščionių, nei islamistų, nei budistų nei kitokios religijos kunigas jūsų neišmokys mylėti. Tie vadinami "Dievo įsakymai" tėra tik nuorodos, kaip turėtume gyventi, kad sąžinė būtų švari, bet jie mūsų neišmoko mylėti. Tad nesvarbu, ar Tu krikščionis, ar ateistas, ar žydas ar budistas. Svarbu tai, kas yra Tavo viduje - noras skleisti meilę ir daryti gera. ar tiesiog plaukti pasroviui su masėmis ir tenkinti savo materialinius poreikius.

Ir trumpai asmeninė nuomonė: pradėjau rimčiau tikėti nuo 16metų, nuo tada mano gyvenimas kasmet vis gerėja. Atsiranda ir nesėkmių ir suklupimų, bet kiekvienos savaitės pabaigoje padėkoju Dievui už VISKĄ ir paprašau, ko man reikia. Deja, Jis man to nesuteikia. Bet aš laimingas, nes gaunu daug daugiau, nei kaskart prašau...


1. as atsakau neigiu, nes jau seniai netikiu pasakom.

2. meile, tai matai kaip gavosi, aukstenes jegos jau nebeliko, liko tik meile, o dauguma teigia jog meiles kaip tokios ir nera, yra aistra, prisirisimas ir t.t. kuo toliau tuo idomiau...

mmm tenkinti savo uzgaidas ir norus ar gyventi saziningai pagal 10 isakymu ir tenkinti valdzios norus, as pasilieku prie savo uzgaidu tenkinimo.

kadangi esi stipriai tikintis, tai gal galetum man papasakoti kodel tikintys nuolat bando pritraukti nauju rekrutu vis daugiau ir daugiau, ruosiates kazkokiam karui, ar baznyciai lesu ima trukti, kame saknys?

199

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Auridas, 23 parašė:

Šiek tiek ne į temą - Žilvinai 39, kelintoje klasėje baigėte mokslus, kad nesugebate taisyklingai nė vieno sakinio be akivaizdžių liet. kalbos klaidų parašyti ir dar sugebate postringauti apie IŠPRUSIMĄ ar išsilavinimą?

Grįžtant prie tikėjimo klausimo:

1. Visi tie žmonės, kurie NEIGIA Dievo buvimą, atsakykit sau, KODĖL neigiate? Ar jaučiate savo ego patenkinimą, pareikšdami neįmanomą įrodyti sentenciją ar tiesiog patinka ginčytis ir neturite daugiau ką veikti?

2. Vienąkart per pamokslą esu girdėjęs labai tikslų Dievo apibūdinimą, ir gan trumpą: "Dievas yra meilė." Tad visi tie, kurie neigia tos "aukštesnės jėgos, senuko, esančio danguje" ar dar kokios jėgos buvimą, jūs esate teisūs. Nėra jokios aukštesnės jėgos. Ji yra tarp mūsų ir yra vadinama meile. Tu gali turėti visus pasaulio turtus ar būti populiariausias Žemėje, bet jei nemylėsi, nepažinsi tikrojo gyvenimo džiaugsmo.

Nei krikščionių, nei islamistų, nei budistų nei kitokios religijos kunigas jūsų neišmokys mylėti. Tie vadinami "Dievo įsakymai" tėra tik nuorodos, kaip turėtume gyventi, kad sąžinė būtų švari, bet jie mūsų neišmoko mylėti. Tad nesvarbu, ar Tu krikščionis, ar ateistas, ar žydas ar budistas. Svarbu tai, kas yra Tavo viduje - noras skleisti meilę ir daryti gera. ar tiesiog plaukti pasroviui su masėmis ir tenkinti savo materialinius poreikius.

Ir trumpai asmeninė nuomonė: pradėjau rimčiau tikėti nuo 16metų, nuo tada mano gyvenimas kasmet vis gerėja. Atsiranda ir nesėkmių ir suklupimų, bet kiekvienos savaitės pabaigoje padėkoju Dievui už VISKĄ ir paprašau, ko man reikia. Deja, Jis man to nesuteikia. Bet aš laimingas, nes gaunu daug daugiau, nei kaskart prašau...

Ash mokinaus medicinos universitete rashau blogai visom 5 kalbom  (tam yra priezastys) Lietuviu nera mno kazdienine kalba, cia tik kad nepamirsciau rashau.

Ash netikiu todel jog zinau kas yra tikejimas ar religija. Ateismas tai netikejimas, tai vengimas tiketi stebuklais. As neivieno nemaciau ir nesutikau neivieno zmogaus kuris mate.

religija vystosi su techniniu vystimusi anksciau sokom epie lauza debar turime scientology church.  Bet esme yra tapati tas dziaugsmas ir patirta dievo meile = tai meilei kuria patiriame liesdami save = masturbacija.   Santykei su ysivaizduajamu draugu.

Ideja patiketi daznai yra stebuklas kurio niekas nemate ir visi liudija kaip Jahovos liuditojei.

  Religija kainuaja daug kraujo zmonijai turiu omeny pasaulio masteliu. Tai be abejones didziausia mirties priezastis.  geras psikologinis valdymo yrankis.

Todel ir sakau nebukite vergai naudokites savo protu nera jokio senio dangui pyksta myli padeda ir baudzia zmones. Dieva ar dievus ir religijas be dievo viska sukure zmogus. 

Tai kuam tu tiki (versija prielaida teorija) nepanuadosi papasakok ka tu zinai geriau.

Ar negeriau myleti ishtikruju tikrus zmones?  Neringa, 21 labai grazei masto

Jei myli kita zmogu tai yra meile jei myli ysivaizduajama zmogu kuris tave ysivaizduajamai myli tai jau onanizmas. Kuris niekada neatstos tikroves. Paklausk kunigo kaip su celebatu reikalai einasi? Aha nekaip nors ir kaip bebutu smagu ysivaizduati jog esi ysivaizduajamo draugo mylimas vistiek tai neatstoja tikros meiles.

Ar galima neigti kito fantasijas? jos juk tikros ir subjektyvios tik tai jam kitas jau kitaip ta dieva mato  todel ir krikscionybe turi shimtais religiniu pogrupiu.

neishpruseliu armija nepaveikiama logikos dvasinei onanistai, nedaeina jiem kad nera ten nieko niekas taves nemyli tu pats save myli savo fantazijose nustok drocinti ir susirask pana tada mylesi ir busi mylimas ishtikruju.

smile

200

Re: Ar tikite i krikscioniskaji dieva?

Neringa, 21 parašė:

kaledu senelis yra! ir jis gyvena tarp musu. Dazniausiai miegam skiriant tik sienai:) ar jum dar reikia kito svetimo senelio is kito pusiaujo, kai mus supa brangus zmones, kurie mums duoda daugiau nei galetu duoti kaledu senis:) jie duoda meile ir rupesti, kurio materialios dovanos niekada neatstos. Ir ta jie dovanoja ne viena karta per metus. o istisas dienas ir naktis. Deja, tik kai netenkam viso to, pastebim kaip mums tai buvo svarbu.. bet daznai zmogaus neina susigrazinti. Todel po to ir sakome: "praradau mirus artimui dali saves." Tokius zmones - kaledu senius reikia atpazinti dar jiems gyviems esant ir padekoti uz ju kasdienias dovanas. Kaip juos atpazintis? jie mums teikia ne kiek materialias dovanas, bet dvasini turta, kurios is pirmo zvilgnio atrodys nenaudingos, nereikalingos. Juk mes visi "esame" stiprus. Tik atejus silpnumo akimirkai susivokiame. (o ji ateina pas kiekviena anksciau ar veliau:)) uzjauciu tuos, kurie vis dar uzsideje rozinius akinius:D ai nusibodo rasyt:) vistiek nelb kas cia isgirs mane.. rodos. Ir kuo toliau tuo labiau. Bet gal:)


Man labai patinka blaivios mintys bravo !