1

Tema: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

skelkit kas ka galvojat smile

2

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

tai labai blogai..as tokiu vaikinu kaip vaikinu net nelaikau :?
p.s.idomi tema, tikrai idomi big_smile

3

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

wisko reikia su saiku big_smile

4

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Tomas, 19 parašė:

wisko reikia su saiku big_smile

o tokiu vaikinu (nerukanciu ir negerianciu) reikia YPAC su saiku. (paaiskinimas tiems, kurie turi problemu su mano shifruote: YPAC su saiku reiskia "visiskai nereikia")

5

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Nezinau kaip lietuvoi bet svedijoi 97% seimo nariu abstinentai (reiskia nevartoja svaigalu ir rukalu)
Lietuvoi kiek seimo nariu yra negerentys ir nerukantys? na ir sulyginkim svedijos ir lietuvos politine sistema tvarka ir t.t.

Kaleime sedi 99% visi vartojantys kokius nors svaigalus ar kvaisalus. statistiskai matosi  akivaizdzei kad svaigalu vartojimo laipsnis Yra priessingai proporcingas issilavinimui ir intelektui.

as manau kad vaikinas nevartojantis meslo turi didesne tikimybe pasiekti konors gyvenime ....
bent jau statistika tai patvirtina.

6

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

na pagal tavo statistika as tureciau kazko pasiekt gyvenime smile

7

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Julius, 21  jei sieksi tai tikrai pasieksi smile, esme ta, kad tas kas mesla vartoja tai dazniausei nieko nesiekia. 

8

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

na del to meslo vartojimo nevartojau ir nevartosiu as nesuprantu kam ji reikia vartot kad paskui is salies paziurejus i kitus kaip klounai atrodo ir nusisneka atseit kietesni ir sustresni yra big_smile  :::047

9

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Irish folk singer Drew dies at 73 sviezios naujienos ir kodel jis mire? Drew underwent six months treatment for throat cancer two years ago. reiskia gerkles vezys kodel? meile cigarams jam sutrumpino gyvenima 20 metu. Mano manymu Drew jei ne meslo vartojimas is gyventu iki 93.Jis buvo gan puikios fizines formos ir jo biologinis amzius daug mazesnis uz kalendoriny bet kaipsakant jis tikriausei galvojo kaip tomas or aurius


Ha ha  ha smile !!! pasiziurekit jis net nuatraukoi su cigaru (savo mirties priezastim) http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/7565754.stm

Auris Tomas nebukit kopustgalveis pasimokinkit is kito klaidu

10

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Ką jūs čia abudu... prie kraštutinumų traukia? wink Reikėtų skirti bent tris spalvas gyvenime. Rūkymas ir alkoholio vartojimas ne vien juoda piešta.

11

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

kaip kam gerai tas taip ir darykit as turiu savo paziuras i visa sita **** ir man jos priimtinos, nesakysiu kad ir as nesu megines visi yra megine bet man tj nepatiko dejau ant sito shudo, o ka kiti daro man net neidomu. Visi geruma supranta savaip.;)

12

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

dar reiktu tema pervadinti i "ka manot apie nerukancius ir negerencius ir nesikeikiancius vaikinus" :DJuliau, taisykis big_smile

13

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

o kaip temos pavadinimas skambetu sedejimas prie pc kiaura para, nes kada cia beuzeitum tj tokia Ingrida amzinai rasi  big_smile

14

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Juliau, kazkam juk reikia daryti tvarka :Do jus, ponaiti, trikdo mano sedejimas cia kiaura para? big_smile

15

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

ne netrikdo tik idomu ar be sedejimo prie pc daugiau nieko neturi veikt? wink tvarka cia be sansu ivest big_smile

16

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

turiu turiu...dar sugebu dirbt ir studijuot ;)tvarka bus!pasake Paksas ir as juo tikiu big_smile

17

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

na studijuot ir dirbt as ir pats puikiai sugebu smile Tikek tikek tikejimas dar niekam nepakenke big_smile

18

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Juliau, darau isvada, kad ilgieji savaitgaliai ne i nauda :?bent jau man tai ju tikrai nereikia, nes neturiu as ka per juos veikt.....bet...kad viskas butu i tema parasysiu, kad ...kaip ten sakoma :Dkazkoks vyriskis sake...propaguoju sveika gyvenimo buda-geriu, rukau, mergas myliu ;D

19

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

veiki kazka ir tiek smile as irgi treciam sveiko gyvenimo budui pritariu nerukau negeriu, mergas myliu big_smile big_smile

20

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Juliau big_smile:D:Dtu nesikabinek, nes ....pasiskusiu ;D
taip, treciasis variantas visada neisvengiamai ispildomas :Do del veikimo, juk galima kartais ir nieko neveikti..pamerdet prie kompo, o tada jau kimbi i darbus wink