21

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

zinai as jos bijau lb lb tj geriau susitariam tu jai nieko nesakyk wink . Tau visiskai pritariu nieko neveikimas yra geeeras dalykas :::520 bet kad sedint prie kompo man uzpakali paskausta o atsistojus nepatogu.ka tada daryt? big_smile

22

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

na, ziurek tu man ;)jei mane dar karteli ligone pavadinsi, tai anei kaip neisdegs tau isvengti .... :Dmatos, kad dar per mazai prie kompo sedejai :Dva, as tai jau isradau budu, kad neskaudetu nieko ;Dpasileidi kokius ritmingus garsu, pakyli nuo kedes ir soki belekaip ;D

23

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

As pati nei rukau,nei geriu..ir tai trugdo kitiems..nes paprasciausiai tai kitiems sveiku protu nepaaiskinama..

24

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Vaiva, 19 parašė:

As pati nei rukau,nei geriu..ir tai trugdo kitiems..nes paprasciausiai tai kitiems sveiku protu nepaaiskinama..

visi X failai big_smile

25

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Ingrida ----> as taves jokia ligone nelaikau tik pasidomejau wink Taip as prie kompo nedaug tesedziu bet va jei taip dazniau po forumus pradesiu vaiksciot tj zinai ir man bus paskui visko smile Na pas mane tie ritmingi garsai eina vos ne visa diena tj zinai prisistoviu ir taip big_smile

26

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

na, man pasirode, kad tu ne pasidomejai, o iskart konstatavai :pnieko, as jau tau dabar galiu pasakyt, kad kabli pagavai ;Druoskis kuo patogesne kede big_smile

27

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Vaiva ----> na man tj netrukdo ne kiek wink

28

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Juliau> gal tau ir netrugdo bet ktiems tai taip net labai..kiti nesuvokia kaip galima kalbeti su tokais zmonemis kurie neruko ir negeria nes jie neturi a pasakyti ir neturi jokiu kvailu atsitikimu prisigerus... smile bet  man gerai yra ir taip moku linkmintis ir sypsotis be siu dalyku..

29

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

vat as vertinu tuos kurie neruko, nes jei myli panas tai visiskai neestetiska kai pajunti pelenines skoni (cia kai pana nerukanti, tokia kaip as big_smile ) o jei negert, tai tada nebutu ka veikt. o taip prie bokalo antro ir kalbos daugiau ir drasos big_smile ir siaip ivairiu nutikimu ir atsimeni ir prisiciudini big_smile isgert kartais irgi reikia. tik kad tai nebutu per daznai per daug, nes tada alkoholizmu kvepia o tai ner gerai, labai net blogai. kaip dazniausia vaikinai sako: "reik poros buteliuku alaus kad atsipalaiduot po darbo dienos." kartais tai tikrai galima suprast, bet ne kasdien ir ne kas antra diena. smile

30

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

ka tos moterys supranta...jums igimta i krauja prieskaistaut, matyt big_smile

31

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Lineli, Erikos komentaras i kieno ten darza? big_smile:D:D

32

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Ingrida, o ne manai kad mano komentaro paaiskinimo manes pacios klaust reiktu? ;D big_smile i ta darza kad geriau nerukantys bet kartais isgerentys big_smile

33

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Erika, kad as labai uzsinorejau sio pono dedes paklaust :Dna, man tai labiausiai patinka rukantys ir kasdien isgeriantys :)ane, Lineli :?:D

34

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

bent Ingridai as patinku :::854 :::051 Erikai as galiu pasiulyt varyt i anglija ir koki musulmona susirast, negers, nerukys.. big_smile bet busi sudo vietoj, bet juk verta, ne? ;D

35

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

;D siaubas, na ir jaunimas siais laikais, per tokias kaip tu taip visi ir daro ir ruko ir isgeria kasdien, oj  big_smile

36

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

pienburne neaiskink vyresniems ;D peace wink

37

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Linas, 23 parašė:

bent Ingridai as patinku :::854 :::051 Erikai as galiu pasiulyt varyt i anglija ir koki musulmona susirast, negers, nerukys.. big_smile bet busi sudo vietoj, bet juk verta, ne? ;D

bliamba, net apkabinai :::818kaip as seniai apie tai svajojau :::742mmm...Lineli... ;D (beje, nebuk toks nepraustaburnis, nes ir kitos isiziures i tave tongue   ) big_smile
Erika, jaunimas?:Do tai tu cia apie dede Lina, ar merga mane? big_smile:D:D

38

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Linai, juk sakiau kad gerai isgeriantys kartais. per sventes big_smile man ir lietuvoje istikruju uztenka nerukanciu negerianciu tongue

gerbiamaja tave big_smile

39

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

Erika, cia tie is anoniminiu alkoholiku klubo? ;D

40

Re: ka manot apie nerukancius ir negerencius vaikinus

o ir tokiu dar buna? nezinojau sad tada dar prasiples tokiu paplitimas big_smile