1

Tema: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Pasidalinkime koks jusu vaikino horoskopo zenklas?Ilga laika draugauti teko su liutu,ir mano giliam nusivylimui,jis buvo siaubingai nepastovus.

2

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Mano panos vaikino tai vandenis...:)
Ne horoskope esme o zmoguje...

3

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

as avinas...ir vajkinas avinas;) sutariam idealiai...vienas kita palaikom suprantam ir papildom:)

4

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

vat as irgi pritariu nuomonei, kad niekas nuo tu zenklu nepriklauso smile ir jei tiketi horoskopais, tai as is viso neturejau nei vieno vaikino, su kuriuo turejau sansu sutarti.. o kaip nekeista sutardavome big_smile

5

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Tomas, 26 parašė:

Mano panos vaikino tai vandenis...:)
Ne horoskope esme o zmoguje...


visishkai sutinku. 10 balu!

6

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Inesa, 19 parašė:

as avinas...ir vajkinas avinas;) sutariam idealiai...vienas kita palaikom suprantam ir papildom:)

o nepagalvojai, kad paprashchiausiai turejot bendru pomegiu, sutapo jusu norai ir aplinkybes? labai naivu butu manyti, kad tai lemia zhvaigzhdes o ne jus:) tiek ir tenorejau pasakyt:)

7

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Jei gerai pazinsite daugybe zmoniu ir kreipsite demesi i zenklus tai tikrai pakeisite nuomone....zvaigzdes itakoja smile tikrai itakoja

8

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Mano vaikino - skorpionas. Jis dar tamsus ir rudų akių. Apie tokius sakoma, kad jie yra žiauraus ir šlykštaus charakterio, melagiai ir nepastovūs. Visiška neteisybė :{}

9

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

mano draugo horoskopas avinas, o as svarstykles... pagal visus aprasymus mes turetume visiskai nesutarti... taciau siuo metu santykiai geri ir jokiu piktumu nera... tiesiog gal priesingybes traukia smile

10

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

o as manau, priklauso nuo to ar tikesi, kad zmogus priklauso nuo horoskopo, ar ne..jei isikalbesi, kad nesutaria jusu horoskopai ir jus ne pora, tai taip ir bus..
maniskis buvo skorpionas..nuostabus zmogus, tik truputi uzdaras.. o del ziaurumo, tai pat tiesa, tik aisq jis taip nesielgia su mylimais zmonem..

11

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

netikiu tais dalykais, kad mylimą žmogų reikia ieškotis pagal zodiako ženklą hmm
p.s. maniškio vėžys

12

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Mano vyro - jautis:D Kažkiek atitinka pagal bendrus bruožus - užsispyręs, pastovus, ištikimas...

13

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

mano vaikino vezys , ir tikrai horoskopo zenklas atitinka jo charakteri

14

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

apie liutus galiu pasakyt ta pati, jie tikrai nepastovus... ar bent jau tokie atrodo smile as toki bandziau perprasti, bet dar daug laiko praeis kol bent truputi ji perprasiu smile bet vienas dalykas yra nenuguncijamas - liutai tikrai mieli ir su jais galima pasijusti tikrai sauniausiai smile

15

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

as skorpionas-jis zuvis...vandens zenklai puikiai sutaria...idealu:)bet esme nea tame..nors charakteri kartais lemia:D patirtis;D

16

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Yra tiesos kas parasyta apie zenklus.. Bet ar tai lemia kanors? vistiek nesiskirs niekas perskaites kad vienas kitam netinkat...

17

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Mano zenklas saulys, o Jo - Mergele, pagal zvaigzedes mes du skirtingi dalykai, bet sueinam, Jis labai patikimas ir ramus, nzn kaip kiti vaikinai po mergeles zenklu gime elgias.. Tikekimas gyvenimas neleis issiskirt, nes nieko kito neradau TOKIO smile

18

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

man atrodo horoskopas neturi itakos dvieju zmoniu santikiams. ir tai yra kazkokia nesamone ieskoti zmogaus pagal kazka labai abstraktaus. vat susitinki, tarkim, vaikina - viskas liux. bet ne - pagal horoskopa jus netinkat vienas kitam. tai ka, nejau paliksi? nemanau. ir is viso kas tuos horoskopus sugalvojo?...(klausimas retorinis) akiu dumimas. remai, kurie neleidzia buti savimi ir rasti sau kazka, ko nori siela, o ne zvaigzdes.
nezinau, as esu oziaragis, nesidomejau kas man tinka ir kas ne. bet zinau viena - su visais puikiai sutariu.
paskutinis vaikinas buvo vezys. nuostabus zmogus.

19

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

...hmm...mano vaikinas yra liutas, o as taip pat..:V big_smile del nepastovumo tai tikrai pritatiu..:D ir siaip nepasidalinam itakos sferom..:D abu uzsispyre, nenusileidziam :::454ir jei nori issaugot grazius santykius, reik kuriam n nusileist..  :# big_smile
...bet siaip labai graziai sutariam ir labai daug suteikiam viens kitam silumos ir meiles, tikri katineliai:::234:::712

20

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

as vienisas vandenis smile