21

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Avinas, na tikrai karstas ir greitai uzsidegantis, nepastovus, viska daro spontaniskai..oijj kaip man nelengva :{

22

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

maniskis yra avinas o as saulys tai tenka neretai pyktis del nieku abu labai uzsispyre

23

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Per daug nesidomiu horoskopais, bet kad jautis su jauciu sudetingas variantas - tikras tiesa big_smile

24

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Liutas,tai zenklas,kurio atstovai moka suzaveti,bet,be jokio gailescio gali mesti savo partneri,vardant naujo susizavejimo objekto.Kiek pazinau vyru liutu,jie visi nepastovus ir greitai"keiciantys krypti".

25

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

mano vaikinas mergele... smile o as jautis big_smile raguota smile santykiai idealus... kol kas. laikas parodys kaip bus veliau...

26

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Mniskis yra liutukas,niu bet wisiskai jis nepanasus i karaliu,waldzia mano rankose jis tik geidzia mano swelnumo kaip mazas pukuotas padarelis smile ,o as esu dwyne.
seiip kartais tie horoskopai atitinka... nes kiek pazinojau weziu... nu tiesiog negaliu pakest,bet dazniausiai mane jie traukia smile

27

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Zydrune, 20 parašė:

Mniskis yra liutukas,niu bet wisiskai jis nepanasus i karaliu,waldzia mano rankose jis tik geidzia mano swelnumo kaip mazas pukuotas padarelis smile ,o as esu dwyne.
seiip kartais tie horoskopai atitinka... nes kiek pazinojau weziu... nu tiesiog negaliu pakest,bet dazniausiai mane jie traukia smile

...liutukai issilydo visiskai kai gauna begaline meile...bet jei jau negaus svelnumo, bus isduotas..tai jau laikykis..;) pataps karaliu despotu..:::454 big_smile zinomu ne visi atitinka tuos horoskopu aprasymus..:V..bet va kad liutai nepastovus tai tikrai..kaip mazi vaikai..nori vis kito daikto.. taciau jei atranda partneri subjektyviai tobula jam tiek dvasiskai, fiziskai, tiek protiskai..tai jau isikibs iki gyvenimo galo..:D

28

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

mano vaikinas gimes Jaucio metais ir jo zodiako zenklas jautis. jis tikras velnias,uzsispyres,nepakenciamas... uzjauciu visas merginas kurios turi tokius vaikinus...

29

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Daiva, 18 parašė:

Mano vaikino - skorpionas. Jis dar tamsus ir rudų akių. Apie tokius sakoma, kad jie yra žiauraus ir šlykštaus charakterio, melagiai ir nepastovūs. Visiška neteisybė :{}

sutinku, big_smile man tokie labai patinka siaip mano ex, skorpionas big_smile

30

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Mano pirmas vaikinas mergelė - tikras užsiknisimas... big_smile Antras vaikinas - dvyniai... smile Šiaip jis apskritai kitoks nei visi... smile Daugiau vaikinų ir neturėjau big_smile Nors buvo pretendentas vandenis... smile Patinka man vandeniai... smile

31

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Deimante, 23 parašė:

Pasidalinkime koks jusu vaikino horoskopo zenklas?Ilga laika draugauti teko su liutu,ir mano giliam nusivylimui,jis buvo siaubingai nepastovus.

su liutuku...kolkas lb mielas ir pastovus...bent kiek as zinau...

32

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

svarstykles...

33

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

as tai tikiu kokia diena gimes ir tos dienos koks zmogus yra man ir visiems mano draugams tai atitiko....(jei kam idomu,as jusu diena galeciau parasyti kas budinga ir t.t.)

34

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

jau daugiau kaip metus draugauju su liutu.. tai nuostabu! juk vaikinai liutai, kaip zverys..
juos reikia paglostyti, pagirti.. juk taip zavu kada vaikinui glostai galva.. jam gera ir tau gera..aishku, kai liutas supyxta tada sako tai, ka isties negalvoja.. sako tik tam, kad yskaudint..  paskui keliais ateina su gelemis.. kad tik atleistum

35

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

as tai aulys o mano berniukas vezys:)as labai ji myliu kad ir ka jis man padaro as ji vistiek ji myliu:=):::352

36

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

manasis begemotas dvynys:))
kazkaip ant ju ir tik uzsiraunu:)

37

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Vija, 24 parašė:

vat as irgi pritariu nuomonei, kad niekas nuo tu zenklu nepriklauso smile ir jei tiketi horoskopais, tai as is viso neturejau nei vieno vaikino, su kuriuo turejau sansu sutarti.. o kaip nekeista sutardavome big_smile


pati sakei turejau;)o ne turiu;)

38

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Roberta, 24 parašė:

Yra tiesos kas parasyta apie zenklus.. Bet ar tai lemia kanors? vistiek nesiskirs niekas perskaites kad vienas kitam netinkat...


labas Roberta noriu susirasiaj
http://forumas.ieskok.lt/imgload/658 :{}

39

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Toks pat kaip ir mano smile

40

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

na seip manau kad zenklas  esmes neturi o turi metu laikas  kazkokia vistiek  itaka vaikui gimus daro oras ar tai labai salta ar labai karsta  smile