41

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

draugavau ir su avinu ir su svartyklem,ir seip artimiau pazinojau ne vieno zodiako zenklo atstova... kiekvienam juk tenka su daug kuo susidurti. Dabartinis tai veziukas... Na bendri bruozai gal ir tinka pagal horoskopa,bet zmogaus elgesi,ydas ir privalumus nulemia ne vien zvaigzdes. Aplinka manau turi tikrai nemazai itakos.

42

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Violeta, 21 parašė:

apie liutus galiu pasakyt ta pati, jie tikrai nepastovus... ar bent jau tokie atrodo smile as toki bandziau perprasti, bet dar daug laiko praeis kol bent truputi ji perprasiu smile bet vienas dalykas yra nenuguncijamas - liutai tikrai mieli ir su jais galima pasijusti tikrai sauniausiai smile

Pritariu,kad liutai nepastovus,o ypac meiles reikaluose.;)Svarbu ivairove ir kiekis:)

43

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

as skorpionas, na o mano draugas dvinys... zinot gal siaip ir priklausau sis tas nuo zenklo bent jau mane mano draugas taip itikineja, vis prikaiso, kad as esu bloga, kad netinkam vienas kitam...

44

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Erika, 17 parašė:
Deimante, 23 parašė:

Pasidalinkime koks jusu vaikino horoskopo zenklas?Ilga laika draugauti teko su liutu,ir mano giliam nusivylimui,jis buvo siaubingai nepastovus.

su liutuku...kolkas lb mielas ir pastovus...bent kiek as zinau...

bet kartais islenda ragiukai...kartais nepagalvojes ima ka ir lepteli... hmm

45

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

abu svarstykles :-)

46

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Viktorija, 18 parašė:

as skorpionas, na o mano draugas dvinys... zinot gal siaip ir priklausau sis tas nuo zenklo bent jau mane mano draugas taip itikineja, vis prikaiso, kad as esu bloga, kad netinkam vienas kitam...

analogiskai atvirkscia situacija pas mane big_smile
as skorpionas, panele dvynys wink
kartais pagolvoji ir susimastai, kodel mes vis dar kartu? :V :V :V
visa laika priekaistai del mano neidealumo wink big_smile big_smile
na bet 4 metai kartu manau si ta reiskia wink

47

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

maniskis jautis, o as vandenis=) nzn, sunku mums sutarti neretai buna:D bet vos tik spejam susipykt, iskart taikomes=)
o seip gal zodiako zenklas kazkiek itakos zmogaus charakteriui ir bendravimui ir turi, bet manau pagrinde viska lemia aplinka, butent ji ir itakoja, kokios geros ar blogos kad ir tam zodiako zenklui budingos savybes zmoguje labiau issivystys, kurios liks prislopintos ir ne tokios ryskios.

48

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

abu avinai smile tik ash jo avinui neleidziu pasireiksht smile nespeja,nes tramdo mano avinuka smile) priesh tai buves vaikinas taip pat buvo avinas,bet ten tai labiau matesi,kad abu avinai smile o dabartinis labiau atspindi mergele,o ne avina big_smile bet man dar geriau nuo to,galiu ragiukus rodyti wink

49

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

nelabai cia jau nuo tu horoskopu ir priklauso kas, jei bus noras sutarti vienas su kitu, tai manau problemu tikrai pamazes ir santykiai aisku geresni buna, nors aisku visada iskyla kazkokiu sunkumu ir is karo nereikia cia kisti horoskopu.

50

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Violeta, 21 parašė:

apie liutus galiu pasakyt ta pati, jie tikrai nepastovus... ar bent jau tokie atrodo smile as toki bandziau perprasti, bet dar daug laiko praeis kol bent truputi ji perprasiu smile bet vienas dalykas yra nenuguncijamas - liutai tikrai mieli ir su jais galima pasijusti tikrai sauniausiai smile

joa liutai nepastovus ir beje labai pavydus

51

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

mano vaikinas tai avinelis:)

52

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

aš žuvis, o mano vaikinas tai pat smile

53

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

vėžys tai ir buvo grynas vėžlys.

54

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

kas mano kad mejle priklauso nuo zvaigzdziu taj ejna sau...gi gerai pagalvojus vienam zurnale rasoi kad tu butum ideali pora..o kitame kad jau klaikiai sutartumet...tiesiog nerejkia perdaug pasinest ant tokiu dalyku... wink:)

55

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

pvz mano baxuras liootas ir as liootas..viskas ciki..o krc daug kur raso kad deja mes nerealiai blogai turetume sutrat...NESAMONE....

56

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Mano vaikino zenklas skorpionas sunkus harakteris bet taikosi prie manes o as prie jo musu santykiai idealus

57

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

as skorpionas, o jis avinas..pykstames taikomes ir vel pykstames ir taip visa laika bet dar kartu

58

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

... ash zuvis, jis vandenis... labai gerai sutariam...

59

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Roberta, 24 parašė:

Yra tiesos kas parasyta apie zenklus.. Bet ar tai lemia kanors? vistiek nesiskirs niekas perskaites kad vienas kitam netinkat...

mano variantas smile Pasitaiko pykchiu..ypach del principu.. bet pasipykstam pasipykstam ir pamatom, kad viens be kito negalim smile Shiaip ir ne itin tikiu ash horoskopais ir pagal tai zhmogaus tikrai nesirinkchiau.

60

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

AS AVINAS,JIS JAUTIS,,,,HM,,,,,,MANAU ATRADOME VIENAS KITA,,BET TIKRAI NETEIKIU DEMESIO PER DAUG I ZODIAKU SUDERINAMUMA,,,PASKAITAU SAVO ,JO HOROSKOPUS,,,BET NIEKO DAIGIAU,,,AISKU CHARAKTERIAI TAI PANASUS,,,,ABU UZSISPYRELIAI,KARSTAKOSIAI,ABU NORIME BUTI TEISUS,,,BUVO DRAUGYSCIU SU LIUTAIS,O MAI GAD,,,,,,,,,,,,VIENAS TAI APLAMAI KAZKOKS PARANOJIKAS BUVO,,,,VAPCE,,,,ANTIEK BUVO ISIKLIOPINES,KAD VOS NE VISKA DARE ,KAD TIK NEBUCIAU SU NIEKUO KITU,ISSKYRUS JI,,,,OJ KIEK KENTEJAU,,,O JAU KOKS LIEZUVIO NELAIKYMAS UZ DANTU,KOKIE JIE PLIURPALAI,,,,GALIT BUTI TIKROS ,KAD JIE VISKA ISSIPLIURPIA DRAUGAMS,,,,,NEPATINKA MAN TOKIE ZMONES,KURIE ASMENISKUS ,INTYMIUS SANTYKIUS VISAM PASAULIUI ISPLIURPIA,,,,,FUE,,,