1

Tema: Atjungineja

Kodel mane vis atjungia nuo ieskoko.kai tik ketinu kam nors parasyt ar anketa paziureti ar siaip kazkur paspausti praso man isnaujo prisijungti
galvojau gal pass reik pasikeisti,bet pasikeiciau,bet tas pats
kame beda??

2

Re: Atjungineja

Gal kokiai administratorei nepatikai wink

3

Re: Atjungineja

jie atjungia karkur kas 2 minutes, nes tipo nieko nedarai, tai ir atjungia, bet kartais laiska parasyti uztrunka ilgiau nei dvi.. tai jau seniai ismokau wordo faile parasyti laiska, tada copy - paste i ieskoka, bet siaip reiktu patobulinti administratoriams sistema, nes jie skatina zinutes, labas, kaip tau sekas, o ne normalu ilgalaiki susirasinejima:(

4

Re: Atjungineja

cia bugas, jis ir man kartais pasireiskia, tik maximum karta per menesi...

5

Re: Atjungineja

man tai kurkas dazniau

6

Re: Atjungineja

problema žinoma, bandoma aiškintis.

7

Re: Atjungineja

jau jus koki menesy jeigu ne daugiau bandote aiskintis,bet kaip nieko tai nieko,beto pas mane problema su archyvu.kazkodel tik viena puslapi rodo,nors ju kurkas daugiau turetu buti

8

Re: Atjungineja

Mantas, 19 parašė:

jau jus koki menesy jeigu ne daugiau bandote aiskintis,bet kaip nieko tai nieko,beto pas mane problema su archyvu.kazkodel tik viena puslapi rodo,nors ju kurkas daugiau turetu buti

Tik perskaitęs temą - pagalvojau apie tave (berods bendravom jau ne kartą).
Aš ne programuotojas, nors programavimo pagrindus žinau, bet susidarė įspūdis, kad tau ši problema pasireiškia dažniausiai. Aš neneigiu, kad jos nėra, yra ir daugiau nusiskundimų. Programuotojas visą tai žino. Tiek aš (sysadminas), tiek programuotojas - ieškojom problemos, bet neradom sprendimo. Tai nereiškia, kad mes nuleidom rankas. Tiesiog reikia laiko. Ne viskas taip paprasta, kad atrodo.

9

Re: Atjungineja

Edvardas, 27 parašė:
Mantas, 19 parašė:

jau jus koki menesy jeigu ne daugiau bandote aiskintis,bet kaip nieko tai nieko,beto pas mane problema su archyvu.kazkodel tik viena puslapi rodo,nors ju kurkas daugiau turetu buti

Tik perskaitęs temą - pagalvojau apie tave (berods bendravom jau ne kartą).
Aš ne programuotojas, nors programavimo pagrindus žinau, bet susidarė įspūdis, kad tau ši problema pasireiškia dažniausiai. Aš neneigiu, kad jos nėra, yra ir daugiau nusiskundimų. Programuotojas visą tai žino. Tiek aš (sysadminas), tiek programuotojas - ieškojom problemos, bet neradom sprendimo. Tai nereiškia, kad mes nuleidom rankas. Tiesiog reikia laiko. Ne viskas taip paprasta, kad atrodo.

as irgi turiu kitur problema, kai tiesiog ant javos serverio nesusikuria sesija, tada yra funkcija "priverstinis sukurimas" jei automatiskai nesusikuria, na ir ka, kartais zmogus bando prisiloginti, ir gaunasi nesamone, nes sesija "null". Tai fig znajiet", ar serveriu konteineris grybauja, ar narsykles, ar tiesiog reikia pacia naujausia versija atsisiusti (nors ir ant senu versiju milijonai aplikaciju kaip ir be problemu sukasi). Tai ziauriai nepatinka tokie bugai, kur jau slypi ne tavo kode, o dar giliau.

10

Re: Atjungineja

na kaip nieko taip nieko nei daryta nei stengtasi daryti kazka i teigiama puse sad gaila...

11

Re: Atjungineja

mane irgi vis dar atjungineja :V ir daznai neimanoma laisku atrasyt, nezinau ar zmones juos gauna :V

12

Re: Atjungineja

pasirodo ne man vienam taip smile

13

Re: Atjungineja

o bandėte susikurti nauja anketa ir su ja pabandyti panaršyti??????????????????? šeip, pasižiūrėti ar ir su ja taip pat išmetinės?

14

Re: Atjungineja

susikurciau tokiu atveju jeigu visi taskai,kontaktai pereitu tenais