1

Tema: Alkoholis ar narkotikai?

Ką jaučia žmogus parūkes žolės?
Kuom skiriasi tai nuo įprasto būdo atsipalaiduoti, prisigerti?

2

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Alkoholis zymiai geriau...:)

3

Re: Alkoholis ar narkotikai?

jau geriau alkoholis.. nors bendroj sumoj, geriausia is viso vengti svaigalu neaiskiais kiekiais

4

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Esu grieztai pries bet kokiu narkotiku vartojima, o saikingas alkoholio vartojimas neturetu padaryti dideles zalos...

5

Re: Alkoholis ar narkotikai?

geriausia tai kai turi manija saldumynams ir sportui... smile tada niex neturi nukenteti... wink

6

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Gintė, 19 parašė:

Esu grieztai pries bet kokiu narkotiku vartojima, o saikingas alkoholio vartojimas neturetu padaryti dideles zalos...


o kada nors mąstei, kodėl žmonės vartoja alkoholį?

7

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Siga, 15 parašė:

geriausia tai kai turi manija saldumynams ir sportui... smile tada niex neturi nukenteti... wink

norai keičiasi...

8

Re: Alkoholis ar narkotikai?

nei vienas,nei kitas nera gerai.bet jei man reiktu pasirinti,rinkciausi alkoholi.

9

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Erika, 16 parašė:

nei vienas,nei kitas nera gerai.bet jei man reiktu pasirinti,rinkciausi alkoholi.


gal galėtum paaiškinti, kodėl?

10

Re: Alkoholis ar narkotikai?

as tai rinkciaus alkoholi.. maziau smegenis eda.. gyvenau puse metu su kaimynu-zolininku.. menkas malonumas turiu pasakyt.. hmm

11

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Kodel zmones pradededa varoti kvaisalus? Hm, manau yra dvi pagrindines priezastys:kai zmogus gyvena per gerai,viska turi, gauna to ko uzzsimano ir tada jam vis norisi dar kazko naujo, kazko neiprsato paivairinti gyvenima ir antra priezastis, kai zmogus gyvena blogai, turi vidiniu sunkumu yra depresuotas, sunkiai atsipalaiduoja, tada pradededa ieskoti dalyku, kurie jam padetu uzsimirsti, nes pats to neva padaryti negali.

12

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Gintarė, 20 parašė:

Kodel zmones pradededa varoti kvaisalus? Hm, manau yra dvi pagrindines priezastys:kai zmogus gyvena per gerai,viska turi, gauna to ko uzzsimano ir tada jam vis norisi dar kazko naujo, kazko neiprsato paivairinti gyvenima ir antra priezastis, kai zmogus gyvena blogai, turi vidiniu sunkumu yra depresuotas, sunkiai atsipalaiduoja, tada pradededa ieskoti dalyku, kurie jam padetu uzsimirsti, nes pats to neva padaryti negali.

visiskai sutinku su Gintares nuomone...beje kvaisalus gali vartoti ir vartoja dazniausiai tokie zmones, kurie turi pakankamai pinigu juos nusipirkti...nors buna visaip....galima susirasti ir idomesniu dalyku nei kvaisalu ar alkoholio vartojimas....

13

Re: Alkoholis ar narkotikai?

na nezinau kaip kitiem bet kai as pirma karta parukiau zoles ir nuejau i diske tai man tikrai malonu nebuvo.bet nezinau gal tai delto kad pries tai buvau alaus siektiek isgeres . bet seip manyciau kad geriau alus smile))

14

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Mykolas, 19 parašė:

na nezinau kaip kitiem bet kai as pirma karta parukiau zoles ir nuejau i diske tai man tikrai malonu nebuvo.bet nezinau gal tai delto kad pries tai buvau alaus siektiek isgeres . bet seip manyciau kad geriau alus smile))

gal geriau alaus... manau ir aš...

15

Re: Alkoholis ar narkotikai?

geriause alus, kas nori  :::536 ?

16

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Arminas>> statai? smile)


Shiaip ish tiesu alkoholi renkasi dazhniau, nes visuomeneje yra tokia nuomone, kad prie jo lechiau priprantama, o shiaip visi mes jauchiames visagaliai ir manom, kad bet kada sustot galesim wink.

Zholes parukius vieniems buna gerai, kitems - ne. Gali prasideti haliucinacijos, nuotaika labai pakilti arba labai pablogeti (ne ish asmenines patirties).

17

Re: Alkoholis ar narkotikai?

o ka gali zinoti:::639

18

Re: Alkoholis ar narkotikai?


sveiki vaikuciai. visiems po bacardi ...;))))))

19

Re: Alkoholis ar narkotikai?

gintare,is kokios knygos sitas israsas ???

20

Re: Alkoholis ar narkotikai?

aik aik arminas ...visiems veikia,tik sieno nedumk ..