41

Re: Alkoholis ar narkotikai?

narkotikai. visom 5 už. ;]

42

Re: Alkoholis ar narkotikai?

viskas gerai kai saikingai;p

43

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Sav, 17 parašė:

narkotikai. visom 5 už. ;]

na, tu jau žinomas tipas.... nieko kito ir negalėtum..

44

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Steponas, 42 parašė:

viskas gerai kai saikingai;p


o šiuo metu nesi užsimetes...?

45

Re: Alkoholis ar narkotikai?

jau geriau alkoholis   man geriau pasigerti nei nusinuodyti....

46

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Viktorija, 24 parašė:

jau geriau alkoholis   man geriau pasigerti nei nusinuodyti....

Nuo alkoholio nusinuodija kurkas daugiau zmoniu nei nuo narkotiku siaip..:D

47

Re: Alkoholis ar narkotikai?

siaip jau nelabai jei netampi melynanosiu....o po 100g yra rekomenduojama net literaturoje mokslininku tyrimai parodo kad butina kraujotakai pagreitinti veikima ir t.t.t apie narkotiku nauda dar neradau teigiamos literaturos...

48

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Marichuana yra kaikuriose valstybese iteisinta kaip vaistas...Nepamenu smulkmenu, seniai skaiciau bet taip yra..:D

49

Re: Alkoholis ar narkotikai?

prostitucija irgi daug kur iteisinta ir geju bei lesbieciu santuokos....iteisinta bet ne del vaistu....vieninteliai vaistai - narkotikai tai vezininkams kai jau nieko nebegali padaryti mirties turi laukti skausma mazina ne tik morfijus....morfijus irgi narkotikas

50

Re: Alkoholis ar narkotikai?

o iteisina todel kad mafija valdo valstybe...kaskas is to turi naudos todel ir iteisina jei neklystu kokioje brazilijoje ar kt pietu amerikos valstijoje ir yra iteisinti narkotikai juk ten plantaciju plantacijos ju auginama dziunglese...

51

Re: Alkoholis ar narkotikai?

o visu geriausia varyt ant amerikietisku kalneliu ir tada apsvaigimo laipsnis bus pats didziausias ir maloniausias!!
nors nenukrypstant nuo temos, tai geriau rinkciausi alkoholi! ALU!!!!!:=)

52

Re: Alkoholis ar narkotikai?

nevarau ant amerikieciu tiesiog skaityk straipsniu daugiau....juk mes viska is vakaru kopijavom pris gera desimtmeti...

53

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Jus visi nesat teisus jus tik pagalvotite... kiek yra padaryta nusikaltimu apsvaigus nuo aukoholio  jai tie visi nusikalteliai butu "apsipaline" kitaip priruke ZOLES mano manimu mentai neturetu ka veikti...

54

Re: Alkoholis ar narkotikai?

tas pats apsvaigimas tik nuo zoles pradeda ir paranoja vystytis....ir balti arkliai skraidyti nieks ir nesako jei truputi isgeri nebuna nei avariju nei ko tam paiimami vairuotojai kurie parveza...man visada tenka drauga parvest is baliuku...

55

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Viktorija, 24 parašė:

nevarau ant amerikieciu tiesiog skaityk straipsniu daugiau....juk mes viska is vakaru kopijavom pris gera desimtmeti...[/quote
narkotikai (savotiski) buvo senu senovej.. paplite jie visame kame smile ir nuo ju neapsisaugosi..o del kopijavimo kitu saliu nera blogai(neskaitant visu brudu), ir taip Lietuva biski atsilikus..

:=D

56

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Viktorija, 24 parašė:

siaip jau nelabai jei netampi melynanosiu....o po 100g yra rekomenduojama net literaturoje mokslininku tyrimai parodo kad butina kraujotakai pagreitinti veikima ir t.t.t apie narkotiku nauda dar neradau teigiamos literaturos...


matai, apie narkotikus mes nesenai ir prakalbome balsu...

57

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Tomas, 26 parašė:

Marichuana yra kaikuriose valstybese iteisinta kaip vaistas...Nepamenu smulkmenu, seniai skaiciau bet taip yra..:D


kai prisiminsi smulkmenas ir aš norėčiau apie jas sužinoti...

58

Re: Alkoholis ar narkotikai?

kai zmogus gyvena blogai,,jis netures babkiu kvaisalams,sekantis zingsnis>gaut  babkiu,po to kaliuze..pries pradedant ka nors vartot,,pagalvok,ar turesi babkyciu,na o jei turi<vartok,velaiu uzteks babkiu ir detoksikacijos klinikai,,jei taip nori,,,

59

Re: Alkoholis ar narkotikai?

Na esu per jauna siai temai,bet vis vien pareiksiu savo nuomone.Turejau drauga narkomana.Kai apsinesdavo visada skambindavo man,buvau durna ir nesuprasdavau kame esme...pasiklausius kazkaip siurpas nukresdavo,todel geriau nusigerciau nei tapciau narkomane.

60

Re: Alkoholis ar narkotikai?

ir alkoholis  ir cigaretes  ir visa kita  yra narkotikas seip  nzn  man asmeniskai geriausia  yra alaus atsigert  kadangi pats nerukau tai ir zole  neteikia malonumo  ,geriausia ALUS  smile

Žinutės: nuo 41 iki 60 iš 62

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Naujienos / Apie Viską → Alkoholis ar narkotikai?