581

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Titanikas (1997)

http://ufagrad.info/wp-content/uploads/2018/02/d3ed20ae758a95e47fac463949e13801.png

582

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Nesavanaudiška, tyra meilė...Nejaugi tik filmuose...

583 (redagavo Aš ir Tu 2018-09-23 11:21)

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Žinoma, ne. Tik reikia tikti.

Ji savanaudiška. Bet tokia, kokios reikia abiems.

584

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Aš ir Tu parašė:

Žinoma, ne. Tik reikia tikti.

Ji savanaudiška. Bet tokia, kokios reikia abiems.

Lb.teisingai, būtent norim tokios, kad tiktų abiems.

585

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Taip.

586 (redagavo Valdas 2018-09-23 15:59)

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Aš noriu dar kartą pažiūrėti Titaniką, todėl jungiu. Tos jų bendravimo scenos - tokios žavingos. Nors vaidyba (jų tarpusavio elgesys) kai kur galėtų būti geresnė. Ir svajoju, kaip žiūrėtume šį filmą kartu su Rudene. Valgydami nežinau ar popkornus, bet ką nors. wink

587

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Na, na neprisisvajokim. Man lb.graži scena, kai jie lediniam vandenį...Ir kai skęsta tas pakabukas su brangakmeniu...Bliaunu balsu...:::008

588 (redagavo Valdas 2018-09-23 16:27)

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Būtinai turim prisisvajoti. wink

O man gražiausia - kai jis ją piešia. O graudžiausia - kai ji bendrauja su juo negyvu, jis atsikabina nuo ledo ir nugrimzta, o ji iš paskutiniųjų nuplaukia prie švilpuko ir ima švilpti (ši akimirka - stipriausia). Gyvenimo Instinktas, Meilė ir Muzika.

https://www.youtube.com/watch?v=8MJxxmrWO6s

'There is a boat, Jack'.

589

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Na taip, svajonės irgi mūsų gyvenimo dalis, spalvos...:::008

590

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Aš ne apie svajones, bet tu tokia beprasmiškai kategoriška. wink

591

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Aš dar blogesnė, negu jums atrodo. Kartais bjauriai ciniška. Mes juk visokie, žiūrint kokį vilką kada savyje maitinam. Linkiu išlikti tokiu geru, koks dabar esat ir kai būsit mano amžiaus...

592 (redagavo Valdas 2018-09-23 16:29)

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Jokiu savo blogumu moterys manęs nestebina. O palinkėjimą priimsiu po susipažinimo. wink

593 (redagavo Sulamita 2018-09-23 19:40)

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Titanike viena iš geriausių scenų, kaip pralošiami du bilietai. Ir koks Di Caprio su draugeliu laimingas bėga į laivą. Pavėluoja, bet iš paskutiniųjų įsikabaroja...
Ir čia be ironijos - jis nugyveno puikų gyvenimą, mirė mylėdamas ir pasiaukodamas, jaunas ir gražus.
Tų dviejų pralošusių bilietus mirtis būtų bevertė - gal taip netikėtai dovanoti gyvenimai privertė juos kažką.. savy pakeisti.

594 (redagavo Valdas 2018-09-23 20:22)

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Kas žino. Gal turėti vaikų būtų tikusi ir su vienu iš tų, kurių bilietus laimėjo, ir įvyktų kažkas panašaus. O DiCaprio ją apvaisino ar ne? Tos vietos neprisimenu. Jei taip - tada mirtis ne beprasmė. Jei ne - tada ne.

595

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Valdas parašė:

Kas žino. Gal turėti vaikų būtų tikusi ir su vienu iš tų, ir įvyktų kažkas panašaus. O DiCaprio ją apvaisino ar ne? Tos vietos neprisimenu. Jei taip - tada mirtis ne beprasmė. Jei ne - tada ne.

Taip, filmas pagrįstas tikrais faktais. Ta moteris pagimdė dukrą.

596 (redagavo Valdas 2018-09-23 20:25)

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Tuomet puiku. Tada viskas, ką jis padarė, kad jos abi liktų gyvos (ir jis pats joje) - nuostabu.

597

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

**** koks tu durnas, prisijunges gal 3 anketom i ta pacia tema rasineja xD

598

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Rudenė parašė:

Na, na neprisisvajokim. Man lb.graži scena, kai jie lediniam vandenį...Ir kai skęsta tas pakabukas su brangakmeniu...Bliaunu balsu...:::008

…tikrai gaila deimanto buvo big_smile as tai vos i ekrana neisokau noredama ji nugriebt big_smile big_smile big_smile

599 (redagavo Valdas 2018-09-23 22:43)

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Deivil parašė:

**** koks tu durnas, prisijunges gal 3 anketom i ta pacia tema rasineja xD

Durnas, nes 3 anketom prisijungęs? ;DDD Deb*ilas visiškas, vaikų darželio lygio šū dų paišytojas. ;D
Daune, aš galiu iš kiek noriu anketų rašyti į visas temas, nes tai leidžiama šiame puslapyje, ir kiek noriu karštų žinučių, kada noriu, ribotas tri peri. ;D

600

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Laimute parašė:
Rudenė parašė:

Na, na neprisisvajokim. Man lb.graži scena, kai jie lediniam vandenį...Ir kai skęsta tas pakabukas su brangakmeniu...Bliaunu balsu...:::008

…tikrai gaila deimanto buvo big_smile as tai vos i ekrana neisokau noredama ji nugriebt big_smile big_smile big_smile

Aš įsivaizdavau, kad ji tą deimantą tarsi jam, gal ir jūrai paaukojo, kaip kad nuskendusius pagerbia mesdami į vandenį vainikus ir gėles, nes jie ir jūra tampa viena...