1

Tema: link vestuviu...

papasakokit kaip tai buvo, kur ir kaip jis jums pasipirso. ta visa romantiskiausia dali.
o jei dar to nesulaukete, tai papasakokit kaip visa ta isivaizduojate wink

2

Re: link vestuviu...

na as nei isivaisduoju, nei man taip buvo, bet neperseniausiai esu macius kazka idomaus big_smile ... netycia...
zodziu einu einu paupiu (su savo ciucka big_smile )..gilu vakara, tamsu...  ir kazkas svyti toliau pesciuju sankryzoje, mano kelio pabaiga big_smile  o ten, prie kranto (sesupes big_smile ) pastatytas, uzdengtas balta staltiese stalas... ant jo stovi dvi taures sampano, o  vidury trisake zvekide su zvakutem, dvi kedutes... big_smile is sonu visur zvakuciu ant zemes ir pratestas takas vedantis link to stalo...einu tolaiu ..pasilakste suniukas gristu link namu ir sedi poriuke mergycka laiminga...o kas juokingiausia.. ten draugai sumaste, matomai padeti vyrukui , nes uz krumu slapstesi trys, keturi berot pankes 2 ir baxuriukai 2 ;D ;D  ;D nu zodziu labai grazu ir labai LABAI romantiskai atrode net uzpavydejau :::818

3

Re: link vestuviu...

reikejo tau sestis i ta kede kol mergaites tos nebuvo big_smile

4

Re: link vestuviu...

aham, jau variantas tai ne is eiliniu smile

5

Re: link vestuviu...

Erikut, maziau galvok :pkazkaip mastau, kad net nefaina itart, kad bus tas momen tas tuoj :?

6

Re: link vestuviu...

aj kazkaip per daug ir nelaukiu, bet tiesiog zinai Ingridut, ta moteriska intuicija.... big_smile

7

Re: link vestuviu...

ziurek, kad nebutu atvirksciai, kokiu skyrybu big_smile juokauju smile

8

Re: link vestuviu...

o as tai noreciau kad man pasipirti galetu bet kuruo matu laiku svarbu kad tai butu laukia big_smile labai megstu gamta big_smile kokius dobilus supinti i fainuti zieduka ar zieduka i dobilus big_smile arba zvejiboj butume ir tipo sakytu palaikyk mano meskere  ar ten sakytu istrauk kazka tai ir ten zieduka randu ;D nzn ..arba i koki zirgyna o tie arklei papuosti kaip jaunikis ir jaunoji big_smile kazka orginalaus ir nerealaus galetu sumastyti big_smile bet kas.... kas su mylimu zmoguciu susija yra fantastiska big_smile

9

Re: link vestuviu...

Rasa, alia romantike is prigimties smile

10

Re: link vestuviu...

kaip ten sakoma, priesingybes traukia big_smile tai tau, Rasel, nenuskilo, tavo bernelis bus ne romantikas ;Dnebus anei sieno kupetos, anei rutu vainikelio ;D bus aliumininiai puodai, "soda" plaut buteliukams ir TV, kuri ziures tavasis, grizes is darbo, nes jis pavargo, o tu juk i darba neini, o namuose juk nedirbi, nes tai ne - darbas big_smile:D:D

11

Re: link vestuviu...

Ingrida, 22 parašė:

kaip ten sakoma, priesingybes traukia big_smile tai tau, Rasel, nenuskilo, tavo bernelis bus ne romantikas ;Dnebus anei sieno kupetos, anei rutu vainikelio ;D bus aliumininiai puodai, "soda" plaut buteliukams ir TV, kuri ziures tavasis, grizes is darbo, nes jis pavargo, o tu juk i darba neini, o namuose juk nedirbi, nes tai ne - darbas big_smile:D:D

tai va panasu bandau ispirti is savo sideles, nes per daug realistas ir zemiskas, jis kaip hierarchinis padaras...moteris daiktas ir visos turi suktis aplink ji ;D siaubas ;D gerai kad apsiziurejau anksciau nei patekau i spastus ;D

12

Re: link vestuviu...

apie zieda svajojau beveik septynis metus,laukiau kol pasipirs ir t.t. bet siandien manes nei su peiliu nepriverstu teketi