1

Tema: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

man labiausei patinka tokie fyfinukai pusiau big_smile nu ne tie kur puosesi daugiau uz mane big_smile

2

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

man patinka klasikinis, nebūtinai turi ryšėti kaklaraišį, bet toks tiesiog mielas...

3

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

o as maniau, kad treningas smile

4

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

trenigai,skusta galva,ciornij bumer ir bagazineje deze alaus ir deze degtines big_smile

5

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Man tai patinka kieti  berniukai , ekstremalai , biski isdyke , biski fyfiukai. smile

6

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

na man patinka tokie kurie nebijo ekstremaliu pojuciu,sexy fyfukai....bet ne tokie kurie veidrodeli kiseneje nesiojasi:::049 bet romantiski.....:::716:::716ir geri lovoje:::717

7

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Zodiu fyfukai patinka cia daugeliui mtau.Tad vaikinai-bukime fyfukais:)

8

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

vaje, kur pasaulis ritasi. yikes

9

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

O nepatinka vyrai kurie yra vyrai. Nes kaip matau kuo toliau tuo labiau visom panom patinka moteriski bernai.. Tai gal vyram turetu tada patikti vyriskos panos..?

10

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

o man tai patiktu tokia vyriska kur galetu pati sau masina susitaisyti be serviso pagalbos ir nedejuotu kad cia salta ar cia karsta smile smile bet prie viso to jinai vistiek turetu atrodyti labai moteriskai su visais moteriskais privalumais wink

11

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

ai, cia mazdaug tie fifukai tik ant kapazuchos mergaitems wink realiai tai treningai valdo , as uz juos wink

12

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Geros kokybės marškiniai ir klasikiniai džinsai su padoriai veikiančiu užtrauktuku

13

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

per dzinsus sunku ka uzciuopti,o va treningiukai valdo,zinai su kuo turi reikala

14

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

ai vyrai graziausi buna be drabuziu:D

15

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Birute, 21 parašė:

ai vyrai graziausi buna be drabuziu:D

Cia butu, taip suprantu, nudistu stilius? Ar grupuote?:)

16

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Laura, 23 parašė:

per dzinsus sunku ka uzciuopti,o va treningiukai valdo,zinai su kuo turi reikala

dzinsai labiau aptempia, o treningai kabo tongue big_smile

17

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

     Svarbu ne mada, o stilius:::016:::024 ir kaip viena is paneliu sake- su padoriai veikiančiu užtrauktuku. 
      :::d04Grazus dirzas prie kelniu visuomet tinka, (net prie dzinsiniu) puosia, be to tai galetu buti puiki dovana is merginu puses.

18

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Mano nuomone drabuziai turi buti taikomi prie progos. Treningai nera stilius. Sportine apranga tinkama tik sporto salei ar kelionei i gamta. Kasdienai dzinsai ir marskiniai, o prie progos galima ir ka nors graziau apsirengti.

19

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Vyriskas toks smile

20

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Martyna, 21 parašė:

Geros kokybės marškiniai ir klasikiniai džinsai su padoriai veikiančiu užtrauktuku

Va tu saunuole, cia gerai pastebejai... big_smile