1

Tema: nu rėžkit išmintį:)

pasidarė idomu vienas dalykėlis-kiek ilgai jūs,vaikinai, galite gaudyti akimis panelę, tačiau prie jos neprieiti? jums tada baisu,kad būsite atstumti,ar tiesiog idomu patirinėti ta zmogu:)?

2

Re: nu rėžkit išmintį:)

Viskas priklauso nua paneles paugsi suprasi kaip reikia elgtis kad prie taves prieitu smile

3

Re: nu rėžkit išmintį:)

Aš bijau fyfų sad Nes jos kreivai žiūri į tamsius žmogeliukus sad

4

Re: nu rėžkit išmintį:)

Pamenu kazkada mokykloj patiko man viena panele. As ja gal pora menesiu akim nulydedavau ir viskas, bet buvo malonu stebet ja.  Gal kaip temos autore sake ir baisoka, kad neatstumtu.:::010

5

Re: nu rėžkit išmintį:)

Galima gaudyt panelę akimis, kol ji dings iš akių. Tik svarbu gaudyt paslapčioms, nes ji gali pagalvoti, kad tu nesveikas. Nebandžiau dar taip prieiti ir užkalbint. Nesu labai šnekus. nelabai žinočiau ir nuo ko pradėt pokalbį su nepažįstama panele.

6

Re: nu rėžkit išmintį:)

Zilvinai,tu kaip visada  vietoje ir laiku,nereikia nei ju gaudyti nei sekti,tiesiog nusisypsoti ir paziureti tiesiai i akis,kam tas vargas,paprastumas tiesus kelias i :::402

7

Re: nu rėžkit išmintį:)

Na aš jau beveik veteranas šioje srityje, tai mano patirtis yra tokia (jaunekliai - mokykitės:D ):
ar ilgai ar trumpai, čia ne klausimas. Pasižiūri į merginą/moterį, ji po sekundės ar kelių pasižiūri į tave. Kai įvyksta akių kontaktas, ir ta akimirka, kai jūsų žvilgsniai susikirto ir išsiskyrė, na tai trunka sekundė, na 2.. tada viskas sprendžiasi. Jeigų jūsų žvilgsniai susitiko ir užtruko tas 2 sekundes - reiškia patikai, eik drąsiai ir pasiimk ją.. praktiškai pochui ką tu jai sakysi ir šnekėsi;). Žinoma nusišnekėti irgi negalima.  Beet.. jeigu jūsų žvilgsniai išsiskyrė vos po sekundės dalies, ji į tave nežiūri ir nešypteli, tai gali žiūrėt nežiūrėjęs - šansų praktiškai 0. Aš asmeniškai negaištu laiko ir gaudau kitą akių kontaktą;) Tas veikia, bet tai reikia įvaldyt;) O tam prireiks ne vienų metų;) Sėkmės augant kolegos:D

8

Re: nu rėžkit išmintį:)

tai ka taip ir vaikstai per miesta ir ziurai kekvienai y akis manau viena diena prasileisi koky smugely nuo jos bachuriuko

9

Re: nu rėžkit išmintį:)

Rimutė, 19 parašė:

pasidarė idomu vienas dalykėlis-kiek ilgai jūs,vaikinai, galite gaudyti akimis panelę, tačiau prie jos neprieiti? jums tada baisu,kad būsite atstumti,ar tiesiog idomu patirinėti ta zmogu:)?

jei patinka tai ir ziuri smile akys mato akys nori smile tas pats kaip ir su maistu, nors ir privalges, bet jei skaniai atrodo tai ir varva seile .. smile

10

Re: nu rėžkit išmintį:)

del vestuviu viskas cia:D

11

Re: nu rėžkit išmintį:)

merginos pacios pasikele ir kad patinka neina jofana:D