1

Tema: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Nėra moters, kuri negalvotų, kad ji vertesnė už kitą.. dažnai moterys, merginos nuvilioja savo geriausių draugių vaikinus, išduoda paslaptys, apkalba...ar galima buti užtikrintai, kad geriausia draugė yra patikima?

2

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Jei ji geriausia draugė (pabrėžiu),tuomet-gali.Gali pasitikėti ir tikėti.
Bet jei tik tuo atveju jei Jūs abi žinot ir tikit savo santykių tvirtumu.

3

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

teko bendrauti su labai daug, labai daug merginu, kurioms kojas yra pakisusios ju geriausios drauges, arba del smeizto,arba del nuviliojimu, arba bandymu, ar del nesveiko pavydo. Kazkas jau genuose yra, tad nemazai merginu geriausias drauges renkasi vaikinus.  Nesakau, kad nera normaliu draugiu ir merginu tarpe, tiesiog labai daznai buna, kad paima, viena diena ir viskas apsivercia smile

4

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Ilona, 18 parašė:

Nėra moters, kuri negalvotų, kad ji vertesnė už kitą.. dažnai moterys, merginos nuvilioja savo geriausių draugių vaikinus, išduoda paslaptys, apkalba...ar galima buti užtikrintai, kad geriausia draugė yra patikima?

galima tik vienu atveju jeigu tavo drauge buldogo veisles kale, nu ten beleik 99 procentai istikimumo tik reikia sasysku visalaik turet

5

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Niekada zmogaus negalima pasitiketi 100 procentu...o ypac merginu ( akmuo net ir mano darze (as sugebu))

6

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

geriausia tavo drauge,kuriai tu patiki visas savo paslaptis,au kuria apie viska kalbi be tabu-gali virsti arsiausiu tavo priesu...toks gyvenimas,o del pasitikejimo-asmeniskai negaliu visu 100% pasitiketi net savimi,tad...;)

7

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

jei ji tavo geriauia, tai taip, taciau draugu geruma pasirodo, kai patenki i beda. reikias moket atpazint gerus draugus, tada galesi but tikras, nors ir tuos pacius dar laikas patikrins. o del intrigu, vaikinu nuviliojimu ir pan, tai rinkites drauges su skirtingu skoniu, nei jusu, ta ir nenuvilios, nes paprasciausiai jusu vaikinai joms nepatiks big_smile taip pat galima draugis visad turet ir vaikinus pasonej wink

8

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

jeigu ji tavo geriausia drauge IR (lb svarbu) tu irgi esi jos geriausia drauge, ir kaip kazkas minejo abi pasitikit jusu santykiu tvirtumu, tada galima pasitiket pilnai. bent jau as visada pasitikejau savo geriausia drauge. ir siaip as linkus zmonem pasitiketi=) bet yra vienas BET. jeigu tau ji - geriausia drauge, o tu jai - tik dar viena drauge, tada yra kitaip=)

9

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

jokiu budu negalima tiketi draugemis....teko nusivilti.bukite budrios,kiekvienos naguciai y save......

10

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

bet jei draugemis negalima tiketi, tai tada jos kaip ir nedrauges?

11

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

na kad tarp merginu jokio pasitikejimo negali buti nes viena diena gali tokiu dalyku prikresti tariama geriausia drauge kad maza nepasirodia as jau tokia drauge esu turejusi ir tikrai gaiiuosi kad is viso kadaise ja pasitikejau todel jokio pasitikejimo negali buti nors ir tau atrodo kad tam zmogui gali pasakoti viska vet po tokiu draugiu panos ir renkasi geriausius draugus vaikinus ir seip tokios paneles nera drauges ir tarp panu ipatingu draugisciu kaip ir nebuna.... wink

12

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Mano drauges geriausia drauge man taip pat drauge. :::520 Mielos drauges atsikratykit to egoizmo, bukite draugishkesnes, dalinkites viskua....:::027

13

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Zilvinas, 38 parašė:

Mano drauges geriausia drauge man taip pat drauge. :::520 Mielos drauges atsikratykit to egoizmo, bukite draugishkesnes, dalinkites viskua....:::027

Egoizmo... O gal pavydo? Gal kartais drauges pavydi viena kitai, stengiasi buti pranasesnes...

14

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

buna tokiu draugiu tikrai kuriomis galima pasitiket, bet tikriausei kokios 2is 100 ju, as taip galvoju

15

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Aisku galima,reikia ja gerai pazinoti.

16

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Liucina, 17 parašė:

Aisku galima,reikia ja gerai pazinoti.


Kur gi ne isduos kai tik gales is to ispesti naudos :::346

17

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Uztai mano geriausia drauge gyvena kitam mieste ir as visiskai pilnai ja pasitikiu, viska galiu issipasakoti, nes siaip ar taip, bendru pazistamu turim nelabai daug, o jei ji savo draugams pasakos mano paslaptis, kam ten rupes ? big_smile ir dar vienas pliusas - nespejam viena kitos taip greit uzknisti, nes susitinkam koki karta i pora menesiu, siaip tik pasnekam telefonu, ar zinutem..
Ai, ir dar geras dalykas yra tai, kad galima susirasineti tikrais popieriniais laiskais, paivairina gyvenima, ir turi ko laukti. big_smile

18

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

kad ir kokia gera drauge,anksciau ar weliau ji tawe isduos,tai patikrinta,gali patikrinti ir tu! padaryk jai nezinant pora testu ir tikrai jinai pakibs! gera drauge gali buti tik ta kuria taip pat ira iskaudinus musu lyties atstowe!;)

19

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Jei jau pacios panos draugem nepasitiki tai kur jau vyram pasitiketi moterimis?  O issh kitos puses juk niekas nedaro susitarimo tipo: mes viana kitos vyru ne ne ne .... Viskas plaukioje ore ir tikimasi jog tai neatsitiks.

Bet tada tavo drauge turetu zinoti ka tu turi omeny 100% nuvilioti vyra uzmetant jam sheimos pamcius. leisti kartu laika, apsikabinti "nekaltai" pasibuckinti, uz rankyciu pasilaikyti ??? kur ribos?

jei su prezervatyvu tai ka jau skaitos "riba" nepralauzta?

Man ydomu: ar butu panom lengviau, jei jos zinotu, kad kas be atsitiktu jis jos niekada nepaliks?

Beto jei drauge artima ir kartu viskuam dalinamasi ir daroma viskas tai negi gaila jei ji truputy "pasivazines"?

Butu taspats kaip sedint kartu sofoi ziurint TV pagalve paskolinti ar pliushiny meshkiuka?  ar gaila taigi nenudils?

20

Re: Ar galima pasitikėti savo geriausia drauge?

Zilvinas, 38 parašė:

Jei jau pacios panos draugem nepasitiki tai kur jau vyram pasitiketi moterimis?  O issh kitos puses juk niekas nedaro susitarimo tipo: mes viana kitos vyru ne ne ne .... Viskas plaukioje ore ir tikimasi jog tai neatsitiks.

Bet tada tavo drauge turetu zinoti ka tu turi omeny 100% nuvilioti vyra uzmetant jam sheimos pamcius. leisti kartu laika, apsikabinti "nekaltai" pasibuckinti, uz rankyciu pasilaikyti ??? kur ribos?

jei su prezervatyvu tai ka jau skaitos "riba" nepralauzta?

Man ydomu: ar butu panom lengviau, jei jos zinotu, kad kas be atsitiktu jis jos niekada nepaliks?

Beto jei drauge artima ir kartu viskuam dalinamasi ir daroma viskas tai negi gaila jei ji truputy "pasivazines"?

Butu taspats kaip sedint kartu sofoi ziurint TV pagalve paskolinti ar pliushiny meshkiuka?  ar gaila taigi nenudils?

Cia tai visiska paliava tikrai ziaurei suskelei nesamone... pirma o ar tu dalintumeisi su savo draugu savo zmona ar artima drauge ar pan? jei taip tai GYDIKIS...beto zmones ne masinos ar ne transportas ar daiktas kad jeis galima butu vazinetis jei tu toks tai ir kalbek apie saave kad ant taves tik ir galima vazinetis... Kaip pats sakei yra ribos ir kiekvienam tai yra protu suvokiama jei tu to nesupranti tai tu tikrai nesugebetum buti tikru darugu  ar zmogum kurio imanoma pasitiketi... beto dalinimasis meskiukais pliusiniais kaip tu pasakei tai ne tas pats kas dalintis artimu zmogum kaip vaikinu pvz, jei tau viskas kaip pasinaudojimas daiktu tai atsitokek kalbama apie zmones ir apie draugyste ir nebutinai apie dalinimasi vaikinu ar vyru cia kalba ir apie pasitikejima ir pan bet manau tau protu tai nesuvokiama...