101

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Aš labiausiai kreipiu dėmesį į balsą, bendravimo manieras.... Taip pat dėmesį atkreipiu į lūpas, krūtinę, pečius.... Vėliau eina visa kita.:)

102

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Pritariu Vestai wink  Žinoma patinka ir akys-lūpos, bet rankoms pirmenybė big_smile

103

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

svarbiausias dalykas visada patinka labiausiai

104

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Teoriskai jus cia kalbat paneles ir moterys, taciau praktikoje pinigine tai pat yra vyru kuno dalis, be kurios jus, gal ne visos, bet dauguma net neziurit i ta puse, o kuo didesni si kuno dalis pas vyra, tuo daugiau jis gauna jusu demesio smile

105

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

mano draugas sako,kam mergai grazus ir neturtingas bernas,jei gali turet grazu ir turtinga:D

106

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Vesta, 22 parašė:

mano draugas sako,kam mergai grazus ir neturtingas bernas,jei gali turet grazu ir turtinga:D

jo.. tokiu nors su kastuvu kabink. Ir kodel jis turetu pasirinkti butent tave ? big_smile

107 (redagavo Aivaras, 100 2012-01-26 22:33)

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Kaip man gerai kad tiek komentaru o tik 5 merginos/moterys smegenis paminejo..:::034 Vadinasi viskas ore dar:::030

108

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Vytautas, 22 parašė:
Vesta, 22 parašė:

mano draugas sako,kam mergai grazus ir neturtingas bernas,jei gali turet grazu ir turtinga:D

jo.. tokiu nors su kastuvu kabink. Ir kodel jis turetu pasirinkti butent tave ? :D

nes as nereali:D:D

109

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

niekaip nesuprantu kaip merginos iziuri vaikinu uzpakalius big_smile ir kaip jie gali patikt big_smile

110

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Cristiano, 25 parašė:

niekaip nesuprantu kaip merginos iziuri vaikinu uzpakalius big_smile ir kaip jie gali patikt big_smile

o kaip jie gali nepatikt?:D, dar koks riestas, galima pirstus apsilaizyt:D

111

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

xexexe Vesta tai jau geriau ne pirstukus laizyk o tai kas patinka big_smile

112

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

ei, o cia kaip pirstu i aki:D

113

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Tai,kad dauguma jusu pamilsta ausimis, o ne akimis:::051:::441:::441

114

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

na as ziuriu i laikysena

115

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

pirmiausia tai į charakterį kreipiu dėmesį,svarbu kad ne koks latras būtų,ne pyktybiškas mušeika,kad nebūtų zanūda ir neįdomus,o grožis savaime ateina:) o šeip riestas užpakaliukas gražu:)

116

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

man patinka akys rudos labai gundo:::421

117

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Iskarto galiu išsilydyti nuo vaikino juoko smile

118

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

sakyciau ne smegenys,o vingiai jose:::402

119

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

smile oj,kaip miela smile uzpakaliukai,peciai,rankos,akys...ko tik cia nera! smile tures vyras prota-zinos kaip pateikti ir ta savo uzpakaliuka,gal ne toki jau ir idealu,ir tuos pecius,ir akis ir visa kita big_smile

120

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Na veidas, akys, rimti patinka, sportiski, bet ne ****.