1

Tema: kaip susirasti mylima zmogu

pagelbekit kas patarimais kaip susirasti mylima zmogu?

2

Re: kaip susirasti mylima zmogu

Isimylet big_smile

3

Re: kaip susirasti mylima zmogu

Ooo koks paprastas patarimas..o as sakau daznaiu buk lauke o ne prie pc

4

Re: kaip susirasti mylima zmogu

ka cia ir bepasakysi smile lauk tongue

5

Re: kaip susirasti mylima zmogu

ingrida, laukiu, nesulaukiu jau 22 m...

6

Re: kaip susirasti mylima zmogu

Paulius, 22 parašė:

ingrida, laukiu, nesulaukiu jau 22 m...


O kas kaltas?

7

Re: kaip susirasti mylima zmogu

jei rimtai as neturiu jokiu draugu, nes su jais nemokyu bendraut bet jie yra pasikele o tokiu nekenciu

8

Re: kaip susirasti mylima zmogu

Ir suregst sakini ziuriu nelabai moki wink

9

Re: kaip susirasti mylima zmogu

tai kaip tau atrodo jei as su nieko nebendrauju tai kaip as tau mokesiu ?

10

Re: kaip susirasti mylima zmogu

Risliai rasyt nemoki? tada suvokiu kodel niekas su tavim nebendrauja big_smile 

11

Re: kaip susirasti mylima zmogu

Paulius, 22 parašė:

ingrida, laukiu, nesulaukiu jau 22 m...


tai tada tau pasiseke, nes man tai jau 23 :::215bet dar nesiruosiu zudytis big_smile kaip Vaiva sake, turiu dar 2 metus big_smile tai va...pradek bendraut su kitais zmonemis, maziau reiks tos meiles wink

12

Re: kaip susirasti mylima zmogu

as zudytis nesiruosiu, tik man reikia mylimo zmogeliuko, ,nes jau vienatve pabodfo, o mano grupe jau visa vedusi tik ass vienas is jaunesniu esu, o bendrauti tai norisi, bet nesuseka kadangi mazai kas paraso i ieskok"a...

13

Re: kaip susirasti mylima zmogu

Paulius, 22 Mylek ir busi mylimas. Ar gali myleti besalygishkai? Jei ji neverda cepelinu tai kokia cia meile?  Issirink pats ta zmogeliuka ir mylek ji pats karstai ir be salygishkai nieko nereikalaudamas ir stai tu jau turi ta kury tu myli ...paprasta ar ne?  Padainuak jei: all I whant for Christmas is YOU!!!

he he he  smile   Gerai pamastyk  juk paprasciau ir buti negali Didziausia priezastis del ko zmones neturi "zmogeliuko" tai todel kad patys nesugeba myleti. Nes tikra meile yra besalygishka be jokiu jeigu. Jei tu manai kad gali myleti su salyga kad: 1,... 2,... 3,... Tai tada dar neprisirpes esi meilei.

Tua ir ypatingi jauni zmones kad pasieke savo brandos pradeda svaigti besalygishkai lipdami vienas ant kito akli kaip mazi  sunycei...  bet tevai ir uasvei tua tarbu vertina situacija ir skaicuaja. (meile ateina ir praeina o valgyti norisi visada) smile

Zmonem kaip ir augalam ateina savo laikas jie pradeda zydeti ir dulkintis ziedadulkes uzmezga vaisiu kuris subrandina seklas ir t.t.  tu juk kaktusui negali ysakyti: zydek rupuze debar! Taippat neymanoma ysakyti sau noriu ysimileti. Pasidulkinti tai galima, bet ysimyleti cia jau sudetingiau smile

14

Re: kaip susirasti mylima zmogu

Paulius, 22 parašė:

as zudytis nesiruosiu, tik man reikia mylimo zmogeliuko, ,nes jau vienatve pabodfo, o mano grupe jau visa vedusi tik ass vienas is jaunesniu esu, o bendrauti tai norisi, bet nesuseka kadangi mazai kas paraso i ieskok"a...

na, as ta zudymasi parasiau tik tam, kad vaizdziau butu big_smile zinai, pas mane irgi panasiai...labai daug draugiu, pazystamu istekejo, turi jau ir vaiku smile as ir taip susimastau, kad kokia as cia nelaiminga, niekas manes nemyli ir t.t. BET smile paskui bandau viska apmastyti smile ar as jau tikrai taip noriu isteketi butent dabar, ar as noriu tureti vaiku butent sia minute??ir zinai, suprantu, kad turbut ne smile kad ir kaip patiktu vaikai, bet visvien ne big_smile todel, kad man tik 23, dar visas gyvenimas pries akis (jei optimistiskai ziuresim, zinoma big_smile  )todel, kad dabar tas metas, kai esu atsakinga tik uz save, kai turiu kazko pasiekti ...o antra puse :? tai cia jau kaip sakant sirdziai neisakysi smile kaip ir Zilvinas sake ir as jau sakiau, lauk, viskam ateina savas laikas wink
dar kas labai keista man, kad tu sitiek vilciu sudedi i ieskoka :? na gerai, kad ir sudedi tu jas cia...tai nelauk kol parasys, pats parasyk big_smile
karta kalbejomes su vienu zmogumi, kas yra blogiau: meile be atsako, nezinojimas kas isvis ta meile yra, nes tu niekada nepatyrei tokio jausmo ar tai, jog esi mylejes, bet ta meile... pasibaige... smile as uz tai, kad geriau jau meile be atsako nei zinojimas, kad tu niekada nieko nemylejai...baisu butu pripazinti, kad nieko nemylejai...o meile, kuri baigesi smile galesi numirti pasakes, kad neveltui gyvenai smile

15

Re: kaip susirasti mylima zmogu

aciu uz tokius ziodzius...

16

Re: kaip susirasti mylima zmogu

fainai Zilvinas 37 parase smile patiko. man visada kantrybes labiausiai ir truksta. man visko norisi labai greitai o per ta skubejima nesivengsi klaidu...

17

Re: kaip susirasti mylima zmogu

Pauliau, pora alaus ir i bara panu kabint, o ne ieskoke sedet. Taip nieko nebus ! :]

18

Re: kaip susirasti mylima zmogu

mylimas zmogus... tai darbas, kuri reikia nudirbti, ir ji reikia nudirbti abipusiai, susirasti.... kaip ir neina smile 

19

Re: kaip susirasti mylima zmogu

jomajo sunku tas gywenimas,tikra kancia 22m..uzspaudes sedi..tai iseik susirasi kur tu draugu newisi jau zweris

20

Re: kaip susirasti mylima zmogu

Na galima susirasti daug mylimų žmonių , viskas priklauso nuo to kiek turi pažįstamų  ir kaip dažnai pleti jų skaičių ... na pažinti neužtenka reikia su jais komunikuoti ir tt. Taigi daug bendraudamas anksčiau ar veliau atsiras keletą kandidačių į žmonas big_smile na reikia suktis ir nesėdėti :::036
-Žinai nėra tos formules pagal kuria galima boba sau surasti ... rimtai pridėjęs kanopa prie svarbiausio organo ir prisiekęs juo, neįmanoma nuspėti vienos ar kitos situacijos ir paskui tai taikyti visoms arba tai vienintelei mylimai :::740 svarbiausia ieškojime pastangos ir kiekybe .Kuo daugiau bandymu tuo daugiau šancu .Štai iš šimto kokios 30 atkreips į tave dėmesį iš to 30 kokios 20 padoriai atrodo.Paskui iš to 20 tik kokios šešios idealios ir ne komplikuotos .Žinai šis būdas yra gan veiksmingas kai šukuoji apylinkes skelbimus ir ne tik, nu jis viena minusą turi paskui nebesinori sustoti big_smile ir ta vienintele dar labiau nutolsta ... aš tai meiles niekada neieškau ji mane pati susiranda užgriūva kaip uraganas  išspiria duris ir okupuoja širdį big_smile tokias meiles pačios vertingiausios tokios liepsnojančios ;D ... nu bet jei jau tau taip nenutinka tai vaikščiok į vakarėlius susipažink su tais kas turi gražias sistras smile aplankyk mokytoja ir jos dukra ;D nepamiršk tavo mamos bendradarbes vienturte mėlynake, blondine ir tt...nepraleisk įvairiu progu .Kaip tai progų ?Nu kai kokia nebloga sveikinasi ir sako Labas Tu atsakai sveika man ten 25 ir aš viengungis ;D o kai paplepėsi nepamiršk tel. num . paklaust :V
Nu aš čia ne scenariju sudarinėju bet pasakiau viena iš daugybes būdų kaip galima ja surasti , manau ir pats žinai kaip tai padaryti tik nesiryžti .