1

Tema: Tattoo

kokią tattoo, kokioje vietoje ir kodėl dareisi?

2

Re: Tattoo

drakoniukas ant rankos . Gaila kad metu dar mazai teturejau , dabar reikia galvot kaip ji perdaryt ;D

3

Re: Tattoo

atsakysiu  i  temaka bet kartu pasakysiu kad  gal net kelios tokios temos yra tik reikejo paieskoti :)va kiek ju yra smile tattoo tattoo2 tattoo3 tattoo4
>>>turiu 4 tattoo, visas pasidariau 4mety begyje: ant kaklo turiu dvi panteras-dvyniu zenkla, ant nugaros Tweety-angeliukas (patinka animacija) , ant pilvo velniuka(todel kad pati esu tokia big_smile ), o ant kojos gele  su "L" raide, pastaraja dariausi kad pasleciau bjauru randa. visos tattoo darytos apgalvotai ir kad norejau smile

4

Re: Tattoo

Kiek temu tiek tattoo ant Linos ;D

5

Re: Tattoo

Auris, 21 parašė:

Kiek temu tiek tattoo ant Linos ;D


nevaryk gerai , temu yra daugiau big_smile tik nevisas nurodziau tongue

6

Re: Tattoo

na turiu "tibeto"kauke ant peties na ka as zinau  man ji kolkas patinka   nesistengiu jos kazkam ipirst dariausi ja del savo malonumo o ne del kitu smile atvirai pasakius man kazkada patiko  tatoo tipo tavo ranka per peti susiuta stambeis siulais na suprask ji buvo nutraukta  ir prisiuta 

7

Re: Tattoo

randus kavoti, tai yra puiki priemone , nes sukelia daug neskandumu merginom ..................
o kai tattoo tai ja paslepta  .............
SUTINKU su Lina:)
O AURIS neturi tai jam pavydas bamba grauzia :?

8

Re: Tattoo

Na taturuates tai daznai zenklina zmones is zemo sluaksnio visose srityse isskyrus laukinius popuasus na bet jie  ir taip popuasai. Taturuates tai intelekto zenklinimas visose srityse. Kaipsakant seimo narei  parlamento narei presidentai mokslininkai profesorei ar kitokie sviesiu galvu atstovai taturuaciu neturi.

Kriminalinem pasauly tik pamazgos brudas trinantis kalejmuase taturuati. Kriminalinis elitas niekada nesi taturuaja.

Jureivei tie kur ant denio, marginasi, auksti karininkai nesitaturuaja. 

Dazniausia taturuati darbininku klases atstovai, klounai artistai proto gumbai kaip Ozzy Ozborn smile

smulkus amatininkai, zmones gyvenantys sia diena neturintys ambiciju ar aplamai gebejimo mastyti toli y ateity.

Jei esi suauges ir zinai kad esi "fucked up" ir numirsi tokiu, tai tada galima pasizenklinti kad visi matytu kurei visuamenes dalei tu priklausai.   

9

Re: Tattoo

nu atsiprasau, sis tavo postas daug ka gali izeisti! is kur tu zinai kad seimunai neturi tattoo :? negi kiekviena nuogai buvai isrenges ir patikrinai :? zinok truputi nusisnekejai! gal ten kazkokios padugnes ir zenklinosi ar zenklinasi bet ne visi zmones  yra prasciokai tai nereik cia jau tap "varyt"

10

Re: Tattoo

ha ha ha smile vel zinoma galima rasti ir tarp protingu zmoniu su taturuatem kaip islikusia jaunystes kvailyste ir galime rasti pavieniu iskirtiniu varijantu kurie kurie yrodytu jok as neteisus.

Bet suapibendrinus suapvalinus statistiskai jei paimtuma tarkim 100 zmoniu atstovaujanziu tam tikra socialiny sluaksny visuameneja ir paskaiciuatume kirk is simto linke taturuatis tarp tu kurie issilavine protingi padare karjera ir vis dar siekentys tobulejimosi ziniu ir t.t.

ir kiek is 100 taturuajasi kurie jau apsisprede gyvenime niekada nieko nesiekti nesimokinti nesilavinti na tik egzistueti savo lygije arba degraduati.

Cia yra faktas nepriklausomai ar tai mum patinka ar ne  susimastyk ir pati pamatysi jog as teisus

Ysivaizduak tu jieskai asmens kuris protingas, lavinasi ir savo ziniom yra visuamenes pazanga vystimosi y prieky tobulejimosi faktorius. ir stovi pries tave 10 taturuati nua galvos iki koju ir 10 neismarginti. Kaip tu galvoji kuriame desimtuke didesne tikimybe rasti pageidaujama kandidata?

debar pamastyk kaip ziuri darbdavys ringdamasis arba potencialus partneris jieskodamas savo vaikui pradininko, arba dar simtai itu situaciju kur tavo likimas apsisprendzia net negalvotai pasamoniskai sekundes akimirksniu ir kiekviena diena vienas yvikis nuleme antra ir t.t.

Zmones yra gi ir nuplaunamu taturuaciu, mes linke zadeti visam gyvenimui visada  per amzius, bet kiek tai realu juk matome patys. sprendimas taturuatis pribresta tam tikrom aplinkybem ir situacijoi ..., bet niekas juk vietoi nestovi viskas keiciasi ir gal kitom aplinkybem tu neuzka nesitaturuatum bet ....   

11

Re: Tattoo

visu pirma stenkis rasyti lietuviskai, nes reikia susikaupt kai tavo rasliava skaitai...
ir as esu issilavinus,mano kunas nera ismargintas nuo galvos iki koju tatuiruotemis, cia kalbma buvo apie mazas tattoo ( o pas mane jos tokios ir yra), jos nepastebimos ir itakos mano darbdavim nedare. Beje jei ir pasirinkciau partneri tatuiruota tai tikrai mano palikuonims itakos jokios nepadarys. Gal cia tavo toj rasliavoj yra kruopele tiesos bet tik kruopele...

12

Re: Tattoo

Zilvinas, 38 parašė:

ha ha ha smile vel zinoma galima rasti ir tarp protingu zmoniu su taturuatem kaip islikusia jaunystes kvailyste ir galime rasti pavieniu iskirtiniu varijantu kurie kurie yrodytu jok as neteisus.


taip.. hmm.. tarp brandaus amziaus zmoniu irgi galima rasti protingu zmoniu, bet yra ir isskirtiniu pavieniu atveju.... ania?

Zilvinas, 38 parašė:

Bet suapibendrinus suapvalinus statistiskai jei paimtuma tarkim 100 zmoniu atstovaujanziu tam tikra socialiny sluaksny visuameneja ir paskaiciuatume kirk is simto linke taturuatis tarp tu kurie issilavine protingi padare karjera ir vis dar siekentys tobulejimosi ziniu ir t.t.


big_smile statistiskai vyrus labiau traukia blondines, taciau i zmonas renkasi brunetes... tai ka? nori pasakyti, kad kiekviena blondine norinti isteketi dazosi plaukus :?

Zilvinas, 38 parašė:

ir kiek is 100 taturuajasi kurie jau apsisprede gyvenime niekada nieko nesiekti nesimokinti nesilavinti na tik egzistueti savo lygije arba degraduati.


nu toks suauges dede atrodai... hmm.. zmogus apsisprendzia nieko nesiekti.. zmogus apsisprendzia degraduoti. nesukramtau tavo siu zodziu... kaip zmogus apsisprendzia nieko nesiekti... kaip jis pats nusprendzia degraduoti? nepyk, bet tavo amziuje geda taip kalbeti. taip, zmogus renkasi savo gyvenima ir kaip delioti, planuoti. bet sitaip pasakydamas, tu tiesiog zemini zmones, kurie nusprende issitatuiruoti viena kita kuno vieta. kitokio gyvenimo budo propagavimas nera degradavimas. o tu nepagalvoji, kad tiems zmonems, kurie gyvena kitaip nei tu, yra gera taip gyventi. gal jie galvoja, kad tu esi, "ale tipo pasaulio bamba", kuris galvoja, jog laimingas gyvenimas - tai namas, automobilis, perspektyvus gerai apmokamas darbas, ir laiminga seima? bet pagalvok, ar ta seima tave nuosirdziai myli? ar tie jausmai neparemti materija? kad turi tatuiruote, tai nereiskia, kad tu kitoks, nei misteris tobulybe.

Zilvinas, 38 parašė:

Cia yra faktas nepriklausomai ar tai mum patinka ar ne  susimastyk ir pati pamatysi jog as teisus


hmm.. kaip mano draugas pasakytu.. nepriklausomai ar tai tau patinka ar ne, pradek rukyti brangesne zole... kuo paremtas tas tavo faktas? tavo pamastymais?

Zilvinas, 38 parašė:

Ysivaizduak tu jieskai asmens kuris protingas, lavinasi ir savo ziniom yra visuamenes pazanga vystimosi y prieky tobulejimosi faktorius. ir stovi pries tave 10 taturuati nua galvos iki koju ir 10 neismarginti. Kaip tu galvoji kuriame desimtuke didesne tikimybe rasti pageidaujama kandidata?


O tu isivaizduok, kad as tokio neieskau..

Zilvinas, 38 parašė:

debar pamastyk kaip ziuri darbdavys ringdamasis arba potencialus partneris jieskodamas savo vaikui pradininko, arba dar simtai itu situaciju kur tavo likimas apsisprendzia net negalvotai pasamoniskai sekundes akimirksniu ir kiekviena diena vienas yvikis nuleme antra ir t.t.


jau cia, mielas dede ;D tai nusijuoksiu ;D kokio tipo istaigoje ieskant darbo darbdavys nurengia zmogu nuogai???? :? :V ir jei tu esi protingas darbdavys.., tai pirmiausia atkreipsi demesi i to zmogaus gebejimus ir galimybes, nauda imonei ir t.t. tatuiruote ant peties, rankos ar dar kur nors nemaisys atlikti pareigu.. beje, manau, kalbi apie ofisinius darbus, tai patikek, apranga pasleps, nes nemanau, kad tokiame darbe vaiksciosi apsirenges sortus, maikes ("miniakus" ir bliuske ant sleikuciu). reprezentatyvi isvaizda dar nereiskia, kad negali tureti tatuiruotes.
arba ;D jei jau atsigulsiu su vyru, turinciu tatuiruote, ir pamatysiu ja, tai begt man nuo jo? nes jis netinkamas buti mano vaiku tevu?

Zilvinas, 38 parašė:

Zmones yra gi ir nuplaunamu taturuaciu, mes linke zadeti visam gyvenimui visada  per amzius, bet kiek tai realu juk matome patys. sprendimas taturuatis pribresta tam tikrom aplinkybem ir situacijoi ..., bet niekas juk vietoi nestovi viskas keiciasi ir gal kitom aplinkybem tu neuzka nesitaturuatum bet ....


o sprendimas nueiti pas psichologa kokiomis aplinkybemis pribresta? nepamirsk.. zmones skirtingi. ir jau pasikartosiu gal 3 ar 4 karta, tavo amziuje jau turetum tai zinoti.
ir kaip pats pasakei.. niekas nestovi vietoje, viskas keiciasi.. taip, keiciasi... keiciasi ir tai, kad tatuiruote nebutinai pasak taves "zmoniu, pasirenkaciu degradacija" atributika. tikiuosi, ir tavo poziuris i tai pasikeis...

13

Re: Tattoo

Na nesvarbu ka as manau kaip pavienis individas svarbu ka mano didzioji visuamenes dauguma kurioje mes gyvename.

Taip kad manau visi sutiktu kad didzioji protingu pazangiu zmoniu dalis nelinke taturuatis ir atvirkscei tarp visuamenes atmatu ir zemesnio socialinio sluaksnio taturuate daznesnis yvikis. 

Na ir zinoma jauni zmones taturuajas labiau nei pagyvene (irgi intelekto faktorius)

Nijolė, 22 vietoi niekas nestovi vadinasi jei tu vystaisi tobuleji, keiciasi ir tavo mastymas ir poziuris i yvairius dalykus, deja taturuate islieka visam gyvenimui nepakitus fiksuatas zenklas tavo odoi.

as tikiuasi kad tavo smegenys neisliks tokios pat kaip debar... na tu juk nori ismokti nauju dalyku  ir ygauti ziniu  kurios kartu su gyvenimo patirtim keicia poziury i givenima.

As pavyzdziui net labai gailiuasi del dalyku kuriuas iskreciau budamas 22, bet tikrai kad nesigailiu jok budamas to amziaus neprisidariau taturuaciu.

As tau kaip mielas ir geras senelis duadu patarima, visai nesvarbu nei mano nei tavo poziuris y taturuate. Svarbu visuamenes poziuris (taturuate = nelabai jau pazangiu pilieciu antributika) ir svarbu kad tos smulkmenos kartais suvaidina lemema vaidmeny.

Net jei man ir nerupi kiek tu smegenu turi makauleje vasaros kavinei as rinkciausi padavejas paskurias nesimato jokiu taturuaciu nei antkoju nei ant ranku, nes tai tiesiogei paveikia darbdavio pajamas taip kaip padavejos isvaizda klijentu pasitikejima. Cia tau paprastas pavizdys besmegenio bliudneshio darbas, as jau nekalbu apie medicinos sesers ar nekilnojamo turto maklerio darba visur kur tik kontaktas su zmonem kur aktualus klientu pasitikejimas pasitikejimas.

O jei kada tau MRI (magnetini retgena) reikes darytis tai degs tau oda ir ant uzpakalio tada tu prisiminsi senio Silvester zodzius.  Tu turi teise buti kvaila, mano patarimas uzdyka su geru tikslu tavo pacios labui verciau padekok ir elkis kaip tau tinka, vietoi to kad cia priestarautum ir kitus klaidintum.

Taturuate jokios naudos, laikinas pasitenkinimas tai isipaisyk nuplaunama laikina geriau tai veliau 100% neteks gailetis.

14

Re: Tattoo

tay brudas tada as esu....

15

Re: Tattoo

Zilvinas, 38 parašė:

Na nesvarbu ka as manau kaip pavienis individas svarbu ka mano didzioji visuamenes dauguma kurioje mes gyvename.
Taip kad manau visi sutiktu kad didzioji protingu pazangiu zmoniu dalis nelinke taturuatis ir atvirkscei tarp visuamenes atmatu ir zemesnio socialinio sluaksnio taturuate daznesnis yvikis.


;D o dabar paziurek is kitos puses, ka tu pasakei big_smile

Zilvinas, 38 parašė:

Na nesvarbu ka as manau <...>
Taip kad manau visi sutiktu <...>


tai va... butent... nesvarbu, ka tu manai.

Zilvinas, 38 parašė:

As tau kaip mielas ir geras senelis duadu patarima, visai nesvarbu nei mano nei tavo poziuris y taturuate. Svarbu visuamenes poziuris (taturuate = nelabai jau pazangiu pilieciu antributika) ir svarbu kad tos smulkmenos kartais suvaidina lemema vaidmeny.


o zinai, ka as manau? deja, mano subjektyvia nuomone, mano asmeniskas poziuris i tatuiruote yra daug svarbesnis, nei kad visuomenes. visuomene - tai banda, kuri eina taip, kaip kazkas is minios susuko. o individas pats renkasi savo kelia, jis pats nusprendzia, ka jam daryti.

Zilvinas, 38 parašė:

Net jei man ir nerupi kiek tu smegenu turi makauleje vasaros kavinei as rinkciausi padavejas paskurias nesimato jokiu taturuaciu nei antkoju nei ant ranku, nes tai tiesiogei paveikia darbdavio pajamas taip kaip padavejos isvaizda klijentu pasitikejima. Cia tau paprastas pavizdys besmegenio bliudneshio darbas, as jau nekalbu apie medicinos sesers ar nekilnojamo turto maklerio darba visur kur tik kontaktas su zmonem kur aktualus klientu pasitikejimas pasitikejimas.


tu gal kiaurai drabuzius matai? ar pavyzdziui, kai ateini i banka, lendi po darbuotojo stalu tikrinti, ar ant kojos neturi tattoo? mat kazkoks hieroglifas ant kauliuko tau pripersa nuomone, jog ji tavo nerealias turbut svedijoj uzdirbtas babkes perves i kanaru salose esancia jos saskaita. ar paprasai med.seseles, kad kelnes nusimautu, nes tau norisi patikrinti, ar ant uzpakalio ji neturinti braskes - mat tau rodos, kad brasketas uzpakalis prastai krauja is venos paims.
ir kita vertus... idomu, kaip tu kavineje renkiesi padaveja? berods, jos kiekviena turi savo staliukus. ir prie ko cia darbdavio pajamos? jei arbatpinigiai neisiskaiciuoja i darbdavio pajamas, o tik tos padavejos...
>> nepyk, Zilvinai... bet tu gal pirma pasidomek, kas dedasi pasaulyje. ismok rasyti.. nes manau geras kalbos ismanymas yra zymiai pravartesnis dalykas nei tatuiruotes neturejimas. smile

16

Re: Tattoo

p.s. tatuiruociu neturiu ir mano kuklia asmenine nuomone tai yra tustybes ir beskonybes simbolis, mazdaug toks pats paikas kaip kokia nors D&G dirzo sagtis.
p.p.s tatuiruote, kaip ir dirzo sagtis durnesniu nepadaro, tiesiog kazka parodo

17

Re: Tattoo

well yra ir tokiu ...  as bendrauju 5 kalbom + truputy vokiskai ir prancuziskai,  Lietuviu man tai cia proga pasipraktikuati... gramatika menes nedomina, protingiem zmonem mano klaidos neuzkliuna jie labiau kreipia demesy i minti. Mano nuamone zmones kurie darosi tatoo tai jiems tua momentu "trushei galvoi kriushas"  Jaunimas tai aplamai jie juk tik auga mokinasi pazinti gyvenima,  kacia juas kaltinsi , beto as juk pats jaunas buvau ir gerai save prisimenu ... smile

Nijole  as juk buvau tavo skuroi varna tu nelaiminga, manau tu priklausai tai durniu rusei kurie mokinasi vien tik is savo klaidu. Toks jausmas kad tau ka besakytum vistiek nedaeina.

tatoo  paskirtis yra ta kad ji matytusi kitiem. Jei zmogus jauciasi tuscias ir niekas tai jis stengesi save kazkaip tai pazenklinti yprasminti issiskirti is kitu galim tai daryti taturuates pagalba arba tiesig buti zmogumi vertinamu del savo asmenybes ar profesijos. 

Manau kiekvienas su manim sutiktu kad nera kito tokio zmogaus zemeje kuris tave myletu besalygishkai ir visada trokstu tau tik gero: tai mama, tevai ta paklausk savo mamos bries savo sikna taturuadama.   

Nijolė esi kvaisa su tavim nepadiskutuasi , tau ziuriu labai sunkei daeina jau lyg ir supranti kad matomoi vietoi tatoo gal ir nelabai gerai? bet ant shiknos vis dar norisi?  Kas matys ta tavo tatoo ant shiknos? O gi tas kas tave dulkins. Tai pasuk savo smegenis Kas tau svarbiau ar kad tam katras tave dulkins tu rupesi kaip asmenybe, ar tik tavo istaturuata sikna , nes niekuam kitu nesugebi nua kitu kurvu issiskirti?

Debar pagalvok kaip tu atrodysi  normalaus vyro akimis: moteris kuri gulasi ant stalo apsinuagina savo subine kokiam tai idijuatui kad jis jai ten su adata paveiksliuka isbadytu. Kokia normali moteris turinti pagarba visuamenei taip elgsis? Neiviena protinga issilavinusi moteris kuri yra gerbiama uztai kas ji yra, taip nesielgs.

Kas daro tas taturuates jaunimas puberto amziaus hormonu audros "triushei galvoi kriushas"  vulgarios shlundros svaigalu vartotojai, individai neturintys individualybes pasizenklina: debar as jau skirtingas su darakonu ant siknos, debar as vienintelis ir nepakartojimas su roze ant peties....

debar tikras individas issikirentis kaip nepakartojamas matematikos mokytojas kuri daug kas zino pazysta ir megsta, arba paprastas stalius gerai ismanantis savo reikala turintis reputasija. Geri juristai daktarai, ar kirpeja "jau mano vestuvem sukuasena darys tik ji".

Tu esi tas ka tu darai. jei esi niekas tai bent tatoo pasizenklini ir tau jau atrodo kad save ysiprasminai , bet istikruju tai idijoto etikete uzsidejai protingu zmoniu akyse.

Galiausei susirask pagyvenusi zmogu su taturuatem ir paklausk ar nesigaili kad issimarginai kai jaunas ir kvailas buvai?  dazniausia zmones gailisi arba kitas intelekto varijantas "pastatyk alaus papasakosiu" smile

18

Re: Tattoo

Zilvinas: o tu priskiri save intelekto variantui kuris sako, kad "yra mano tiesa, ir tik kitu nuomones" ?

19

Re: Tattoo

as reiskiu nuamone visuamenes pappasakoju kaip viduamene reaguaja y taturuatus ir kaip paveikiamas zmogaus likimas kuris issitaturuaja. Zmones dazniausia po keleto metu gailisi jok padare kvailyste ir as is visu jegu stengiuasi  yspeti.

jei tai butu tik mano vieno nuamone tai koks skirtumas, bet deja tatoo gerbejai dazniausia nesubrendes jaunimas daro zymes odoi visam likusiam gyvenimui kas yra tikrai kvaila...

man nera svarbu laimeti debata bet svarbu dasikasti iki tiesos ir kad butu isreiksta kua daugiau konkreciu argumentu nes butent argumentai padeda susivokti situasijoi.

Vilius, 19
Mes juk vertiname konkrecius argumentus ir tada svereme situacija. Koks tavo argumentas pasizenklinti visam gyvenimui? ar tu irgi kaip boba moki tik taukshti vadovaudamasi tusciom emocijom ir isgyvenimais?

Buk vyras parodyk savo tiesa argumentuak kodel tu manai taip ar kitaip? O gal tu esi teisus? deja as nematau jokio logishko pagrindo tam tiketi...

20

Re: Tattoo

zmogau, kiek tu klasiu baigei :? man regis uzsienis tau ne i nauda :?
tatuiruotes taip stipriai zmogaus gyvenimo nepaveikia kaip tu cia rasai, matyt gyveni tik savo mazam is nuogirdu sukurtam pasaulelyje...
nuosirdus patarimas tau:rasyk lietuviskai!