41

Re: Tattoo

man 40 dvejus paskutinius metus dariau tatoo ant abiejų rankų turiu ac/dc atributiką:::627

42

Re: Tattoo

As turiu saulute ir vidury saules menulis su veideliu, bet reik isiziuret smile Ant peties. Ir dar zadu darytis ant pilvuko uzrasa arabiskai-Kristina.

43

Re: Tattoo

as uz tattoo vienetines ,ne uz kleckus ant nugaros ar kokius delfinukus ,datas,vardus smile man grazu

44

Re: Tattoo

As uz smile ir pati turiu ir esu labai patenkinta.Tik pries darant reikia gerai pasvarstyti ar tu noresi su ja nugyventi gyvenima wink as uz originalias tatu uz induvidualuma,o ne copy paste wink

45

Re: Tattoo

Na, pareiksiu ir savo kuklia nuomone.. Noriu taturuotes dar nuo tada kai  jokiu salonu dar nebuvo.. O jei imti juokais tai dar pradinese klasese atsimenu rasaliniu kazka ant ranku prisipaisydavau ir mokytoja kviesdavo tevus ir koneveikdavo mane kad ka as cia kaip koks kalinys.. bla, bla.. Nuo tu laiku kazkiek laiko nutekejo.. taturuotes as vis dar neturiu, ne todel kad uzaugau kaip kazkas teigia nors net ir pazystamu kurias jie daro turiu, ne todel kad pinigu neturiu.. Neturiu todel kad pradziai nezinojau tiksliai ko butent as noriu (katalogines tai tas pats kas papais dainuoti..) Ne per seniausiai nusprendziau ko as noreciau bet nuejus i kelis salonus jie man ta pati dainavima papais pasiule... Taigi nera to kas sugebetu perteikti butent tai ko as noriu... Gal kada nors..
Pasakymas kad palyginimas su kaliniu taturuotemis atgyvena teisyngas tik is dalies.. Teisyngai, kadangi dabar jas darosi mases ''sproso'' kaip ir nera uz ta ar ana taturuote, bet pries kazkam darantis vis tiek deretu suzinoti kokia reiksme tai turi tenai. ''Nuo sumos ir nuo tiurmos'' kaip liaudies ismintis sako.. ir jei ''sproso'' uz tai tipo ir nera, bet klausima uzduoti del jos visada gali o priklausomai nuo atsakymo gali priklausyti tolimesnis taturuotes turetojo statusas bausmes atbuvimo laika... taip kad..