1

Tema: indu filmai

Si tema skirta indu filmu gerbejams, kurie megsta ir zino indu filmus aktorius, ar tiesiog jiems patinka indu filmai

2

Re: indu filmai

sveiki visi kas nuspresite cia uzsukti ir padiskutuoti. prisistatau, esu Gyte, man labai patinka indu filmai, ypatingai kuriuose vaidina Ashwarya Rai, ir Shah khan. Pasidalinkite savo mintimis su manimi ar jums patinka indu filmai ir kuo?

3

Re: indu filmai

Vienintelis dalykas indu filmuose kuris man patinka tai kad grazios moterys labai..Pvz Ashwarya Rai..:)

4

Re: indu filmai

malonu, tik keista kad pirmasis sio forumo lankytojas vyras:) tai isties malonu, o kodel tau patinka indu filmai?

5

Re: indu filmai

Taigi atsakiau as tau i klausima kodel man patinka..Whats all..:)

6

Re: indu filmai

nepykit, gal ir nevisai pagal tema (jei galvosim, kad cia pasisako tik tie, kuriem patinka indu filmai), bet kuo jie gali patikti? (didesnio kosmaro nei Bolivudo produkcija neisivaizduoju)

7

Re: indu filmai

Na tomui atsakau, negi tik todel kad ten grazios moterys ir merginos, nors, patikek man is dalies irgi del to, perkuniskai jau jos grazios, buciau vyras tai dusauciau...bet man dar ir del sokiu muzikos...

8

Re: indu filmai

na o tau vilija atsakau, tikriausiai, kaip ir holivudas kala ne itin gerus filmus, taip ir bolivudas ne visada sukuria gera produkcija...
patikek man teko matyti is ties prastu indu filmu , bet pvz Devdas, "Meiles ritmu","Pirmoji zmona" ,"Nekaltas melas", arba senieji klasikiniai su cekarbarociu, disko sokejas, soki soki...Patikek ne visi filmai ir idijoje vertinami, yra labai geru, o yra vivikos nesekmes, baltija parodo ir tokiu ir tokiu,
Man be galo patinka muzika sokiai, ju tradicijos...Nesakau kad pakeisk nuomone, tik paziurek i sio zanro filmus, kaip zinovas, ne vien europiecio akimis.

9

Re: indu filmai

Siužetas indų kinų tikrai nekoks, toks nuspėjamas, o muzika gal kiek per vienoda, toks vaizdas kad pastoviai tuo paciu balsu "traukia":). Čia taip as manau...Be to,  pažiūrėt viena filma toki per metus sočiai...
Kostiumai gražūs, bet tik tautiniai, o kai pabando ka netautiško užsimest tai, oi oi smile ir neber i ka žiūrėt:). Gal ir buvo smagu juos ziūrėt prieš 15 metų, kai nieko kito nebuvo, o da bar... Net tie kurie anksčiau juos mego, nežiųri nes pažanga nuo tu laikų ne kaži kokia...
Išvados: man gražu tik tautiniai kostiumai, tai mano sritis, na, gal dar  tradicijos idomios....

10

Re: indu filmai

Milda, o kodel rasai kad kostiumai tavo sritis, gal esi dizainiere? parasyk.

11

Re: indu filmai

Vija matau is aviataro patinka anime stilius?

12

Re: indu filmai

Gytė, 31 parašė:

Vija matau is aviataro patinka anime stilius?


jei ka, tai sitas vaizdas su anime mazai ka bendro turi big_smile bet tiek to.. tarkim, kad amine koki 100 000 kartu geriau negu indu filmai ir taip sakau visai ne tode, kad ziureciau i juos kaip europiete, ir tikrai nemanau, kad Holivudo produkcija visa gera.. esme tame, kad manes tie indu filmai niekaip neuzkabina

13

Re: indu filmai

na cia skonio reikalas, o anime kabina? Nes mane tai net labiau nei indu filmus...

14

Re: indu filmai

fui kai ijunksiu tai net bloga pasidaro

15

Re: indu filmai

man tai jie kaip mujlo operos... ffffeeeeeeeeeeeeeeee..... 0% ledo... :::639

16

Re: indu filmai

viena maciau, labai patiko man smile

17

Re: indu filmai

Na man asmeniskai ti nepresirdies ju filamai...
geriau kovienei ar veixmo na dar komedijos.... smile

18

Re: indu filmai

gerai kad ma jie nepatinka..ten per daug dainuoja....seniau pries koki 10 15metu tai pagrindiniai filmai buvo kuriuos rodydavo kino teatrai...paskutini kart maciau indu filma per tv1000 kanala..kai kurie pakenciami kur maziau iterpe dainavimo sokio man ne filmas gaunasi o opera....nors sia sali noreciau aplankyti ju kultura ir religija idomi....

19

Re: indu filmai

aciu visiems uz nuomones, jos labai svarbios, na kaip ir holivudo produkcija yra gera yra visishkas shlamshtas, taip ir bolivudas gamina, ir labai gerus filmus, pvz, Devdas, Svetimas sunus, meiles ritmu, ...ir visishkas shlamshtaskuriu net negali ziureti, o jie butent ir patinka tiems kam patinka indu muzika kultura tradicijos, patikekit tokiu yra, nors cia as ju matau kelis...:)

20

Re: indu filmai

man kultura ju idomi ir  noreciau kadanors ten nuvykt i indijai,bet delto as tikrai nepradesiu ziuret ju filmu,kaskaip atsibodo is vaikyste kai tevai vien tik tokius filmus teziuredavo