21

Re: indu filmai

na persisotinai, ne kitaip, man tai irgi ne visi patinka, tik tie kur labai jau ju rubai tradicijos atsispindi, be galo ju pagarba tevams ir senimui patinka, kazkaip labai grazu, nors gal pacioje indijoje irgi to jau nebera, nezinia, mano svajone irgi nuvaziuoti i indija, bet i mazesnius kaimelius pietu indijoje....

22

Re: indu filmai

kad tie mazesni kaimeliai is vis baisus zmones skurde gyvena,karves po gatves laksto ir tos dar sventosiomis paskelbtos..geriau aplankyt tas vietas kur turistams siuloma

23

Re: indu filmai

bet uz tai pas juos nuo veidu sypsena nenuslenka, jie neturi turto, bet labai turtingi savo siela, cia ziurint is kurio tasko paziuresi...

24

Re: indu filmai

Na kas megsta romantika tai indu filmai tam tiks

25

Re: indu filmai

bet va uz Aichwarya Rai geresnes dar nemaciau. aktore nuostabi, ir groziu ir vaidyba, kazkokia nezemiska, nors jau mano bendraamze.

26

Re: indu filmai

dievinu indu kinus nuo pat mazens... ech.. tokios grazios meiles istorijos..taip giliai perteikiami jausmai.. kazkas nepaprasto... viena, kita asaryte ir isrieta.. Na, nepaprastai grazus filmai, grazios tradicijos..

27

Re: indu filmai

aciu istojus i indu filmu myletoju gretas, kokius filmus matei ir kokie aktoriai labiausiai patiko, man tai asmeniskai aviatare matosi?

28

Re: indu filmai

man labai patinka indu filmai!:D... taip gerai jie ten suvaidina ir viskas atrodo tikroviska,net asara nubraukiu... smile ..... Visios tos indes nepaprastos!

29

Re: indu filmai

jop, Sharu KAhn nerealus...man patiko tas epinis filmas su juo Ashoka

30

Re: indu filmai

o kaip lietuviskai, vadinasi gal ir as maciau, nes su juo daug filmu, man geriausias DEVDAS

31

Re: indu filmai

kazkaip paskutiniu metu labai geri su aishwarya rai paskutinis meiles dovana gal kas zino indiska pavadinima

32

Re: indu filmai

Siaip kam patinka miuziklai ir panasaus stiliaus kinematika, tam patikt turetu ir indu filmai:) man kaip miuziklams prijaucianciam, Indu filmai yra visai nieko:) O tematika apie meile yra neissemama big_smile

33

Re: indu filmai

o ar juos dar rodo?????Nes nauju indu filmu tai nemaciau tik senus

34

Re: indu filmai

rodo rodo. wink Per TV4 pastoviai sukasi indisku filmu repertuaras smile Balticumieciai tai kratosi, o TV3 su LNK uzsiververte savo repertuarus lotyniskais ir meksikietiskais serialais wink

35

Re: indu filmai

as kaskaip tu serialu nemegstu ir tuo laiku kai rodo net nebunu namie.......per tv4 nepataikau ant indisku filmu

36

Re: indu filmai

tiesa baltija vis suka siuolaikinius indu filmus sestadieniais, na dar penktas kanalas, bet ten as ne visada pataikau paziureti, kai kurios filmus galetum ziureti ir ziureti...pvz RACHULAS, MEILES RITMU, NEKALTAS MELAS, MEILES GALIA, PIRMOJI ZMONA, DEVDAS, TIESA JO KAZKODEL NERODO, GAL PER BRANGUS NUPIRKTI, TAI TIESA PASAKIUS BLOGAI PASIBAIGES FILMAS, APIE VALIOS STOKA IR KOVINGUMO NETEKIMA...KITU FILMU TAI NEISIVERCIU KOL KAS PAVADINIMU...
Man graziausia ju filmuose tai pagarba vyresniajam, jie taip gerbia savo tevus senelius, mums toli iki ju...rasykit savo komentarus...

37

Re: indu filmai

Filmu Vien Su Indajs Nesu Mates :DDDDD

38

Re: indu filmai

tai cia kaip sumosi....jei su tais kur ant stalo dedasi tai ko gero ir as nemaciau, o kad esi pokstininkas matosi ir is nuotraukos...

39

Re: indu filmai

Sveiki as esu didele gerbeja indisku filmu!!!Tiesa pasakius as jeis gyvenu?be ju mano gyvenimas butu liudnas ir be spalvu.Juose radau ko nenatau pas mus tai pagarbos savo tevams,vyresniems zmonems.
Ju muzika ,sokiai tiesiog uzburia .Ziuredama tuos filmus pamirstu viska ant svieto,atsiduriu savo mazam nuostabian svajoniu pasaulelyje!!!!!!Ir tai yra nuostabu .Manau as tapau turtingesne dvasiskai ziuredama butent INDISKUS filmus.

40

Re: indu filmai

Taigi, indu filmai yra tai, be ko man gyvenime kazko truktu, ir net neturedama laiko atiduodu jiems "savo duokle" kadangi man jie suteikia geru emociju... Dievinu ju dainas, tiesa sakant nepamenu kada klausiau kokios kitokios muzikos... nesmagu tik tiek kad Lietuvoj bendraminciu situo klausimu tikrai truksta, taciau aisku yra milijardas indu su kuriais gali diskutuoti apie dainas/aktorius/filmus, ir taip turbut net ir idomiau, nes lietuviams Indija neispruseliu krastas ar kazkas tokio... tad ir apie filmus atsiliepimo gero negausi, aisku jo ir nereikalauja nieks, tuo labiau as.

Na o kalbant apie aktorius tai man labai daug kas patinka.. taciau nepakeiciamas yra Shahrukhas Khanas, Aishwarya Rai taip pat nuostabi, jos busimas vyras taip pat!!! zodziu geriau butu klausimas kas man nepatinka, tai butu Karisma Kapoor ir Hrithik Roshan nes man jie kazkokie dirbtini.. o siaip dauguma tai nieko...

Gaila kad per televizija neberodo indu filmu, bet pasak Viktorijos, kol yra internetas tol isgyvensim, o kitas saltinis geri draugai, kurie tu filmu gali parupint is uzsienio, o blogiausiu atveju idomanai migruos i Indija

pradziai tiek smile