41

Re: indu filmai

Sveika chebryte smile)) priimsit dar viena pamisuse del indisku filmu????

42

Re: indu filmai

butinai smile sveika!

43

Re: indu filmai

Sveikos!!!!!!!kaip faina musu vis daugeja!:)

44

Re: indu filmai

Geresniu filmu uz indu filmus nera

45

Re: indu filmai

ziuri atsipalaiduoji ir dziaugiesi gyvenimu
:::d19

46

Re: indu filmai

Na tai ko cia niekas nesneka? gal galit pasakyt kokiu filmu turit? is kur siunciates, gal turit dvd? gal turit knygu apie Indija, arba gal kas noretu paskaityt knyga "Holy cow!" ir "teach your self Hindi"

47

Re: indu filmai

Seniau dažnai žiūrėdavau.Tačiau nelabai patikdavo.Keista muzika ir pan...Nors,traukdavo kūltura...

48

Re: indu filmai

Man asmeniskai nusibodo atviros sekso scenos, visokie saudymai gaudymai ir t.t. O va indiskuose filmuose jausmai atskleidziami taip subtiliai, svelniai pagarbiai..tautiniai kostiumai aplamai super..siaip tai indu filmai liux :::742:::757

49

Re: indu filmai

big_smile:D:D jo visai geri

50

Re: indu filmai

Siaip kai buvau mazas ziuredavau daba nebe nes neberodo:::041kodi taip

51

Re: indu filmai

Gytė, 32 parašė:

Man graziausia ju filmuose tai pagarba vyresniajam, jie taip gerbia savo tevus senelius, mums toli iki ju...rasykit savo komentarus...

Labai palaikau. Bendravimo kultūra nepalyginamai aukštesnė. Dar būtų gerai, ypač visiems skeptikams, pasimokyti iš tų filmų subtilumo - visame kame, tiek judesy, tiek raiškoj, tiek bendravime... smile tikrai labai nepakenktų... smile

52

Re: indu filmai

sveiki ir sveikos gal atsiras norinciu prisijungti one.lt Indijos grupe, kur galima sukurti foruma ir diskutuoti.. tik kad labai ten mazai tu dalyviu.. prisijungtu daugiau zmoniu ir butu linksmiau wink jeigu kas norite tai parasykit man zinute ir pakviesiu jus smile

53

Re: indu filmai

Man ziaurei patinka sitie filmai smile))

54

Re: indu filmai

Na geda sakyt bet as ir esu indu filmu gerbejas-indes pacios graziausios moterys pasaulyje smile

55

Re: indu filmai

Paziuriu INDIJA TV...kai norisi kazko paprastesnio,nuosirdesnio.Rezisura-nelyginsim;) O del pagarbos vyresniems,tai Rytu krastuose labiau islikus.Pas mus su baime ir pagarba isgaruoja.:::639Bet  Rytu filosofija ...nepalyginama:::305

56

Re: indu filmai

as nesuprantu kokia cia geda yra pripazinti tj kas tau patinka man PVZ irgi patinka indu filmai ir dbr as netgi ziuriu viena ju :::822

57

Re: indu filmai

nieko gero is to boliwudo nemaciau ir vargu ar pamatysiu

58

Re: indu filmai

neziurimi tokie big_smile