1

Tema: Juokas garantuotas !!!

http://www.linksmiau.net kairej spauskit juokas garantuotas, vos nuo kedes nenugriuvau ;D

2

Re: Juokas garantuotas !!!

tai gerai kad tik vos nenukritai...

3

Re: Juokas garantuotas !!!

nuorit juoko :::818
  apziot skarbonke http://www.youtube.com/watch?v=7OJw_F40IOU&feature=related
ozku helauinas      http://www.youtube.com/watch?v=NMShvQa4SI0&feature=related

4

Re: Juokas garantuotas !!!

Fiodorai tu cia pries nekaltus avinelius nevaryk...

Pavasario gamtos zenklai: http://www.youtube.com/watch?v=nO-GsDwYwtI&feature=related

5

Re: Juokas garantuotas !!!

mazi juokas visai but nieko jei butu juokinga

6

Re: Juokas garantuotas !!!

Jolanta, 41 parašė:

mazi juokas visai but nieko jei butu juokinga

isvis ne ta diena sendi kad juokas imtu bet jau pusmeti nejuokasusiu kaip minimum :::014

7

Re: Juokas garantuotas !!!

Kaip ziaurej,vos nepaspringau :DDD

8

Re: Juokas garantuotas !!!

ups! tam kad juaktis reikia tureti jumoro jausma ...   zvilgtelk y gyvenima zaismingiau jis tikrai nera toks nuabodus ... smile

9

Re: Juokas garantuotas !!!

Fiodoras, 26 parašė:
Jolanta, 41 parašė:

mazi juokas visai but nieko jei butu juokinga

isvis ne ta diena sendi kad juokas imtu bet jau pusmeti nejuokasusiu kaip minimum :::014


apsigalvoojau big_smile po.ui zemes drabejimas ir pasulio pabaiga
>> desimt dalyku kuriu genekologas privalo padaryti prie patikrinimo

ziauriai juokinga big_smileziauriai juokinga ne.

10

Re: Juokas garantuotas !!!

Viena karta man labai patiko Liucina, bet ji susitikineja su Fiodoru...  Karta as ir sakau Liucijanai pasimylek su manim duasiu tau uztai $100, Liucijana sako ne ne as su Fiodoru. Tada as jai ir sakau as labai greitai numesiu $100 ant grindu kol tu pasilenksi pasiimti man ir uzteks, na greitukas.

Liucijana skambina Fiodorui...  Fiodoras sako prashyk $200 ir lenkis greitai kad nespetu jis net kelniu atsisegti.

Taip ir sutarem as uzsidarau su Liucijana kambary laikas eina Fiodoras nervuajasi laukia bet Lucijana vis neisheina ... po 45 min Fidoras neishkentes skambina ir klausia Liucijana ko tu taip ilgai?


Liucijana vis dar uzdusus: - jis svolacius amerikoi buvo ir man $200 centais pabere.... smile

11

Re: Juokas garantuotas !!!

Zilvinas, 38 parašė:

Viena karta man labai patiko Liucina, bet ji susitikineja su Fiodoru...  Karta as ir sakau Liucijanai pasimylek su manim duasiu tau uztai $100, Liucijana sako ne ne as su Fiodoru. Tada as jai ir sakau as labai greitai numesiu $100 ant grindu kol tu pasilenksi pasiimti man ir uzteks, na greitukas.

Liucijana skambina Fiodorui...  Fiodoras sako prashyk $200 ir lenkis greitai kad nespetu jis net kelniu atsisegti.

Taip ir sutarem as uzsidarau su Liucijana kambary laikas eina Fiodoras nervuajasi laukia bet Lucijana vis neisheina ... po 45 min Fidoras neishkentes skambina ir klausia Liucijana ko tu taip ilgai?


Liucijana vis dar uzdusus: - jis svolacius amerikoi buvo ir man $200 centais pabere.... smile

sakykim ta fiodara kuri as pazystu neprekiauja boba nes pats pakankamai uzsidirba kad jo draugei neriketu miegoti su kazkokiu istvirkusiu zilvinu kuris del kazkokiu priezastciu taip banaliai iesko sau suguloves
><be to, mane sudomino kodel liucija tiek mazai ima :?
>>ir dar jei rimtai tai per tiek laiko turejai susirasti bet keleta tokiu kurios pacios pultu tau i glebi ir be pinigu ,toks astrus lieziuvis geriau nei 200 ar tukstantis uz greituka??????????\

12

Re: Juokas garantuotas !!!

Fiodoras, 27 parašė:
Zilvinas, 38 parašė:

Viena karta man labai patiko Liucina, bet ji susitikineja su Fiodoru...  Karta as ir sakau Liucijanai pasimylek su manim duasiu tau uztai $100, Liucijana sako ne ne as su Fiodoru. Tada as jai ir sakau as labai greitai numesiu $100 ant grindu kol tu pasilenksi pasiimti man ir uzteks, na greitukas.

Liucijana skambina Fiodorui...  Fiodoras sako prashyk $200 ir lenkis greitai kad nespetu jis net kelniu atsisegti.

Taip ir sutarem as uzsidarau su Liucijana kambary laikas eina Fiodoras nervuajasi laukia bet Lucijana vis neisheina ... po 45 min Fidoras neishkentes skambina ir klausia Liucijana ko tu taip ilgai?


Liucijana vis dar uzdusus: - jis svolacius amerikoi buvo ir man $200 centais pabere.... smile

sakykim ta fiodara kuri as pazystu neprekiauja boba nes pats pakankamai uzsidirba kad jo draugei neriketu miegoti su kazkokiu istvirkusiu zilvinu kuris del kazkokiu priezastciu taip banaliai iesko sau suguloves
><be to, mane sudomino kodel liucija tiek mazai ima :?
>>ir dar jei rimtai tai per tiek laiko turejai susirasti bet keleta tokiu kurios pacios pultu tau i glebi ir be pinigu ,toks astrus lieziuvis geriau nei 200 ar tukstantis uz greituka??????????\

Nu zeuru svotyja tik anas :::346

13

Re: Juokas garantuotas !!!

Sutinka karta Dovydas airijoi Fiodora.

Dovidas ir klause: Ar zinai kaip greiciausia nusigauti iki Dublino?

Fiodoras pakrapsto pakausy ir sako: o tu pescias ar su mashina?

Dovydas: sumashina

Fiodoras: Oh! tada sumashina greiciausia

Dovidas: palauk uzsirasysiu...

p.s. Fiodorai , Dovydai jau galima juaktis  smile

14

Re: Juokas garantuotas !!!

http://www.youtube.com/watch?v=bZuxODaA14s

15

Re: Juokas garantuotas !!!

http://www.limon-online.ru/news/professija_reporter_2009_pokazukha_smotret_onlajn/2009-10-14-4064
Purinas atvažiuoja reikia geltona žolę žaliai nudažyti big_smile

16

Re: Juokas garantuotas !!!

Keturi katalikai ir moteris po mishiu sedi kavinukei ir kavute sriubcioja…
Pirmas katalikas ir sako : - mano sunus yra kunigas jam yejus i kambary zmones kreipesi i jy : TEVE
Antras katalikassako: - mano sunus yra vyskupas jam iejus i kambary zmones kreipesi: jusu malone (Your Grace)
Trecias katalikas sako mano sunus yra kardinolas jam yejus i kambary zmones kreipesi: jusu eminencija
Ketvirtas katalikas ako mano sunus yra popiezius ji zmones vadina sventuaju!
Kadangi moterys sribcioja kavute tyledama visi katalikai susmeigia zvilksnius y motery : Na…?
Ji isdidzei: - as turiu dukra ji lieknute krutys 38D dydzio, liemua 61cm, apie klubus 86cm, Kai ji ieina y kambary zmonem nudrimba pasmakre ir jie sako: Oooh …Dieve!

17

Re: Juokas garantuotas !!!

http://713741.ieskok.lt/Čia tai žvengiau kai mama pasakė "užteks naršyti po nešvankius saitus ,geriau marčia parvesk! ":::044

18

Re: Juokas garantuotas !!!

Karta lifte uzstrigo dvi blondines ir brunete...
Viena blondine saukia:
-Gelbekit!
Kita blondine saukia:
-Gelbekit!
Brunete sako:
-Saukit kartu...
Tada blondines saukia:
-Kartu!Kartu!
big_smile

19

Re: Juokas garantuotas !!!

Dvi blondinės vaikščioja oro uoste. Viena staiga garsiai susimąsto:
- Klausyk, kaip tie teroristai pagrobia tuos lėktuvus, juk jie tokie dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai jie pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai mažiukai, o tada jau problemos kaip ir nėra!

20

Re: Juokas garantuotas !!!

Blondinė ateina pas gydytoją.
Šis: - Prašau, nusiimkite ausines ir išjunkite grotuvą!
Blondinė: - Negaliu, tai pavojinga gyvybei!
Gydytojui nusibodo išsisukinėjimai, jis nuėmė ausines, išjungė grotuvą. Staiga ima blondinė kaip žuvis gaudyti orą, lakstyti visa pamėlus. Gydytojui pasidaro keista. Pasiima ir užsideda ausines, o iš ten sklinda garsas: "Ikvėpti, iškvėpti, įkvėpti, iškvėpti"...
big_smile big_smile