1

Tema: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

Parasykit kokioj sporto sakoj ir ka ispudyngo pasieket smile

2

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

Bėgime. Nubėgau 5 km be sustojimo big_smile

3

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

nesdamas muila nuo policininku,pakirtau rekorda 2km begime big_smile

4

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

12km girtas per lietu is sodo namo:D

5

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

6km 100 metru begime  "Grauzikai - Kelme " II vietos laimetoja

6

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

zaidziu Rankiny 12 metu, tai tiek pasiekes jau kad vis dar sportuoju:-)

7

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

200m begime lietuwos pirmenybiu 3 vietos prizininkas tongue

8

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

Kauno miesto moksleiviu sachamtu turnyro 2 vietos laimetojas 1997 metais savo amziaus grupeje.

9

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

Lietuvos 60m begimo jauniu cempionas smile)

10

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

as vis dar sveikas , nesu praleides nei vienos dienos darbo ar mokyklos del ligu, aplamai nepamenu kada paskutiny karta sirgau kazkada vaikystei smile  Manes medalei (nebent shokoladinei) ir diplomai nedomina

keleta kartu sdavaitei pabegioju 7,5 km savo malonumui klausydamasis muzikos, gal karta per savaite 2 km praplaukiu baseine ziema, nua geguzio iki spalio maudaus juroi paprastai po pabegijimo , didziausias prizas tai gera sveikata zvali nuataika gebejimas dziaugtis gyvenimu...

Pakest negaliu varzybu ir lenktyniu ir sporto del rezultatu aplamai. Esu ysitikines kad tai nesveika ir kvailiausia ka tik zmones nera beisigalvoje. Pazystu keletus sportininku (=Idiotu) su pertemtom susgyslem, sutraiskytom nosim , atmushtais inkstais, smegenu sutrenkimais su pasekmem, suskile dantys, ausys tai visu nuraitytos kaip pas issi gimelius, kelenu raiscei ir kruva kaulu luziu sonkauliu ...  as aciu dievui laikau sau uzdaviau klausima: ar man to reikia? as nenoriu buti kareivis nes visu ju paskirtis numirti su graziu tikslu.

Jaunystei kai sperma smegenis spaudzia tai gal ir smagu didvyriu jaustis tarp minios, bet tas gyvenimo tarpelis labai trumpas. o traumos visam likusiam gyvenimui.

Klausimas asmeniskas visiem jauniem sportininkam didvyrem ar tau to reikia?   

Mano patrimas judintis reikia savo malonumui ir jei tingisi tai ir reikia pasitinginiauti tai labai sveika, nes jei elgsies atvirscei,  nei ka tau kunas sako, tai ziurek persalsi ar dar kokia nesamone kaip prievartos pasekme islys. truputy paspausti galima kai to tikrai norisi tai kaip dziaugsmo israiska nes jautiesi kupinas jegu. Bet prakaituati del kazkokio medalio ar varzybu tai jau idijotizmas. garbes vergija...  smile

Manes supagaliu sportuat nepriversi as sofos garbintojas tinginiu championas.

Kai prisimenu jaunas dienas 6 ryto up and go go go! ....  brrrr niekada daugiau gyvenime... normalus zmones tokiu laiku saldzei miega o jei ir atsibunda tai tik tam kad pasidulkinti smile






11

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

Mirti sveikam irgi nonsensas smile))

12

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

esu tik uz tas sporto sakas,kur saves zalot nereikia...o tai tik ymanoma padaryt savo zioplumo ar neapdairumo deka...kaip pvz lengvoji atletika...jej turi gera treneri ir nepjauni grybo konkreciai per trenkes ir varzybas,tai nej mesdamas diska nej sokdamas i auksti, nej begdamas tu niekuo sau nepakenksi...svarbiausia viska atlikt techniskai:) patempimu,raumenu ar raisciu trukiu priezastis-neatsargiai pastatyta koja,netaip istiesta ranka ir t.t. taip pat iki galo nepadarytas apsilimas...zodziu kaltas esi tik pats...jei turi talenta,net technikos idealiai moket nereikia norint but izymiu smile

13

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

as turejau omeny kovu sportus... saugiausias sportas manau yra plaukimas tai vienintele sporto saka kur aplamai visi raumenys dirba ir vandeny tai jau tikrai kad nera kaip susizaloti smile net pargriuti vandenyje neymanoma smile

14

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

nusishnekejai konkreciai matai. Visu pirma kaip siulai iskarto atejus moketi gerai atlikti techninius rungties elementus ? Zilvinas del saugumo galbut ir sutinku, bet plaukime tikrai less thrill negu k-1 boxing big_smile

15

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

kaip siulau? 1.gerai atidirbt juos per trenkes. 2. per varzybas mastyt ka darai,o ne galvot kaip but pirmam. 3. kiti turi igimta talenta...didesni ar mazesni...kai pvz tevai buve sportininkai ir pan...

16

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

Matas, 17 tu dirbk kiek tu nori yra taip vadinamas zmogishkasis faktorius tu gi nemashina kad visada viska teisingai atliktum ... tavo nuamone tada ir kovu sporte saugu atidirbk visus blokus kritimus ir visada kirsk pirmas ir bluakuak priesininka .....

Matas, 17 tu kadanors apie banano zieve girdejai? tarp lengva atleciu irgi pilna traumuatu swedijos Carolina Kluft pavizdys ji gi profesionale manau gerai ismano tavo 1.2.3. bet... kaip ir daugelis zvaigzdziu karjera baige ne del amziaus bet del traumu .

17

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

tie kovu sportai tai kitas dalykas...viskas ten kitaip...visu priesininko veiksmu niekad neatspesi...tai  zinoma kd traumos neatsiejamos nuo profesionalaus sporto...kovu sporte daugiau sumusimu patempimu ir t.t.,o kaip tokioj lengvojoj atletikoj daugiau pataloginiu traumu...nugara,kaulai,sanariai...ivairus ju negalavimai

18

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

Zilvinas, 38 parašė:

as vis dar sveikas , nesu praleides nei vienos dienos darbo ar mokyklos del ligu, aplamai nepamenu kada paskutiny karta sirgau kazkada vaikystei smile  Manes medalei (nebent shokoladinei) ir diplomai nedomina

keleta kartu sdavaitei pabegioju 7,5 km savo malonumui klausydamasis muzikos, gal karta per savaite 2 km praplaukiu baseine ziema, nua geguzio iki spalio maudaus juroi paprastai po pabegijimo , didziausias prizas tai gera sveikata zvali nuataika gebejimas dziaugtis gyvenimu...

Pakest negaliu varzybu ir lenktyniu ir sporto del rezultatu aplamai. Esu ysitikines kad tai nesveika ir kvailiausia ka tik zmones nera beisigalvoje. Pazystu keletus sportininku (=Idiotu) su pertemtom susgyslem, sutraiskytom nosim , atmushtais inkstais, smegenu sutrenkimais su pasekmem, suskile dantys, ausys tai visu nuraitytos kaip pas issi gimelius, kelenu raiscei ir kruva kaulu luziu sonkauliu ...  as aciu dievui laikau sau uzdaviau klausima: ar man to reikia? as nenoriu buti kareivis nes visu ju paskirtis numirti su graziu tikslu.

Jaunystei kai sperma smegenis spaudzia tai gal ir smagu didvyriu jaustis tarp minios, bet tas gyvenimo tarpelis labai trumpas. o traumos visam likusiam gyvenimui.

Klausimas asmeniskas visiem jauniem sportininkam didvyrem ar tau to reikia?   

Mano patrimas judintis reikia savo malonumui ir jei tingisi tai ir reikia pasitinginiauti tai labai sveika, nes jei elgsies atvirscei,  nei ka tau kunas sako, tai ziurek persalsi ar dar kokia nesamone kaip prievartos pasekme islys. truputy paspausti galima kai to tikrai norisi tai kaip dziaugsmo israiska nes jautiesi kupinas jegu. Bet prakaituati del kazkokio medalio ar varzybu tai jau idijotizmas. garbes vergija...  smile

Manes supagaliu sportuat nepriversi as sofos garbintojas tinginiu championas.

Kai prisimenu jaunas dienas 6 ryto up and go go go! ....  brrrr niekada daugiau gyvenime... normalus zmones tokiu laiku saldzei miega o jei ir atsibunda tai tik tam kad pasidulkinti smile

Na apie tave nezinau ka pasakyt... pvz as zaidziu krepsini tarp begimo ir sunkiosios atletikos jis pagrindinis mano sportas, bet as zaidziu ne del pasiekimu, garbes ar dar kazko, as zaidziu jy nes jy mylius, tj mano gyvenimas, o be traumu niekad nebusi, o garbe tik tada ir ateina kai savo sporto saka MYLI, o ne tiesiog aukojiesi del rezultatu, niekad apie tai negalvojau, tiesiog medaliai patys ateidavo, taspts ir sunkioji atletika, as nenoriu but profesionalu, as tik noriu grazaus savo kuno, kuo arciau prie tobulybes prieiti, toks mano tikslas, o ne kazkokia garbe ir apdovanojimas wink smile tj tiek

19

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

nerasta .. big_smile

20

Re: Didižiausi jūsų pasiekimai sporte ;)

nepamenu, buvau gerai isgeres wink